„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Doporučení pro nerozhodnuté. Koho volit ve sněmovních volbách?

Autor: redakce | Publikováno: 23.10.2013 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

FreeGlobe.cz doporučuje svým čtenářům, aby volili pravicový blok Hlavu vzhůru! Je to jediná skutečně pravicová alternativa, která hájí zájmy naší země a našich občanů.
 
ODS a TOP 09 společně neustále zvyšovaly daně a daňovou kvótu, společně posílaly naše peníze do Bruselu a zavávaly nás zaplatit 350 miliard v okamžiku přijetí eura, obě náš stát zadlužovaly schodkem více než 100 miliard ročně a posílaly naše peníze krachujícím státům eurozóny, zatímco své občany odíraly o těžce vydělané peníze.
 
Díky vládě TOP 09 a ODS Miroslava Kalouska a Petra Nečase se Česká republika jako jediná nachází v ekonomické recesi, zatímco sousední země již několik let rostou. ODS i TOP 09 podporují přijetí eura, jen v jiných termínech! Pokud nechcete euro, nevolte TOP 09 a ODS (ani ANO)!
 
Navíc v ODS neproběhla žádná sebereflexe a ti, co ODS přivedli na pokraj volitelnosti, ji dodnes řídí. ODS přivedla ke zkáze infikace pravdoláskařstvím, ale ti, kteří ji dnes řídí, říkají, že chyba je v tom, že ODS je pravdoláskařská málo. ODS nabízí velmi hloupý program a moralistické řeči namísto řešení opravdových problémů této země. Nakonec ODS nemá ve vedení žádného ekonoma a v tom, jak v ekonomice postupovala a jaký má program, je to velmi vidět.
 
ANO Andreje Babiše je jen podnikatelský projekt, který má hájit jeho miliardové dotace z veřejných peněz do jeho podniků a abychom každý na každém litru benzinu či nafty jemu platili za biopaliva. O tuto částku jsou pohonné hmoty dražší.
 
Je tady také Strana svobodných občanů, která má v řadě věcí program sympatický, vedení Svobodných se ale chová jako pseudonáboženská sekta, která blokuje sjednocení vlasteneckých pravičáků proti EU, Kalouskovi, Schwarzenbergovi, Babišovi a socialistům.
 
Subjekt Hlavu vzhůru!, který ne náhodou podporuje i Václav Klaus, je důkazem, že lze překonat názorové a osobní spory a spojit se za tím, co nás spojuje: tedy obrana národní suverenity, národních tradic, svobodného trhu, občanských svobod, tradičních hodnot, tradiční rodiny a bezpečnosti.
 

reklama

Navíc Svobodní jsou extrémně libertariánští a svou ideologií popírají význam takových komunit, které jsou předpokladem pro svobody a práva jednotlivce, jako jsou národ, rodina či obec. Hlavu vzhůru! obranu tradičních hodnot i komunit ve svém programu má.
 
Extrémní liberalismus a individualismus pobízí k egoismu. A vedení Strany svobodných občanů se chová egoisticky a sektářsky v okamžiku, kdy musíme být svorní a jednotní v obraně občanských svobod, prosperity a nezávislosti našeho státu proti diktátu Bruselu a politiků, kteří naší zemi jen vysávají. Když nebudeme táhnout za jeden provaz, tak nás na tomto provazu EU, levice a pseudopravice typu TOP 09 pověsí. Postup Svobodných nás proto mrzí, protože opravdu nám v řadě případů jsou jejich postoje sympatické.
 
Dobrá vůle a svornost jsou velmi důležité signály, které Hlavu vzhůru! vysílá. Podkopávání svornosti a jednoty při tom všem, co nám hrozí, považujeme za sebevražedné a ze strany Svobodných za velmi neodpovědné. Pokud by Svobodní měli charismatického lídra a jistotu, že se dostanou do sněmovny, bylo by jejich samostatný postup pochopitelný, nyní je pošetilý a velmi, velmi hloupý.
 
Naprosto chápeme, že se někomu nemusí líbit kroky některých představitelů Hlavu vzhůru!, ale pokud se budeme vzájemně kádrovat, nikam nepostoupíme. Je naprosté nutné zdůraznit, že Hlavu vzhůru! není jen Jana Bobošíková. Jsou zde další výrazné osobnosti typu Michala Doktora a s povolební snahou Václava Klause o integraci pravice přibudou i další. Nakonec pokud se někomu nelíbí některý kandidát, nemusí ho volit a může zakroužkovat někoho jiného na kandidátce (lze maximálně kroužkovat 4 kandidáty).    

 

FreeGlobe.cz tedy doporučuje zakroužkovat tyto kandidáty na kandidátkách Hlavu vzhůru! v jednotlivých jmenovaných krajích:

 

Hlavní město Praha:
Kryštof Kindler – technik
RNDr. Jindřiška Fikarová – překladatelka
Mgr. Radim Lhoták – systémový analytik
Daniel Solis – vysokoškolský pedagog
 
Středočeský kraj:
Ivo Švajner - speciální pedagog
Miroslav Svoboda – živnostník
Ing. Petr Valeš - Interní auditor
František Červenka – publicista
 
Jihočeský kraj:
Michal Doktor – ekonom
 
Moravskoslezský kraj
Radek Velička – ředitel neziskové organizace
David Hibsch – grafik
 
Plzeňský kraj
Ing. Mgr. Petr Štilip - advokátní koncipient
 
Ústecký kraj
Petr Žák - živnostník
 
Královéhradecký kraj
PhDr. Aleš Valenta, PhD. – archivář
František Špulák – vedoucí marketingu a zahraničního obchodu
 
Pardubický kraj
RNDr. Tomáš Kaláb – živnostník
 
Vysočina
Ing. Vladislav Nechvátal – ekonom
RNDr. Mgr. Antonín Malach – úředník
 
Jihomoravský kraj
JUDr. Richard Novák – advokát
 
Pro Karlovarský, Liberecký, Zlínský a Olomoucký kraj žádné speciální doporučení nemáme.
 
 
P.S. Pokud mají někteří čtenáři FreeGlobe.cz problém volit pravicovou stranu a mají ekonomicky levicové smýšlení, a přesto se považují za levicové vlastence hájící národní suverenitu (což je legitimní postoj, která neodsuzujeme), doporučujeme volit SPOZ, která zdaleka není tak eurohujerská jako ČSSD a v řadě věcí týkajících se obrany národních zájmů a podpory české ekonomiky má relativně rozumné názory podobně jako prezident Miloš Zeman. ČSSD je vlastizrádná a podlézá EU a Německu.

Klíčová slova: domácí politika  | nacionalismus  | Česká republika  | demokracie  | konzervatismus
3190 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Jan Palach nebyl hrdina. To opravdu neRazítkovací mánie snad nikdy neskončí

euPortal.cz

Migranti položili na koleje dřevěné hole a kameny...Brutalita francouzské policie. Milovníci "liberální demokracie" mlčí, podívejte se na šokující záběry

Eurabia.cz

Horká novinka z USA: Byl zatčen muslim plánující útok na Bilý dům a TrumpaMinistr vnitra: S násilnickými imigranty jsme ve výjimečné situaci, tabu musí stranou !

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Tydýt. Konec světa! Jaromír Soukup „načural do mraveniště“, Praha šílíA hele: Matěj Stropnický pojednal téma Jan Palach tak, že už do kavárny nevkročí. Už mu myjou hlavu
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny