„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Arméni masově vystoupili proti genderovému zákonodárství

Autor: BKP | Publikováno: 18.11.2013 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Arménie opět překvapila svět svým jasným postojem, který klade důraz na zachování rodinných a křesťanských hodnot. Země již několik měsíců bojuje proti světové sodomské mafii a hanebnému genderovému zákonu, který parlament tajně přijal v květnu 2013.

Pod tlakem veřejnosti začala vláda diskutovat o změnách týkajících se skandálního genderového zákona a o vyškrtnutí genderových norem ze zákona.

20. října 2013 se v Jerevanu konalo procesí „Ve jménu lásky, víry, věrnosti za ochranu rodiny a tradičních hodnot“. Pochod byl organizován mládežnickými organizacemi arménské apoštolské církve a několika občanskými organizacemi a iniciativami. Procesí vyšlo od kostela sv. Ripsimije k hlavnímu chrámu AAC.

Akce se zúčastnilo podle různých odhadů 12 až 15 tisíc lidí. Přitom skandovali hesla: „Arménská rodina, arménská církev, arménská kultura“.

Arméni nazývají 20. říjen historickým dnem, který sjednotil lid „ve jménu lásky, víry, věrnosti“. Událost byla bezprecedentní tím, že se jí poprvé zúčastnili kněží. Takto arménská apoštolská církev ukázala své odhodlání chránit instituci rodiny. V reakcí na to následovala série mediálních útoků na církev organizovaná liberálním genderovým lobby Arménie.

Zdroj: http://dobriy-eekh.livejournal.com/2013/10/24/

http://vkpatriarhat.org.ua

Klíčová slova: rodina  | konzervatismus
3609 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny