„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

LGBT aktivisté ve Francii vymáhají zákaz křesťanství

Autor: BKP | Publikováno: 26.12.2013 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

V Paříži se konají masové protesty LGBT aktivistů, kterých se účastní více než 50 000 lidí. Demonstranti obviňují křesťany z extremismu a vyžadují zákaz křesťanství v zemi.

Důvodem bylo, že jeden z kněží katolické církve odmítl udělit svátost manželství homosexuálnímu páru. Homosexuálové však neodbytně požadovali okamžité vykonání nařízení o legalizaci homosexuálních manželství, které bylo v květnu podepsáno prezidentem Françoisem Hollandem. Takováto neodbytnost se knězi moc nelíbila, a tak byl nucen použít vůči homosexuálům fyzickou sílu, aby je vytlačil z chrámu. Přitom jednoznačně vyjádřil, co si myslí o Hollandovi a skupinách LGBT.

Za několik hodin se v sociální síti Facebook rychle rozšířila zpráva, v níž aktivisté LGBT vyzvali své přívržence, aby se zúčastnili akce požadující „zákaz homofobního náboženství, které už jen svou existencí porušuje nejen zákony státu a lidských práv, ale všechny evropské hodnoty“. Výsledkem bylo, že na masovou protestní demonstraci vyšlo více než 50 000 lidí, kteří zablokovali dopravu na Champs-Elysées tím, že se roztáhli se od Place de la Concorde k Vítěznému oblouku. Hlavním požadavkem demonstrantů byl okamžitý zákaz křesťanství jako náboženství, které „vzbuzuje nenávist na základě sexuální orientace“, tzn., že je „extrémistické“.

Připomínáme, že Francie je jednou z nejliberálnějších zemí v oblasti práv skupiny LGBT. V této zemi, homosexuální vztahy přestaly být trestnými ještě v roce 1791.

Zdroj: RIA FogNews

http://vkpatriarhat.org.ua

Klíčová slova: náboženství  | Francie  | Homosexualismus
7236 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Jak chce EU a Německo postavit Rakousko do latě kvůli jeho vztahům k RuskuŠestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant!

Eurabia.cz

Díky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v MnichověJak Salvini «obrátil» katolické voliče?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Pozor! Klaus ml. není Okamura. Obří chyba ODS. Po týdnu máme pět tisíc příznivců, říká koordinátor Mánek z TrikolóryOkamuru nas*al ČRo! Co jsem si to dovolil říct, že ji znásilnil migrant z Afriky? Šílená jízda redaktorky, doufám, že ten rozhovor odvysílají
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny