„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Vysmátí invalidé z 11. září

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 10.1.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Soud v New Yorku řeší aféru "invalidních" policistů a hasičů vyřazených ze služby po 11. září: tihle důchodci jsou totiž v takové formě, že to stát nehodlá dále trpět.

Před soudcem defilují fotky sportujících a život užívajících invalidů v pohodě prohánějcích se na plachetnici, pilotujících vrtulník, motorový člun, řítících se na motorce, na golfovém hřišti, při půlmaratónu ...

viz http://edition.cnn.com/2014/01/07/justice/new-york-ptsd-9-11-scam/

Přes stovku (104) New York City policistů a hasičů pobíralo masivní sociální dávky ($50,000 ročně), celkem v řádu stovek milionů dolarů - většina z nich díky vylhané psychiatrické diagnóze PTSD neboli Posttraumatické stresové poruše  (Posttraumatic stress disorder) vzniklé prý následkem událostí 11. září 2001.

Stačilo, že dbali pokynů zkušených důchodových bojovníků, jak selhat u paměťových testů, jak se chovat, co si obléknout a co vykládat před komisí. Typicky se tam slyšelo "celý den polehávám" , "čučím na telku, je to moje jediná společnice", "celou noc nezamhouřím oka." Ztratili prý základní životní návyky a dovednosti - nebyli schopní si uvařit, uklidit, platit sporožíro, vyjít ven ... natož chodit do společnosti.

Jejich skutečný životní styl v důchodu však nabral úplně jiný směr.

Policista s úrazem krční páteře vyučoval bojová umění, depresivní policisté trpící panickými atakyi, kteří "nevyjdou strachy z domu", se chlubili na Facebooku fotkami z adrenalinových zážitků na moři a ve vzduchu.

Jak se takový podvod mohl podařit ? Zde je odpověď:

Podívejme se na kritéria PTSD podle Wikipedie .

" ...Pro diagnostiku PTSD se používá systém kritérií, které alespoň v pěti bodech pacient trpící touto poruchou splňuje:

  • Jedinec byl vystaven traumatické události.
  • Traumatická událost je znovu prožívána ve formě úzkostných vzpomínek, flashbacků, myšlenek, snů, pocitů, halucinací nebo iluzí. Po vystavení pacienta podnětům připomínajícím trauma se objevují značné psychické potíže.
  • Osoba se vyhýbá podnětům, myšlenkám, místům nebo činnostem připomínajícím událost. Obtížně si vybavuje některé momenty z období traumatu a někdy pociťuje odcizení od okolní společnosti.
  • U pacienta pozorujeme zvýšenou dráždivost, která před traumatem nebyla přítomna. Jde například o neklidný spánek či potíže s usínáním, zvýšená úleková reaktivita (při náhlém hluku, záblesku světla nebo dotyku). Dostavují se potíže s koncentrací, skrytá agrese s občasnými návaly hněvu.
  • Veškeré symptomy trvají déle než jeden měsíc.
  • Duševní porucha se promítá do pracovního, sociálního i rodinného života pacienta. Klesá zájem o koníčky a oblíbené činnosti a mohou se objevit poruchy sebehodnocení a emoční strnulost.

Posttraumatický stresový syndrom může být spojen i s jinými psychickými poruchami, jako jsou deprese, panická porucha, fobie a generalizovaná úzkostná porucha. Někdy lze PTSD zaměnit s těmito chorobami, diferenciální diagnostikou je však dokážeme navzájem odlišit."

viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Posttraumatick%C3%A1_stresov%C3%A1_porucha

Gumová kritéria, podle kterých se dělá diagnóza v současné psychiatrii, prostě nejsou objektivní.

Současná psychiatrie nemá objektivní diagnostické nástroje. Stačí tedy uměl lhát, říkat, to co od vás chtějí slyšet, naučit se pro lepší dojem pár frází a vstřícný psychiatr přiklepne správný kód.

Musí: vždyť všechno je tak, jak je psáno v manuálu. http://www.psychiatry.org/dsm5

Stalo se v USA, vlajkové lodi současné psychiatrie.

http://vimmer.blog.idnes.cz

Klíčová slova: USA  | 11/9
3369 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Vypadá to tady jako mini Pákistán, řekla známá herečka v Anglii (+ video)Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

ePortal.cz

Volejte řediteli?Každá demokracie má právo bránit sama sebe

euPortal.cz

Máme tady další důsledek šílené masové imigrace a multikulturalismu. „Němečtí“ učni často neumí německyNaše republika žije v situaci, kdy si nemůže přijímat vlastní zákony, jsme pod sametovou okupací elit Bruselu a komu se to nelíbí, je mediálně popraven a případně kriminalizován jako extremista

Eurabia.cz

Liberálové jsou ve skutečnosti maskování bolševici toužící po teroru proti odlišným názorůmHrůzostrašné: 2/3 vražd páchají imigranti

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

„Úděsné.“ Antonín Staněk promluvil o penězích pro umělcePolitická agitace? Státní univerzita čelí hněvu Okamury. Za vše může tento její počin
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny