„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Koordinovaný útok na Ukrajinu

Autor: WertyzReport | Publikováno: 3.12.2013 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Ukrajina sice řekla, že se k Evropské unii nepřipojí, do budoucna tuto myšlenku ale nevyloučila. Podle některých ukrajinských poslanců by se to mohlo stát už příští rok v květnu. I tak ale opoziční protesty v zemi neustávají a čím dál více vypadají jako koordinovaná akce.

Ukrajinský prezident Viktor Janukovič v neděli prohlásil, že země bude pokračovat směrem k evropském integraci, Kyjev ale musí být považován za rovnocenného partnera. “Udělám vše pro pokrok v procesu ukrajinského vstupu k Evropské unii, ale bez vážných ztrát pro ekenomiku této země nebo zhoršení životní úrovně obyvatel. Musíme se řídit národními zájmy a být zodpovědní za naši vlastní budoucnost. Měli bychom bránit Ukrajinu na politické mapě Evropě jako skvělý a totálně nezávislý stát.” řekl. (zdroj)

I přes neustálé námitky ukrajinských představitelů, že vstup Ukrajiny na evropský trh by mohl přinést velké ztráty, je jasné, že se zde někdo pokouší vyvinout tlak a vyvolat barevnou revoluci. Je to snadné vyčichnout už ze článků z různých stránek a zpráv ze západních televizí. Ani jedna vám totiž neřekne o tom, proč se Ukrajina prozatím nerozhodla, napoví vám ale, že se ukrajinský “režim” třese a lidé ho nechtějí.

Ve Francii protestovala ta absolutně nejhorší spodina zvaná FEMEN. Ukrajinské feministky se před ukrajinskou ambasádou v Paříži vymočili na fotografie ukrajinského prezidenta Janukoviče.

Do Kyjeva se začaly sjíždět ukrajinské opoziční skupiny, počet lidí navštěvujících protest naznačuje dobrou koordinaci. Do Kyjeva se sjely tisícovky lidí ze skupin Batkivshchina (Domov – strana bývalé premiérky Tymošenkové), UDAR (Ukrajinská aliance pro demokratickou reformu) boxera Vitalije Klička a hnutí Svoboda.  Všechny tyto organizace mají jména přesně vytažená z knihy západních predátorů. Po sobotním údajně tvrdém zásahu ukrajinské policie na demonstrace byla dokonce napadena hackery stránka Ukrajinského Mnisterstva vnitra.

Na velmi dobrý výcvik také poukazuje akce s bagrem a převzítí kyjevské radnice pro vytvoření “Budovy revoluce.” Volání po stávkách je běžnou záležitostí.

A co by to byl za útok bez možnosti sankcí? Na stránkách Bílého domu už byly vytvořeny petice pro, a teď pozor:

Aby se jimi mohl Obama zabývat, musí do konce měsíce dosáhnout 100 tisíc podpisů. Petice pro sankce proti ukrajinskému vedení už 100 tisíc přesáhla, takže bude muset být přezkoumána. (zdroj) Samozřejmě nechybí také odsouzení amerického velvyslance na Ukrajině.

Spousta alternativních webů v nedávné minulosti předvídala, že Ukrajina byla vybrána pro destabilizaci a odklonění od Ruska. Kromě útoku na samotnou Ukrajinu zde také probíhá útok na samotné Rusko. 21.srpna 2013 veterán ukrajinské rozvědky Sergej Razumovksy, který mimochodem začal shánět dobrovolníky pro rusko-ukrajinský oddíl na boj v Sýrii na straně syrské vlády, ve svém článku v ruských novinách “Nový Region” prohlásil, že USA mohou na hranici Ukrajiny s Maďarskem, Zakarpatské oblasti, vytvořit nový stát. Zakarpatskou oblastí totiž prochází do Evropy ruský plyn a loutková vláda by tím pádem ovládla dodávky ropy do Evropy přes rumunskou společnost SC Evergreen Robusiness. V čele této vlády by měl být jistý Viktor Baloha, který býval šéfem prezidentské kanceláře Viktora Juščenka. Ať už to zní šíleně nebo ne, budoucí rozpad Ukrajiny kdysi předvídal dnes už zesnulý Jiří Dienstbier. (zdroj)

Následující článek je také zajímavý:

člá

http://wertyzreport.com

čtěte také:

Ministerstvo zdravotnictví Ukrajiny přiznalo, že provádí klinické testování vakcín na dětech

Uražení gayové napadli účastníky akce na podporu tradiční rodiny

Proč Ukrajina na poslední chvíli couvla před „evropským“ chomoutem? Putin: Brusel vydírá cizí státy a netají se, že podněcuje masové nepokoje

Klíčová slova: USA  | EU  | tajné služby  | psychologické operace  | propaganda  | Rusko
5078 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019Bilderberg! Známe agendu a účastníky letošního setkání šedých korifejů ve Švýcarsku

ePortal.cz

Jestli si u nás Putin někoho platí, tak je to tenhle joudaNež důchodovou reformu, raději postaví pekárnu na koblihy

euPortal.cz

Boj sluníčkářů, neomarxistů a elitářů proti vlastencům a normálním hodnotám se přiostřuje. Dokonce napadli nedávno i Ladislava Jakla... Pomozte nám proto prosímVšechny polistopadové vlády bohužel nechaly zbídačit a chátrat českých venkov a zničit české zemědělství

Eurabia.cz

Imigranti v detenčním centru se vzbouřili: chtějí kapesnéBelgičané se v zaimigrované a islamizované Belgii už necítí doma

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Teď vás naštvu! Babiš utřel Jiřího Mádla a Milion chvilekMarkéta Šichtařová má několik rad pro Klausovo hnutí. A reaguje na Macronův šílený nápad, který hrozí zabít východní ekonomiky v EU
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny