„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Evropská unie: Dílo Iluminátů? Převodové páky: Na britských ostrovech i Tony Blair. Vzdorovala jen Margaret Thatcherová – proto musela být odstraněna

Autor: Myron C. Fagan | Publikováno: 19.10.2013 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Zatím jsme sledovali vznik tajné organizace spojené s Adamem Weishauptem a jeho chlebodárci z bankovního domu Rothschildů. Dnes nás zajímá vzrůstající vliv těchto sil v Evropě v osmdesátých letech. Jejich pilotním projektem se stala Evropská unie se silným vlivem společnosti Fabiánů.

Fabiáni jako přechodná fáze

Fabiánská společnost byla založena iluminátskými vůdci ve Velké Británii roku 1884. Zakládajícím členem byl zasvěcenec a slavný dramatik George Bernard Shaw.  Spolu s ním se na položení základů socialismu v Anglii podílel i britský labouristický politik, ekonom a publicista Sidney James Webb.

Název Společnosti byl odvozen od jména římského vojevůdce Quinta Maxima Verrucosuse Fabia (280—203 př. n. l.), zvaného Cunctator (Váhavec), jehož úhybná taktika, kterou se vyhýbal ostrým bojům, mu zajistila vítězství nad silnějším protivníkem. To byla také taktika, kterou revolucionáři postupně připravovali nástup socialismu v Evropě. Plně byla tato iluminátská báze využita v osmdesátých letech 20. století a zejména po roce 1989, kdy bylo třeba po „odpískání“ komunismu začít budovat novou socialistickou Evropu.   

pp

                                             George Bernard Shaw

Musíš vyčkat správného okamžiku

Jejich mottem se stalo:„Musíš vyčkat správného okamžiku, stejně jako trpělivý Fabius při tažení proti Hannibalovi, kdy byl mnohými proklínán pro zdrženlivost; když však přijde správný moment, musíš udeřit tvrdě, tak jako Fabius, jinak se tvé čekání stane zbytečným a neplodným.

Britská Labour Party

Potomkem Fabiánské společnosti je rovněž britská Labour Party, dlouhodobě jedna ze dvou nejsilnějších britských stran, jejíž klíčoví představitelé vždy byli bez výjimky členy Fabiánské společnosti, včetně nedávných premiérů Blaira a Browna.

Největší hvězdou Fabiánského hnutí se stal Tony Blair, který představoval také důležitou spojku na další iluminátské skupiny zejména v USA. Celý Blairův tým pocházel přímo z Fabiánské společnosti, která byla na začátku století matkou všech socialistických myšlenkových proudů, od stalinských marxistů k sociálním demokratům a pokrokářům, infiltrovaným do centristických stran, jakož i do stran klasické levice. Právě odtud začal na celoevropské úrovni vyrůstat myšlenkový trust současných vůdců Evropské unie.

pp

                                  Nerozlučná dvojka Bill Clinton a Tony Blair

Fabiánská symbióza Blaira s Clintonem

Fabiánská symbióza Tonyho Blaira s Billem Clintonem je stále více prodchnuta svým záměrem maastrichtské Evropy, který položila základy současné podoby EU.  Právě v těchto časech se začínají naplňovat fabiánské představy o „připoutání“ Německa k Evropě, a to jednotnou měnou, protože dle představ dalšího ze zasvěcenců Francoise Mitteranda a Helmuta Kohla by měla být zavedena společná měna Euro, což se také stalo. To byl také jeden z důležitých iluminátských plánů na kompletní ovládnutí kontinentu. Celá toto operace byla koordinována i z dalších iluminátských center jako je CFR, Trilaterála a Bilderberg.

Byl to Stan Greenberg, důvěrný poradce Billa Clintona, kdo po dva roky stál za Blairem v jeho volební kampani. Greenberg vedl Clintona k jeho vítězství v roce 1992. Podle Davida S.Brodera (Washington Post, 5.5.1997) „Clinton a Blair patří ke generaci, vzešlé ze středních tříd, vychované v elitářských kruzích, která akceptovala internacionalizaci ekonomiky a věk počítačů jako danou skutečnost, která vyžaduje jiný přístup ke způsobu vládnutí“.

Zdánlivě znesvářené tábory

Fabiáni měli vždy své stoupence i ve zdánlivě soupeřících táborech. Člověk, který přivedl Anglii ke vstupu do Evropského společenství, byl Edward Heath, konzervativní premiér v letech 1970-1974. Jedním z jeho náměstků byl sir Alec Douglas Home ze stejné strany. Oba patřili ke skupině Bilderberg, podporované lordem Viktorem Rothshildem. Avšak Rothshild také podporoval labouristu Harolda Wilsona, který byl u moci v letech šedesátých a patřil rovněž k Bilderbergu, stejně jako jeho přátelé Callaghan (pozdější premiér), Dennis Healey, Ron Jenkins a další. Všichni byli stoupenci federální Evropy.

Thatcherová byla problém

Těmto skupinám se jejich vliv vymkl pouze za vlády Margareth Thatcherové. Proto byla iluminátskými skupinami ráznou akcí z Bilderbergu hned po roce 1989 zlikvidována a na její místo byl dosazen jejich člověk, konzervativní premiér John Major, který stejně jako Blair patřil  do skupiny Bilderberg.  Blairovým kancléřem a později i britským premiérem byl další z Bilderbergské skupiny Gordon Brown. Stejně jako další významný člen fabiánského bratrstva a Bilderbergu,  mediální magnát Robert Murdoch.

pp

                                                 Peter Benjamin Mandelsohn

Peter Mandelsohn – muž v pozadí

Mužem v pozadí a „mozkem“ v Blairově politické kariéře byl Peter Benjamin Mandelsohn, který byl po dvanáct let poslancem Dolní sněmovny za Labouristickou stranu. Dvakrát byl členem vlády premiéra Tonyho Blaira. Nejprve v roce 1998 ministrem průmyslu a obchodu, poté v roce 1999 až 2001 státním sekretářem pro Severní Irsko. Tento vlivný iluminátský zasvěcenec se v roce 2004 stal členem Evropské komise, v jejímž čele stál jeho „iluminátský bratr“ maoista José Manuel Barroso. Jeho portfóliem se stal obchod. Mimo jiné zastupoval EU při jednání Světové obchodní organizace (WTO). Své působení ukončil počátkem října 2008, kdy se vrátil do britské vlády.

A to jsme už skoro v současnosti. Té světové i české. Podíváme se na ni „iluminátskou mřížkou“ příště.

www.protiproud.cz

čtěte také:

Řídí současnou krizi na blízkém východě a politiku Bruselu Ilumináti? Jakou v tom hraje roli Rada pro zahraniční vztahy?

Hitler byl financován Kruppem, Warburgy, Rothschildy a dalšími mezinárodními bankéři. Nacisté a političtí sionisté

Ilumináti stáli u zrodu Velké francouzské revoluce i u vzniku samostatných Spojených států amerických

Další fáze plánu Iluminátů. Vývoz komunistické revoluce ze Spojených států do Ruska. Proč financovali Rotschildové Trockého s Leninem?

Stáli u zrodu komunismu Ilumináti a Rotschildové? Byl komunismus importován na zničení carského Ruska ze Spojených států?

 

Klíčová slova: zednáři  | EU  | světovláda  | historie  | NWO  | ilumináti
3546 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Jan Palach nebyl hrdina. To opravdu neRazítkovací mánie snad nikdy neskončí

euPortal.cz

Migranti položili na koleje dřevěné hole a kameny...Brutalita francouzské policie. Milovníci "liberální demokracie" mlčí, podívejte se na šokující záběry

Eurabia.cz

Horká novinka z USA: Byl zatčen muslim plánující útok na Bilý dům a TrumpaMinistr vnitra: S násilnickými imigranty jsme ve výjimečné situaci, tabu musí stranou !

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

A hele: Matěj Stropnický pojednal téma Jan Palach tak, že už do kavárny nevkročí. Už mu myjou hlavuTydýt. Konec světa! Jaromír Soukup „načural do mraveniště“, Praha šílí
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny