„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Vysmátí invalidé z 11. září

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 10.1.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Soud v New Yorku řeší aféru "invalidních" policistů a hasičů vyřazených ze služby po 11. září: tihle důchodci jsou totiž v takové formě, že to stát nehodlá dále trpět.

Před soudcem defilují fotky sportujících a život užívajících invalidů v pohodě prohánějcích se na plachetnici, pilotujících vrtulník, motorový člun, řítících se na motorce, na golfovém hřišti, při půlmaratónu ...

viz http://edition.cnn.com/2014/01/07/justice/new-york-ptsd-9-11-scam/

Přes stovku (104) New York City policistů a hasičů pobíralo masivní sociální dávky ($50,000 ročně), celkem v řádu stovek milionů dolarů - většina z nich díky vylhané psychiatrické diagnóze PTSD neboli Posttraumatické stresové poruše  (Posttraumatic stress disorder) vzniklé prý následkem událostí 11. září 2001.

Stačilo, že dbali pokynů zkušených důchodových bojovníků, jak selhat u paměťových testů, jak se chovat, co si obléknout a co vykládat před komisí. Typicky se tam slyšelo "celý den polehávám" , "čučím na telku, je to moje jediná společnice", "celou noc nezamhouřím oka." Ztratili prý základní životní návyky a dovednosti - nebyli schopní si uvařit, uklidit, platit sporožíro, vyjít ven ... natož chodit do společnosti.

Jejich skutečný životní styl v důchodu však nabral úplně jiný směr.

Policista s úrazem krční páteře vyučoval bojová umění, depresivní policisté trpící panickými atakyi, kteří "nevyjdou strachy z domu", se chlubili na Facebooku fotkami z adrenalinových zážitků na moři a ve vzduchu.

Jak se takový podvod mohl podařit ? Zde je odpověď:

Podívejme se na kritéria PTSD podle Wikipedie .

" ...Pro diagnostiku PTSD se používá systém kritérií, které alespoň v pěti bodech pacient trpící touto poruchou splňuje:

  • Jedinec byl vystaven traumatické události.
  • Traumatická událost je znovu prožívána ve formě úzkostných vzpomínek, flashbacků, myšlenek, snů, pocitů, halucinací nebo iluzí. Po vystavení pacienta podnětům připomínajícím trauma se objevují značné psychické potíže.
  • Osoba se vyhýbá podnětům, myšlenkám, místům nebo činnostem připomínajícím událost. Obtížně si vybavuje některé momenty z období traumatu a někdy pociťuje odcizení od okolní společnosti.
  • U pacienta pozorujeme zvýšenou dráždivost, která před traumatem nebyla přítomna. Jde například o neklidný spánek či potíže s usínáním, zvýšená úleková reaktivita (při náhlém hluku, záblesku světla nebo dotyku). Dostavují se potíže s koncentrací, skrytá agrese s občasnými návaly hněvu.
  • Veškeré symptomy trvají déle než jeden měsíc.
  • Duševní porucha se promítá do pracovního, sociálního i rodinného života pacienta. Klesá zájem o koníčky a oblíbené činnosti a mohou se objevit poruchy sebehodnocení a emoční strnulost.

Posttraumatický stresový syndrom může být spojen i s jinými psychickými poruchami, jako jsou deprese, panická porucha, fobie a generalizovaná úzkostná porucha. Někdy lze PTSD zaměnit s těmito chorobami, diferenciální diagnostikou je však dokážeme navzájem odlišit."

viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Posttraumatick%C3%A1_stresov%C3%A1_porucha

Gumová kritéria, podle kterých se dělá diagnóza v současné psychiatrii, prostě nejsou objektivní.

Současná psychiatrie nemá objektivní diagnostické nástroje. Stačí tedy uměl lhát, říkat, to co od vás chtějí slyšet, naučit se pro lepší dojem pár frází a vstřícný psychiatr přiklepne správný kód.

Musí: vždyť všechno je tak, jak je psáno v manuálu. http://www.psychiatry.org/dsm5

Stalo se v USA, vlajkové lodi současné psychiatrie.

http://vimmer.blog.idnes.cz

Klíčová slova: USA  | 11/9
3193 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Dotační socialismus nás žene do pekelPrávo samozvaných držitelů klíčů a té správné ideologie

euPortal.cz

Radši se nechá mlátit Afričanem? Aby nebyl radši označen za xenofoba a rasistu? Podívejte se na otřesné videoAmerické impérium praská ve všech švech

Eurabia.cz

Další případ násilí francouzské policie: Střelili muže do hlavy a přišel o oko. Tohle si nedovolili ani komunisti v 1989 u nás!Spisovatel Petr Hampl přeje Okamurovi konkurenci na politické scéně

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Zní to šíleně, ale „dějeBIS“ navazuje na nacisty. Přesně toto se dělalo se školními osnovami za protektorátu, píše Jaroslav BaštaObsadí cizí dům, zfetují se tam, že by nepoznali matku. Potěš pánbů, až převezmou otěže této země, obává se Ivan Vyskočil. A má vzpomínku na Palacha, která mnohé naštve...
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny