„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Kocábe, Schwarzenbergu, té ostudy už bylo dost!

Autor: Outsidermedia.cz | Publikováno: 10.1.2014 | Rubrika: V BRUSELU
Ilustrace

Schwarzenberg se osobně obdivoval "statečnosti" demonstrujících proti legitimní vládě, pak se odebral do hotelu, kde je podpořil tvrdým protestním spánkem. Další desítky tisíc provládních demonstrantů ignoroval, přece se nebude zahazovat nějakou chátrou z ulice, která nechce vlézt do eurochomoutu. To Kocáb, coby občanský aktivista a bojovník proti "rasistickým" Čechům, si nasadí bílé rukavice a svým zpěvem zahřeje srdce protestujících - ale pouze těch, kteří se nemohou dočkat blaha až vlezou do EU, kde pečení holubi ... Já bláhový jsem si myslel, že demokracie znamená prosazování vůle většiny ve svobodných volbách. Ale jak je vidno, dá se "demokracie" prosazovat i vměšováním cizích politiků, gaunerů a agentů CIA, kteří mají za úkol vyvolávat nepokoje a šířit nenávist.

Přitom (skoro) každému je jasné, o co ve skutečnosti jde. Ukrajina je velká země s úrodnou půdou, krásnými lesy a nerostným bohatstvím. Proto je nutné tuto zemi "zdemokratizovat" a přijmout do EU za každou cenu! V EU se to v poslední době drolí, zdroje v postkomunistických zemích jsou vydrancované, a proto je třeba sáhnout dále na východ a vytvořit další gubernii pro nadnárodní firmy, zahraniční banky a rozvoj západního kapitálu. O lidi a jejich svobodu vůbec nejde! Dnes se pouze do Kyjeva slétají supi, kteří cítí svou kořist ...

"Přátelé protestující! Až vás budou strašit nezaměstnaností, chudobou, zadlužeností, že se bude zdražovat, přijímat nesmyslné normy, inflací, restitucemi církevních majetků a podobnými nesmysly, nevěřte jim! To jsou pouze lži, jak se v budoucnu sami přesvědčíte." Česká televize už tři dny naprosto ignoruje desítky tisích provládních demonstrantů v Kyjevě. Doposud nezveřejnila ani jednu reportáž, rozhovor nebo důvody, proč tito lidé demonstrují. Za naše peníze denně sledujeme cenzurované zprávy, zamlčování faktů, agresivní a jednostranně zaměřené redaktory a pokleslé politické debaty, kde má vždy hlavní slovo redaktor. Ptát se, proč Schwarzenberga, Kocába a další politické mrtvoly neuvidíte na demonstracích v Řecku, Itálii, ve Španělsku nebo dokonce na Islandu, je zbytečné. Ale jak se tito dva ukázali na Ukrajině, tak jsem si jistý, že jde o další prasárnu páchanou na lidech.

Přísahám, že už nikdy nedám tisíce a dokonce ani korunu organizaci Člověk v tísni. Já pitomec jsem si myslel, že mé peníze jdou k chudým a nemocným lidem bez domova. A najednou se dočtu, že se z těchto peněz financuje vystoupení Kocába a dalších "umělců", kteří se rozhodli také vyjet do Kyjeva a podpořit demonstranty. (Ale pouze ty, kteří se chtějí dobrovolně stát otroky.) Ani nechci vědět, kdo ovládá chapadlo nadnárodní organizace s názvem Človek v tísni. V devadesátých letech "pravdoláskařský" tisk udělal z Kocába hrdinu, který "vyhnal" sovětská vojska z ČR. Uběhlo pár let, a Kocáb dělá všechno pro to, aby se hranice s Ukajinou nekontrolovaně otevřela. Loutky byly progermánskou propagandou do Ukrajiny vyslány jako předvoj. Dnes se nenajde nikdo v ČR ani v Evropě, kdo by Ukrajince varoval a poctivě jim řekl, co je čeká. Dnes se šmejdi snaží na Ukrajině zhasnout a až se po dvaceti letech rozsvítí, nebudou se stačit divit, ale to už bude pozdě.

http://www.outsidermedia.cz/

Klíčová slova: domácí politika  | USA  | EU  | psychologické operace  | propaganda
5219 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny