„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Ředitelka elitní školy v USA vyhodila učitele tělesné výchovy kvůli tradiční orientaci a „nadměrné“ pozornosti vůči své rodině

Autor: BKP | Publikováno: 20.1.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Bývalý učitel tělesné výchovy ze školy Nejsvětější Trojice v New Yorku, Gregory Kenney podal žalobu na ředitelku školy, která je lesbou, protože ho propustila z práce kvůli tomu, že je heterosexuál, má rodinu a tři děti.

50letý Kenny učil na elitní škole v Manhattanu 16 let a byl propuštěn v roce 2012 v důsledku konfliktu s novou ředitelkou školy, Pat Krieger.

Muž s tradiční sexuální orientací a šťastnou rodinou se stal terčem pohrdání ředitelky, která se rozhodla propustit ze školy všechny ženaté muže a zaměstnat jen svobodné ženy.

Aby ředitelka „vyštípala“ Kennyho z práce, přinutila ho trénovat tři školní týmy – fotbalový, basketbalový a golfový, přestože v jeho smlouvě byla dohoda pouze na dva. Když učitel odmítal pracovat o víkendech a přesčas s tím, že chce trávit více času se svou ženou a dětmi, ředitelka mu řekla „každý z nás si musí vybrat“.

„Pracoval mnoho let a dělal svou práci tak dobře, že zbavit se ho nebylo snadné,“ řekl právník Kennyho, Steve Morelli. V současné době hledá Kenny novou trenérskou práci.

Zdroj: The Daily Caller

http://vkpatriarhat.org.ua

 

Klíčová slova: USA  | rodina  | Homosexualismus
4021 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny