„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Havlistické elity tlačí na zřízení „ministerstva pro lidská práva.“ Obhájci svobody před dalším “orwelowským“ úřadem varují

Autor: Protiproud.cz | Publikováno: 25.12.2013 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Zřízení absurdního „ministerstva pro lidská práva“ tvrdě prosazují havlistické iniciativy v čele s Českým helsinským výborem a sdružením Romea. Před měsícem zaslaly dopis zástupcům parlamentních stran, ve kterém upozorňují i na dosud neobsazenou pozici zmocněnce vlády pro tuto oblast. Podle nich u nás chybí dlouhodobá strategie v oblasti ochrany těchto práv. Na výzvě nechybí ani podpisy bývalých ministrů pro lidská práva - Michaela Kocába či Džamily Stehlíkové.

Odborníci v „proevropské“ koalici

Příští týden by se zástupci havlistické lobby měli sejít s představiteli vznikající vládní koalice. Podle Františka Kostlána z organizace Romea se nejprve sejdou s Bohuslavem Sobotkou, předním zastáncem „lidsko-právní agendy“ v naší zemi. Následovat bude čerstvě „zasvěcený“ předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek, který po svém návratu z „iniciační“ cesty v USA bude mít pravděpodobně pro tuto typickou agendu elit Nového světového řádu (NWO) také plné pochopení. Lze tak soudit i pro to, že významné postavení u lidovců zastávají takové „lidskoprávní“ veličiny jako zběhlý kněz Daniel Herman či odborník na „romskou problematiku“ Ivan Gabal. 

Vynechat nechtějí ani babišovo ANO, kde se setkají s „dosud neupřesněným zástupcem hnutí“. „Hnutí ANO je ochotno s námi mluvit, ale dosud není jasné, kdo z jeho zástupců bude mít oblast lidských práv na starosti," uvažuje Kostlán. Ale to je přece jasné, odborníků na „lidskoprávní“ problematiku je v Babišově, alias Burešově hnutí více. Třeba Martin Komárek, který jako bývalý komunista a mediální kazatel Vítězného února má jistě srdcem blízko ke každé mystifikaci, která připravuje opětovnou instalaci tvrdých totalitních poměrů. O Jiřím Zlatuškovi a dalších „superhavlistech“ v tomto „pravicovém“ hnutí ani nemluvě. Vždyť vznik ministerstva „pravdy a lásky“, bude důležitým úřadem NWO v české protektorátní koaliční „vládě evropské jednoty“.   

Fischerová navrhuje Šabatovou

A již se rojí i návrhy na šéfa tohoto dosud neexistujícího ministerstva „podle Orwella". Třeba novopečená předsedkyně Českého helsinského výboru Táňa Fischerová zastává názor, že případný ministr by měl být „odborníkem a respektovanou osobností“, nikoliv politickou figurkou. To je jistě správný klíč k výběru. Hlavní multikulturní ideolog musí být řádně „zakalený“ jak v bolševické praxi tak v evropeistické lidskoprávní i deologii.

Vrchní cenzor a strážce proevropských mravů zaostalého občanstva by v kombinaci s ministrem spravedlnosti Jiřím Dienstbierem a ministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem měl vytvořit „silnou trojku“, která prosadí spravedlivé mocenské zájmy Bruselu proti domácím reakcionářům. Táňa Fišerová by proto ráda viděla v této funkci Annu Šabatovou, manželku maoistického revolucionáře Petra Uhla, která jako bývalá předsedkyně Helsinského výboru a nynější členka odborné komise ČSSD pro lidská práva má s touto agendou bezpochyby neocenitelné zkušenosti.

Je téměř neuvěřitelné a možná na pokraji kriminality, že ne všechny organizace, zvláště pak ty, které hájí občanská práva a svobody proti fikci „lidských práv“, jsou tímto nápadem nadšeny. Například občanské sdružení Akce D.O.S.T. se v těchto dnech obrátilo na nově zvolené poslance s prohlášením, ve kterém před zřízením tohoto orwellovského ministerstva výslovně varuje. Takto zní jejich výklad chvályhodného úsilí našich havlistických elit: 

Občanská společnost hrozbou a zátěží

 „Akce D.O.S.T. je občanským sdružením, které se věnuje obhajobě občanských práv a tradičních civilizačních hodnot. Chová proto hlubokou úctu ke všem dobrovolným aktivitám, jež se snaží prospívat svobodě a důstojnosti člověka. Přesto, nebo tím spíše, nemůže Akce D.O.S.T. souhlasit s veřejně prezentovaným návrhem na zřízení nového ministerstva pro lidská práva a se způsobem, jakým tomuto návrhu vyjádřilo podporu čtyřicet neziskových organizací.

 Není žádným tajemstvím, že tradiční koncept lidských práv prochází v posledních desetiletích svéráznými reinterpretacemi, jež jej vzdalují od klasického pojetí přirozených práv člověka a rozšiřují jej o donedávna neznámá „práva“ (genderová, sexuální apod.), jejichž věrozvěsti si usurpují roli veřejných arbitrů a lidskoprávních „odborníků“. Návrh na zřízení zmíněného ministerstva a jednomyslná podpora čtyřiceti „neziskovek“, jíž se těší, souvisí právě s tímto jednostranným, nově formulovaným chápáním lidských práv, na kterém neexistuje obecný konsenzus ani ve světě, ani u nás.

Zřízení lidskoprávního ministerstva by proto Akce D.O.S.T. považovala za nešťastný krok, vnášející do veřejné sféry ideologii multikulturalismu a nenápadně rozkládající standardní stranický systém participací nevolených a neprůhledných neziskových organizací na politické moci. Takové směřování odporuje českým státoprávním tradicím a podle názoru Akce D.O.S.T. představuje ohrožení dosud existujících občanských svobod.“

Šetření po babišovsku

Andrej Babiš chce hledat zbytečně vyhazované peníze ve státní správě. Je jich tam prý tolik, že všechny socialistické plány soudruhů z Lidového domu to bezpečně pokryje. Musí jich být ještě víc, než sám tuší. Možná, že sám už tuší, že ani netuší.

Na zřízení nového ministerstva to však bude určitě stačit. A kdoví, zda jenom na toto jedno. Vždyť v tomto případě jde o víc, než jen o peníze z našich daní. Nemluvě o tom, že takové ministerstvo Pravdy a lásky lze určitě snadno vybudovat z našich daní převedených do bezedných „evropských fondů“. Možná, že bychom za vybudování tak potřebného ministerstva mohli dostat dokonce prémii navíc a pochvalu před nastoupeným úřednictvem.

Nová vláda a její agenda se už prostě rýsuje. Máme se na co těšit. Jen věční kverulanti jako třeba občanské sdružení D.O.S.T to Dobro nechtějí pořád pochopit. A co my ostatní, občané?

www.protiproud.cz

Klíčová slova: pravdoláska  | domácí politika  | Česká republika  | D.O.S.T.
3684 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneForum 24 a Hlídací pes. Dva dezinformační weby, které si hrají na arbitra pravdy, peskují ty druhé a jiný názor než svůj označují za fake news. Sami ale fake news pilně šíří

euPortal.cz

"Bojovníci proti rasismu" strhávají a ničí i sochy světců Deset bodů, proč už nepotřebujeme NATO

Eurabia.cz

Trump: V USA se objevil nový krajně levicový fašizmus!Austrálie odrazila nájezd imigrantů

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedámeEvropská komise vyvíjí iniciativu, která má dosáhnout toho, aby se internetem šířila pravda, pouze pravda a nic než pravda... Splnění tohoto plánu garantuje Věra Jourová

ParlamentniListy.cz

„Ty chceš ještě kandidovat?“ Výsměch KalouskoviOtřes v živém vstupu: Vyklouzla pravda o viru v Karviné. Redaktor koukal. A včera v TV taky „zásah“
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny