„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Napadení poslankyň ruské Dumy v Německu. Opožděná reportáž z konference Za budoucnost rodiny

Autor: Pavel Křivka | Publikováno: 20.1.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Na konci listopadu se v kongresovém středisku u letiště ve Schkeuditzu blízko Halle konala jednodenní mezinárodní konference na téma „Za budoucnost rodiny“ s podtitulem „Budou národy Evropy zlikvidovány?“. Konferenci pořádal německý „disidentský“ měsíčník COMPACT MAGAZIN.

Asi nejvíce sledovaným řečníkem byl Thilo Sarrazin, politik SPD a někdejší člen představenstva Bundesbanky, který na sebe před dvěma lety upoutal pozornost svojí knihou „Německo páchá sebevraždu“. Ačkoli je kniha vlastně jakousi suše komentovanou statistickou ročenkou na demografické téma, prodalo se jí už 1,4 mil. výtisků. To je největší počet prodaných výtisků v poválečné historii Německa v oboru literatury faktu. Důvodem takové popularity byl námět knihy – vymírání etnických Němců v Německu a migrace cizinců do Německa. Sarrazin si všímá mj. toho, že mezi přistěhovalci převládají obtížně vzdělatelné osoby muslimského vyznání, což má závažné důsledky pro budoucnost. V České republice zajistilo překlad a vydání knihy Nakladatelství Academia.

Sarrazin ve svém referátu stručně probral kapitoly knihy a navrhl také deset opatření, která by mohla hrozící „sebevraždu“ Německa oddálit nebo odvrátit. Jedním z takových opatření je např. nekompromisní zákaz přístupu imigrantů k sociálním transferům státu po dobu 10 let od příjezdu do Německa. V jednom průzkumu v Berlíně totiž 40 % dotazovaných Turků uvedlo, že by Německo ihned opustili, pokud by nemohli pobírat sociální dávky. Sarrazin také pochopitelně trvá na řádném azylu z důvodu politického pronásledování jako jediném přípustném důvodu tohoto přistěhovalectví a žádá zcela zarazit přistěhovalectví z důvodu chudoby.

Během Sarrazinova referátu byly ze sálu vyvedeny dvě ženy, které výkřiky rušily přednášku. Později vyšlo najevo, že stranické sekretariáty Zelených a SPD neváhaly investovat několik stovek euro a zakoupily svým příznivcům vstupenky na konferenci jen proto, aby referáty mohly být narušovány.


 

Defilé přednášejících s Laughlandem, Naročinskou a dalšími zahraničními a tuzemskými řečníky.


Ze zahraničních hostí nebylo možné přehlédnout paní Beatrice Bourges z Francie, která podrobně referovala o obrovských demonstracích ve Francii proti zákonu o homosexuální adopci. Při hřímavém projevu paní Bourges ve francouzštině si člověk mohl představit, jak asi Francouze kdysi vybízela k boji Panna Orleánská. Není proto divu, že paní Beatrice dokázala zorganizovat tak mohutnou kampaň a dostat do ulic francouzských měst až milion lidí. Krátce na téma Francie a rodinná politika vystoupil i v České republice dobře známý John Laughland, který hovořil německy, a seznámil přítomné s demografickou situací ve Francii – zejména zdůraznil, že Francie vymírá ze všech evropských zemí nejpomaleji a podrobně vysvětlil proč tomu tak je.

Na konferenci vystoupily také dvě poslankyně ruské Dumy a vysvětlily své důvody, proč podpořily zákon o zákazu homosexuální propagandy v Rusku. Ačkoli poslankyně Olga Batalina a Jelena Misulina byly z různých politických stran, ve svých projevech zdůraznily, že na podpoře tohoto ruského zákona se shodují. Obě poslankyně, stejně jako další ruská řečnice paní Natálie Naročinskaja, shodně uvedly, že by si nikdy nepomyslely, že jako Rusky budou někdy na Západě muset obhajovat svobodu projevu. Ruský zákon o zákazu homosexuální propagandy leží západním „modernizátorům“ natolik v žaludku, že z této vcelku nepodstatné záležitosti vyrobili velké „porušování lidských práv“ a někteří představitelé Západu dokonce z tohoto důvodu demonstrativně odřekli účast na olympijských hrách v Soči.

Nezůstává však jenom u mediálně vytrubovaných bojkotů olympiády, ale tzv. aktivisté s podporou eurohujerských politických stran sahají i k násilí. Před halu ve Schkeuditz, v níž se konference konala, nechali přivézt zjevně zaplacené demonstranty, kteří bránili účastníkům konference ve vstupu do areálu. Demonstranti řvali na každého, kdo se ráno 23.11.2013 snažil dostat do konferenční haly, že je nacista. Kdo se zeptal, proč by měl být nacista, dostal odpověď, že nacista je každý, kdo udržuje styky s magazínem COMPACT.

Magazín COMPACT, který se věnuje tématům jako suverenita Německa, krach měny euro, válečné lži USA a překrucování historie, skutečně musí ležet německé pravdolásce velmi hluboko v žaludku. Skutečnost, že někdo z davu obě ruské poslankyně nakopnul, svědčí o tom, že někteří demonstrující museli mít přesné instrukce, koho mají nakopnout. Po zahájení konference bušili demonstranti zuřivě na dřevěnou stěnu haly tak, že zahajovací projev šéfredaktora COMPACTU Jürgena Elsässera nebyl navzdory výkonné zvukové technice místy špatně slyšitelný. Elsässer označil „ty tam venku za antidemokratický xindl“. Ohledně napadení ruských poslankyň uvedl, že kdyby někdo nakopl členy Bundestagu v Moskvě, ocitli bychom se zřejmě těsně před vyhlášením hospodářských sankcí proti Rusku. Elsässer také po projevech ruských hostí dramaticky zvolal: „kéž by se již Rusové a Němci nikdy nenechali proti sobě poštvat“ (gegeneinanderhetzen!) a sklidil za to bouřlivý potlesk.

Že za rozvášněnými zuřidemonstranty alespoň částečně stojí stát, dokládalo i chování saské policie. Někteří policisté zastavovali v husté mlze přijíždějící auta, nutili řidiče na nejbližším místě zaparkovat a vystoupit z vozu, aniž by byly ochotni prozradit důvod nebo dokonce poradit přijíždějícím cestu ke konferenčnímu středisku. Pořadatel konference vyzval zahraniční hosty, aby prostřednictvím ambasád podali stížnosti na německé ministerstvo vnitra, což také později pracovníci velvyslanectví Ruské federace učinili.Agresivita aktivistů údajně hájících lidská práva se v posledních letech neustále stupňuje a zřejmě jen díky tomu, že se zatím žádná podobně velkoryse pojatá konference v České republice nekonala, byli jsme těchto kraválů v tuzemsku ušetřeni.

Zahajovací řeč Jürgena Elsässera zde
https://www.compact-magazin.com/2-compact-konferenz-fuer-souveraenitaet-eroeffnungsrede-juergen-elsaessers/

www.compact-magazin.com

Klíčová slova: Německo  | rodina  | konzervatismus
4270 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Ekonomický pád bude větší, než vláda tušíJe to neskutečné, jak je lidstvo nepoučitelné. Posledních sto let to zkoušelo znovu a znovu. Socialismus tuhle a onde, tudy a jinudy. Vždycky se spálilo

euPortal.cz

Migrační lež v záři koronaviru a lenost dekadentního Západu. Kde je ekonomický přínos migrantů? Rychle pryč z Evropské unieSalvini: EU je doupě zmijí a hyen. Epidemie změnila myšlení Italů. Solidarita na bruselský způsob

Eurabia.cz

Děsivé svědectví z Řecka. Muslimští uprchlíci ze rabují a kradou co mohouFeminismus zabíjí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem VaršavyČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...

ParlamentniListy.cz

Ladislav Henek: Starců že není škoda? Pro blbečky jsou méněcenná rasa! Svině jsou teď ještě horší. Buď změna EU, nebo se zásobte municíLidi jsou spodina? Ne! udeřil Okamura na TOP 09. A rozbalil to proti EU: Vytáhl zlé věci
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny