„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Nový světový řád odhalen!

Autor: FreePub | Publikováno: 6.11.2013 | Rubrika: SVĚTOVLÁDA
Ilustrace

Hroutí se Nový světový řád přímo před našima očima? Povstávají lidé po celém světě proti “vševidoucímu oku”?

Edward Snowden spustil skandál kolem tajných špionážních programů NSA, které odhalily tajné plány NATO a USA na ovládnutí světa. Očividně spousta lidí na tomto světě nechce, aby byly jejich e-maily ukradeny a shromažďovány, každý telefon odposloucháván a nahráván, každý obličej sledován satelity…a každý světový politik vydírán a ovládán.

Toto pondělí a úterý 4. a 5. listopadu se po celém světě konají shromáždění odhalující globální špehování.

V pondělí 4. listopadu se lidé po celém Íránu shromažďovali na památku obsazení amerického velvyslanectví v roce 1979, které je jinak známé jako “Doupě špionáže.”

A v úterý 5. listopadu se koná Million Mask March (u nás Pochod milionu masek v Praze) sdružující příznivce Anonymous, Wikileaks, hnutí Occupy, Oath Keepers, informátory a hacktivisty na více než 430 místech po celém světě.

Íránci, kteří se proti “Doupěti špionáže” shromažďují od roku 1979, předběhli svou dobu. 34 let po obsazení americké ambasády jde celý svět v jejich stopách a protestuje proti americké špionáži.

Korporátní média Západu, jejichž misí je udržet lidi neznalé a zmatené, prodávají lži a polopravdy o těchto událostech. Velká média nám říkají, že studenti, kteří obsadili americké velvyslanectví v Íránu v roce 1979, byli děsivě vyhlížející fanatici jako ve filmu Argo. A velká média také zobrazují Million Mask March jako děsivý a matoucí jev.

O čem jsou ale opravdu tyto protesty?

Obsazení velvyslanectví bylo odpovědí na dlouhou sérii zločinů spáchaných proti Íránu americkou National Security State. CIA a její korporátní páni získali kontrolu nad Íránem v roce 1953 po převratu proti demokraticky zvolenému předsedovi vlády Muhammadu Mosaddekovi, na jeho místo dosadili brutálního diktátora šáha.

Během vlády šáha, kterého podporovala CIA, byly tisíce Íránců mučeny v mučírnách postavených CIA s mučiteli vycvičenými CIA. Pokud by toto bylo ukázáno ve filmu Argo, pak vy diváci fandili íránským studentům a ne americkým diplomatům. Tito “diplomaté” byli koneckonců nepřímo namočeni do mučení.

V letošním roce CIA konečně přiznala, že stála za převratem v Íránu v roce 1953. Podle interní historie CIA o tomto převratu, kterou uveřejnila Národní bezpečnostní archiv 19. srpna 2013: “Vojenský převrat, který svrhl Mosaddeka a jeho kabinet Národní fronty, byl proveden pod vedením CIA jako akt zahraniční politiky Spojených státu amerických, koncipován a schválen na nejvyšších úrovních vlády.”

Evropané, na rozdíl od Íránců, nemusí čekat padesát let na to, aby viděli oficiální dokumenty USA prokazující, že se americké “doupě špionů” spiklo proti svrchovanosti národů. Mohou za to poděkovat Edwardovi Snowdenovi.

Oficiální americká reakce je, že “každý špehuje každého, takže na tom nezáleží.” Nic nemůže být vzdálenější pravdě.

Žádná jiná země s výjimkou izraelského režimu nemá takovou schopnost špionáže jako Spojené státy. A jediný důvod, proč to Izrael má je ten, že sionisté vlastní USA a můžou zneužít NSA.

 

Nový světový řád, řízený globální finanční elitou a americko-britsko-izraelskými vojenskými a zpravodajskými službami, si rozvíjí schopnost špehovat kohokoliv na Zemi. Používají tuto možnost, aby vybudovali světovou vládu na základě “totálního informačního sledování.” Jakmile budou schopni okamžitě zachytit číkoli komunikaci, budou moci vydírat každého a zabránit každému, aby jednal proti nim. Jakmile vznikne na špehování založená globální diktatura, řeknou nám: “Odpor je marný.” A budou mít pravdu.

Million Mask March si klade za cíl zastavit nárůst globálního sledovacího státu.

Proč masky?
Nošením masky demonstranti symbolicky trvají na svém právu na soukromí a anonymitu. Špionážní satelity sledující protesty a posílající družicové snímky do počítače se systémem rozpoznávání obličeje budou mít obtíže identifikovat a sledovat masky protestujících.

Ale demonstranti nebudou nosit jen nějaké masky. Maskou volby je maska Guy Fawkese z filmu V jako Vendeta. Demonstranti tak dají jasně najevo: “Víme, že byly útoky 11. září 2001 inside job, aby vytvořil orwellowskou špehovací diktaturu.”

Film V jako Vendeta je převlečená alegorie o 11. září. Líčí společnost přeměněnou v orwellovskou diktaturu terorem pod falešnou vlajkou. Hlavní hrdina – muž s maskou – vede revoluci proti státním teroristům a jejich diktatuře.

Podobným způsobem budou revoltovat účastníci Million Mask March proti státním teroristům, kteří provedli útoky 11. září, v Madridu, Londýně, na Bali, v Bombaji, v Bostonu a tak dále, aby zřídili globální orwellovskou diktaturu.

V roce 2001 neokonzervativci z organizace PNAC zorganizovali velkolepý útok a obvinili z něho “radikální muslimy” jako obětní beránky. Vycepovali ve světě protimuslimskou hysterii. Vypustili to, v co doufali, že bude stoletím válek proti muslimských národům, aby se USA a Izrael staly jedinými supervelmocemi.

Ale plánovači z PNAC nepočítali se vzestupem internetu. V roce 2004 mohl kdokoli s internetem sledovat blízké přátele Netanjahua a pojistného podvodníka Larryho Silversteina s jeho World Trade Center, který přiznal zjevně řízenou demolici budovy číslo 7.

Žijeme ve zvláštní době. 11. září a následující války byly odhaleny jako velké lži. Údajná “teroristická hrozba” se ukázala být hoaxem. Ukazuje se, že skutečným důvodem, proč NSA špehuje světové lídry (a ostatní lidi), není “chránit nás před teroristy,” ale chopit se absolutní moci.

A jak řekl lord Acton: moc má tendenci korumpovat…a absolutní moc korumpuje absolutně.

Globální špehovací ditkatura Nového světového řádu je absolutně nepřijatelná.

 

Částečný překlad článku New World Order unmasked!
www.presstv.ir/detail/2013/11/04/332864/new-world-order-unmasked/

http://www.freepub.cz

Klíčová slova: světovláda  | soukromí  | NWO
8725 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

V devadesátých letech probíhal poměrně ostrý boj mezi dvěma skupinami: a) havlisté chtěli všechno rozdat nadnárodním korporacím, b) klausovci chtěli vytvořit vrstvu domácích podnikatelů a národní kapitalismusPokud by nebyl ministrem vnitra Hamáček, tak standardní ministr vnitra by měl po německé vládě požadovat vysvětlení, proč z Německa vyhoštěný imigrant znásilňoval v ČR

Eurabia.cz

Díky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v MnichověJak Salvini «obrátil» katolické voliče?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Okamuru nas*al ČRo! Co jsem si to dovolil říct, že ji znásilnil migrant z Afriky? Šílená jízda redaktorky, doufám, že ten rozhovor odvysílajíLhal primátor Hřib? A bojová porada Čižinského s Minářem před Letnou, máme FOTO
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny