„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Euroskeptici řekli „NE Bruselu“. Obnovili Kramářovu Národní demokracii a vyhlásili referendum o setrvání ČR v EU ve volbách do EP

Autor: Prvnizpravy.cz | Publikováno: 13.1.2014 | Rubrika: V BRUSELU
Ilustrace

V sobotu 11. ledna 2014 proběhl v Praze sněm politické strany Právo a Spravedlnost (PaS). Došlo na něm k přejmenování strany a k volbě nového vedení.

Strana PaS se bude nově jmenovat „NE Bruselu – Národní demokracie“ a bude používat zkratku ND.

Strana se pod novým názvem zúčastní voleb do Evropského parlamentu v květnu 2014.

Má ambici sjednotit všechny protiunijní síly a nabídne proto jednání všem euroskepticky zaměřeným subjektům. Vedení strany je připraveno otevřít kandidátku dalším politickým stranám, které sdílejí podobné přesvědčení.

Sněmu se účastnili hosté z občanského sdružení Národní myšlenka či z politické strany České hnutí za národní jednotu (ČHNJ).

Volby do Evropského parlamentu považuje Národní demokracie  za referendum o našem dalším setrvání v EU a vyzývá všechny občany, kteří již mají po deseti letech dost našeho členství v „bruselském vězení národů“, aby ve volbách řekli svým hlasem jasné NE Bruselu.  

Během sněmu byl rovněž přijat akční program pro volby do Evropského parlamentu.


www.prvnizpravy.cz

 
Akční program NE Bruselu – Národní demokracie

1.
ROZHODOVAT O VŠEM ZASE SAMI
Bezodkladné vystoupení České republiky z Evropské unie. Revize všech norem vnucených Bruselem.
2.
NOVÉ NÁRODNÍ OBROZENÍ
Znovunabytí národní suverenity a nezávislosti, vymanění země z nadvlády nadnárodních organizací a nadnárodních korporací.
3.
TRADIČNÍ RODINA - MUŽ, ŽENA, DĚTI
Ochranu tradičních hodnot jako je rodina či manželství. Zrušení registrovaného partnerství, žádné manželství ani adopce dětí pro homosexuály, zamezení obchodování s dětmi, zákaz propagace homosexuality a dalších úchylek.
4.
STOP KULTUŘE SMRTI
Lidský život musí být chráněn od početí do přirozené smrti. Zákaz propagace potratů.
5.
KONEC REJDŮ NEPŘÁTELSKÝCH AGENTŮ
Zpřísnění pravidel pro činnost zahraničních nevládních organizací na území České republiky.
6.
ŽÁDNÁ GHETTA, ŽÁDNÍ PŘISTĚHOVALCI
Zastavení nekontrolované imigrace do České republiky. Rázná asimilace nejen muslimských, ale i dalších nepůvodních náboženských a etnických menšin. Žádná pozitivní diskriminace.
7.
NAŠE NEDÁME, CIZÍ NECHCEME
Zákaz propagace multikulturalismu. Podpora české národní kultury a umění.
8.
VZÍT SI ZPĚT, CO JE NAŠE
Zastavení výprodeje českého národního bohatství do zahraničních rukou, opětovné získání kontroly nad tímto bohatstvím.
9.
NEBÝT OTROKY INTERNACIONÁLNÍCH LICHVÁŘŮ
Zastavení zadlužování státu u mezinárodních bankéřských klanů. Vyrovnaný státní rozpočet. Stop exekutorským mafiím.
10.
ZA ZRADU NÁRODA TREST!
Potrestání politiků, kteří pracují proti zájmům této země. Postavení zednářských a jiných tajných spolků pracujících proti státu mimo zákon.  
11.
UŽ ŽÁDNÍ ČEŠTÍ VOJÁCI DO AMERICKO-IZRAELSKÝCH VÁLEK
Zastavení podpory západnímu intervencionismu. Česká armáda má bránit jen české země.
12.
KONEC PRAXE POLITICKÉ KOREKTNOSTI
Maximální svobodu slova. Za své názory se člověk nesmí ocitnout ve vězení.

5942 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Ještě v pátek 6. března demonstrovalo v Bruselu několik tisíc mladých lidí v čele s Gretou Thunbergovou za účinnější boj proti klimatickým změnám. Přitom již ke 2. březnu bylo v Evropě hlášeno již 2199 nakažených... Koronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

euPortal.cz

Raději ukrutnou smrt podstoupit, než Mši sv. vynechat!Řekové našli pod Aténami tunel plný zbraní, zatýkají turecké teroristy

Eurabia.cz

Koronavirus: USA vyzývají lékaře všech zemí světa, ať v pandemii Covid19 opustí svoji vlast a urychleně jdou léčit AmeričanyNerozumím tomu. EU na nás kašle, NATO na nás kašle, a my stále "plníme závazky vůči spojencům"

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Podpora migrace na západě Evropy kvůli zjevné neochotě migrantů podrobit se omezením, zkomplikuje průběh epidemie. Co se stane, až následná hospodářská krize omezí jejich sociální podporu...Přežije EU pandemii?

ParlamentniListy.cz

Chrliči kravin. Bába od plotny, která díky Milionu „chlívek“ objevila patent na rozum, radí premiérovi! Ivan Vyskočil vstupuje do vřavy v době koronaviruKolaps globalizace v přímém přenosu. Rozpustit Evropský parlament, navrhuje pro začátek novinář Ivan Hoffman
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny