„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Umlátil k smrti pedofila, co mu chtěl znásilnit dceru. Gratulujeme

Autor: odjinud | Publikováno: 7.12.2013 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

 

Ne, bohužel to není zpráva z Čech. That's Texas! Dle texaských zákonů otec plně využil svých práv, když Jesúse Moru Florese umlátil pěstmi k smrti poté, co osahával jeho malou dceru.

O případu před rokem informoval také iDNES, ovšem dle mého názoru poněkud zmatečně a nepřesně. Je to škoda, protože jde o ukázku příkladné práce justice v prospěch občana. Konečný rozsudek byl navíc vynesen teprve před pár dny. 

O co tedy vlastně přesně šlo?

Mladý otec z farmy v Lavaca County, jehož jméno nebylo zveřejněno z důvodu ochrany malé holčičky (už tady se pozastavme... jméno otce, který v sebeobraně zabil, nebylo zveřejněno z důvodu ochrany jeho dcerky – jméno pedofila zveřejněno bylo, stejně tak jeho tvář), poslal své dvě děti, syna a dcerku, krmit slepice.

Za chvíli však přiběhl chlapec za otcem zpět, sám. Otci řekl, že jeho pětiletou sestřičku chytil „nějaký pán“ a odvedl ji pryč. Otec se vydal svou dcerku hledat, když uslyšel z nedaleké opuštěné chaty její křik. Vtrhl dovnitř, kde sedmačtyřicetiletý zemědělský dělník Jesús Mora Flores dívku právě svlékal a osahával. Holčička už byla téměř nahá.

Otec v záchvatu vzteku začal do Florese bušit a tvrdými ranami do oblasti krku a hlavy jej usmrtil. Potom zavolal na 911. Floresovi už však nebylo pomoci a byl prohlášen za mrtvého. Holčička byla převezena do nemocnice a forenzní důkazy i její výpověď potvrdily otcovu verzi.

Šerif okresu Micah Harmon od začátku otci vyjadřoval pochopení. Krátce po případu se vyjádřil, že „máte právo bránit svoji dceru“. A dle texaských zákonů i smrtící silou.

Otec nikdy nebyl vzat do vazby. Poté, co byl případ vyšetřen, šerif prohlásil, že není ochoten vznést proti otci obvinění a o vině rozhodne porota. Ta rozhodla na základě vyšetřování jednoznačně pro nevinu.

Obyvatelé malého městečka, odkud rodina pochází, se shodli na tom, že muž si smrt zasloužil. Rodinný přítel Mark Harabis (dle příjmení by to mohl být potomek krajánků) prohlásil, že by byl pravděpodobně ještě brutálnější.

Nejsem si jistá, jak by případ dopadl v ČR. O přiměřenou sebeobranu totiž rozhodně nešlo, pedofil nebyl ozbrojen a otci nekladl odpor. Ale nejsem odborník na právo, tudíž to přenechám s radostí jiným, budu ráda, pokud se k tomu někdo v diskusi vyjádří.

Tak alespoň pogratulujme Texasu k dobrým zákonům, šerifům i soudcům.

http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz

Klíčová slova: USA  | rodina  | Homosexualismus  | pedofilie
3946 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Cítíte ten rozdíl? Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques Bursíková

euPortal.cz

Putin poprvé celému světu oznámil, že Rusko již neuznává vzniklý systém nadvlády USA. Rusko háže tomuto systému totální výzvu a spojuje se v této konfrontaci s Čínou a celým zbytkem světaPiráti a KDU-ČSL nominovaly do Rady ČTK Josefa Šlerku, což je člověk napojený na sorosovské globalisty

Eurabia.cz

Studie: Nový Zéland nejlepší muslimskou zemíImigrant z Nepálu podřezal v Itálií Poláka. Polák mu nechtěl totiž dát peníze ...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Docent Cerman: Milion chvilek mi něco připomíná. A mrzí mě to. Ale Babišovy výsledky jsou katastrofa. ČT, to je bolavé téma, co si dovoliliBabiš dnes? Ve Sněmovně prý bude zle. A Petr Pithart...
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny