„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Umlátil k smrti pedofila, co mu chtěl znásilnit dceru. Gratulujeme

Autor: odjinud | Publikováno: 7.12.2013 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

 

Ne, bohužel to není zpráva z Čech. That's Texas! Dle texaských zákonů otec plně využil svých práv, když Jesúse Moru Florese umlátil pěstmi k smrti poté, co osahával jeho malou dceru.

O případu před rokem informoval také iDNES, ovšem dle mého názoru poněkud zmatečně a nepřesně. Je to škoda, protože jde o ukázku příkladné práce justice v prospěch občana. Konečný rozsudek byl navíc vynesen teprve před pár dny. 

O co tedy vlastně přesně šlo?

Mladý otec z farmy v Lavaca County, jehož jméno nebylo zveřejněno z důvodu ochrany malé holčičky (už tady se pozastavme... jméno otce, který v sebeobraně zabil, nebylo zveřejněno z důvodu ochrany jeho dcerky – jméno pedofila zveřejněno bylo, stejně tak jeho tvář), poslal své dvě děti, syna a dcerku, krmit slepice.

Za chvíli však přiběhl chlapec za otcem zpět, sám. Otci řekl, že jeho pětiletou sestřičku chytil „nějaký pán“ a odvedl ji pryč. Otec se vydal svou dcerku hledat, když uslyšel z nedaleké opuštěné chaty její křik. Vtrhl dovnitř, kde sedmačtyřicetiletý zemědělský dělník Jesús Mora Flores dívku právě svlékal a osahával. Holčička už byla téměř nahá.

Otec v záchvatu vzteku začal do Florese bušit a tvrdými ranami do oblasti krku a hlavy jej usmrtil. Potom zavolal na 911. Floresovi už však nebylo pomoci a byl prohlášen za mrtvého. Holčička byla převezena do nemocnice a forenzní důkazy i její výpověď potvrdily otcovu verzi.

Šerif okresu Micah Harmon od začátku otci vyjadřoval pochopení. Krátce po případu se vyjádřil, že „máte právo bránit svoji dceru“. A dle texaských zákonů i smrtící silou.

Otec nikdy nebyl vzat do vazby. Poté, co byl případ vyšetřen, šerif prohlásil, že není ochoten vznést proti otci obvinění a o vině rozhodne porota. Ta rozhodla na základě vyšetřování jednoznačně pro nevinu.

Obyvatelé malého městečka, odkud rodina pochází, se shodli na tom, že muž si smrt zasloužil. Rodinný přítel Mark Harabis (dle příjmení by to mohl být potomek krajánků) prohlásil, že by byl pravděpodobně ještě brutálnější.

Nejsem si jistá, jak by případ dopadl v ČR. O přiměřenou sebeobranu totiž rozhodně nešlo, pedofil nebyl ozbrojen a otci nekladl odpor. Ale nejsem odborník na právo, tudíž to přenechám s radostí jiným, budu ráda, pokud se k tomu někdo v diskusi vyjádří.

Tak alespoň pogratulujme Texasu k dobrým zákonům, šerifům i soudcům.

http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz

Klíčová slova: USA  | rodina  | Homosexualismus  | pedofilie
3807 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Váš příspěvek porušuje právo šaría, vzkázal známé aktivistce... Twitter. Její odpověď byla dost drsnáChaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)

ePortal.cz

Kniha Prolomení hradeb od Petra Hampla určitě stojí za přečtení. Už ji máte doma? Správnej chlap je ženská

euPortal.cz

Video: Svět podle České televize aneb Islámská modlitba léčí bolesti zad a předškoláci zpívají Eid MubarakTi, kteří si myslí, že migrace již není hrozbou, by se měli seznámit s těmito daty...

Eurabia.cz

Právnička Samková zveřejnil důkazy o tom, jak Český rozhlas manipuloval s veřejným míněním při eurovolbách v roce 2014Italští lepšolidé a dobroseři urážejí voliče Salviniho

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Čtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...

ParlamentniListy.cz

Režisér Magnusek: Přestaňte svádět lidské charaktery na komunismus. Při sametové revoluci byla jedna generace zneužita, čas ukážePoslední dny Lenina: Kecalové, poslouchejte, rozzlobil se Josef Skála a dal na stůl fakta
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny