„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Tak to už je moc: Americká vláda školí homosexuální aktivisty. Chtějí dobýt svět. Nevěříte?

Autor: Ladislav Zemánek | Publikováno: 7.11.2013 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

V dubnu byl za jedenáct milionů amerických dolarů zahájen nový projekt, jehož cílem je školení homosexuálních aktivistů a lobbistů v různých zemích světa. Kulturní imperialismus se stal skutečností.

Přišla s ním americká vláda, která nehorázným způsobem zneužila peněz daňových poplatníků pro účely zvrhlého ideologického boje. Pomáhá jí v tom Americká agentura pro mezinárodní rozvoj (US Agency for International Development, USAID), Nadace Leviho Strausse, podnikatel Tim Gill, který je předním homosexuálním aktivistou, od roku 2009 „ženatým“, a další organizace.

 

Armáda homosexuálních lobbistů

Gejský plátek Washington Blade už patřičně ocenil Obamovu vládu za to, že vytváří armádu homosexuálních lobbistů, kteří budou prosazovat práva homosexuálů, stejnopohlavní „manželství“, antidiskriminační zákony a další příslušnou agendu. Nejdříve se prý zaměří na rozvojové země se silnou katolickou tradicí.

Nikoli náhodou se první kolo školení konalo v Kolumbii, jež je vyhlášená svým odporem k homosexualismu. Na školení se učili, jak proniknout do politických struktur a procesů a prosazovat tam svou agendu. V oficiální zprávě USAIDu z 8. dubna se píše: „Zahajujíce svou práci v Ekvádoru, Hondurasu a Kolumbii a pronikajíce do dalších zemí, budeme posilovat úsilí nevládních organizací prosazujících zájmy sexuálních menšin, školit lidi, kteří se plně zapojí do demokratických procesů, a zpracovávat výzkum o dopadu diskriminace sexuálních menšin.“ Bezpochyby se brzy dozvíme, že všichni, kdo se homosexualismu staví na odpor, představují pro demokratickou společnost vážnou hrozbu.

 

Nová doba, nové prostředky

Je zcela namístě hovořit o imperialismu. Ani ne tak primárně o politickém a vojenském, ale kulturním. Západní svět nutí ty země, jež dosud nepřijaly pokřivené západní manýry a praktiky, aby je neprodleně prosadily a tím samy sebe postupně zahubily. Nová doba si žádá nové prostředky. Ale zvedají se už i ti, kteří chtějí této hrozbě čelit. Kulturním imperialismem se široce zabývá svazek několika organizací, který přijal název Stand for Families Worldwide.

Na svých webových stránkách uvádí, že stojí v čele boje proti kulturnímu imperialismu a homosexuální agendě. Za cíl si vytkli odhalovat tuto kulturní válku Západu a zastavit prosazování ničivé agendy s ohledem na ochranu tradiční rodiny a přirozených vztahů. Natočili vlastní dokument, v němž nechávají promluvit samotné aktéry. A z jejich slov běhá mráz po zádech.

 

Homosexualismus – priorita americké zahraniční politiky

Bývalá ministryně zahraničí USA Clintonová nepokrytě přiznává, že boj za „práva“ sexuálních menšin je prioritou americké zahraniční politiky. A vrcholem všeho je tento její výrok: „Gay rights are human rights and human rights are gay rights.“ Myslím, že překladu netřeba. Husajn Obama proto nařídil všem vládním agenturám působícím v zahraničí, aby aktivně v tomto smyslu jednaly.

Hmatatelný výsledek jsme mohli spatřit i během loňského pochodu Prague Pride, kdy ho zdejší americký velvyslanec podpořil, čímž otevřeně zasáhl do vnitřní politiky našeho státu. A jak vidno, na základě přímých instrukcí Obamovy administrativy. Rozvojové země, do nichž proudí humanitární pomoc, jsou zase vydírány tím, že jim bude tato pomoc zastavena. Hovořit o imperialismu je proto zcela opodstatněné.

O to smutnější je, že jsme jeho součástí…

 

Klíčová slova: USA  | rodina  | Homosexualismus
3742 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Cítíte ten rozdíl? Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques Bursíková

euPortal.cz

Dezinformační hra Evropské komise, Věry Jourové a cenzura ministra Hamáčka „Bože můj, to je vůl!“ Mediální expert Štěpánek se vysmál Jiřímu Drahošovi kvůli Číně

Eurabia.cz

53-letá v Německu schytala obohacení od 23-letého imigrantaStudie: Nový Zéland nejlepší muslimskou zemí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Kdo má víc? Výborný to změřil Babišovi se Sobotkou. Premiéra nepotěšil„Vy sluníčkáři, nelžete už!“ Co Okamura nestihl říct v ČT, protože ho ustřihli kvůli Kalouskovi
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny