„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Estonsku hrozí miliónové pokuty za nadprodukci mléka

Autor: BKP | Publikováno: 12.1.2014 | Rubrika: V BRUSELU
Ilustrace

Estonští zemědělci jsou znepokojeni z prognózy Ministerstva zemědělství, podle níž stát za půl roku už překročil kvótu na produkci mléka určenou EU. Tallin se teď bude muset jít obhajovat do Bruselu. V opačném případě estonským mlékařům hrozí obrovské pokuty.

Na podzim se zjistilo, že kvóta pro dodávku (trvající až do konce března) byla už splněna na 51,4 %. Aby se zabránilo pokutám ze strany dozorčích orgánů Evropské unie, estonští mlékaři budou muset snížit produkci svých výrobků. Prognóza Ministerstva zemědělství ukazuje, že Estonsko příští rok překročí kvótu mléka o 5,6 %, tj. o 38,2 tisíc tun, a za překročení kvóty o 100 kilogramů je uložena pokuta ve výši 27,8 eur. Takže Estonsku by mohla být uložena pokuta 10 600 000 eur.

Ministr zemědělství Helir-Valdor Seeder prohlásil, že Estonsko připraví Evropské komisi dopis, v němž položí otázku, zda je nezbytné platit za překročení kvót. Kromě toho Estonsko hledá mezi zeměmi EU „spojence“, kteří jsou ve stejné situaci. Totiž všude v EU vidíme podobný jev: staré členské státy pro ně zavádějí pro nové členy EU velmi přísné normy týkající se omezení výroby v zemědělství a průmyslu. Žádný členský stát EU nemůže vyrábět více mléčných výrobků, než je povoleno Bruselem!

Zdroj: http://3rm.info/41847-estonii-grozyat-millionnye-shtrafy-es-za-pereproizvodstvo-moloka.html

http://vkpatriarhat.org.ua

Klíčová slova: EU
2523 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Jak chce EU a Německo postavit Rakousko do latě kvůli jeho vztahům k RuskuŠestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant!

Eurabia.cz

Díky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v MnichověJak Salvini «obrátil» katolické voliče?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Okamuru nas*al ČRo! Co jsem si to dovolil říct, že ji znásilnil migrant z Afriky? Šílená jízda redaktorky, doufám, že ten rozhovor odvysílajíLhal primátor Hřib? A bojová porada Čižinského s Minářem před Letnou, máme FOTO
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny