„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Otevřený dopis Ronu Paulovi od Benjamina Fulforda

Autor: Benjamin Fulford | Publikováno: 22.12.2010 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Vážený poslanče Paule,

Jmenuji se Benjamin Fulford. Jsem mluvčím společností Černého, Bílého a Zlatého draka, stejně jako Červeného a Zeleného. Tyto starobylé tajné společnosti mají globální strukturu velení, částečně viditelnou ve Vašich místních spolcích bojových umění, které jsou schopny mobilizovat armádu 100 milionů osob během velmi krátké doby v případě nutnosti.

Tyto starobylé společnosti přešly ze spícího do poloaktivního stavu, protože díky úspěšnému odposlechu vaší elity se dozvěděli o plánech rozpoutat 3. světovou válku, zabít minimálně 4 miliardy lidí a zničit většinu severní polokoule. Můžete se přesvědčit u zdrojů z Pentagonu nebo CIA, že je to všechno velmi reálné.

Důvodem, proč Vám píšeme otevřený dopis, je vysvětlení, proč je třeba zrušit Radu federální rezervy a renovovat globální finanční architekturu.

Vláda Spojených států krachuje a byla udržována při životě posledních několik desetiletí dobrou vůlí lidí této planety. Tato dobrá vůle nyní vyprchala.

Vaše finanční elita navrhla buď devalvovat US dolar, nebo provést skrytou devalvaci nahrazením dolaru novou měnou zvanou Amero. Oba návrhy byly odmítnuty. Důvodem je, že většinu vytvořených US dolarů již Američané nevlastní. Mnoho často chudých lidí by značně trpělo, kdyby tyto dolary náhle ztratily polovinu své hodnoty.

Naše skupina navrhla alternativní plán. Navrhli jsme splatit všechen dluh USA vůči Číně vrácením zlata, které jí bylo ukradeno během 20. století. Kromě toho plánujeme odepsat dluh USA vůči zbytku světa zabráním US dolarů vlastněných neameričany, jejich pokrytím zlatem a vložením pod kontrolu nové mezinárodní meritokratické organizaci. Tato organizace by nikdy nevytvářela žádnou nekrytou (fiat) měnu, ale jednala by jako neutrální clearingová banka pro vlády, korporace a plutokraty.

Nově nezadlužená vláda Spojených států by potom svobodně vydávala svou vlastní vládou kontrolovanou měnu. Taková měna by měla nižší mezinárodní kupní sílu než má současný US dolar. Výsledkem by bylo, že čínské zboží by pro Američany bylo dražší, zatímco export USA by získal konkurenceschopnost. To USA umožní znovu vybudovat reálnou ekonomiku.

Avšak jak ukazuje historie jenu a Plaza Accord, samotná devalvace nevyřeší chronický problém deficitu USA. Deficit USA je také strukturálním problémem, způsobeným faktem, že vojensko-průmyslový komplex neprodukuje obchodovatelné zboží.

Vedoucí činitelé Pentagonu nám také dali na vědomí, že raději rozpoutají válku než aby skončili jako generálové sovětské éry, kteří se ze dne na den stali taxikáři. Proto navrhujeme, aby lidé ze světa financí zorganizovali postupnou přeměnu „mečů na pluhy“ ve vojensko-průmyslovém komplexu. Podle Amerického sdružení vědců bylo potlačeno více než 6000 patentů z důvodů „národní bezpečnosti“. Věříme, že přezkoumáním těchto patentů experty by byl odkryt high-tech zlatý důl pro americký lid a ekonomiku USA, což by usnadnilo tento přechod.

Také navrhujeme vytvoření globální ekonomické plánovací agentury. Tato agentura by se řídila heslem: „Stojíme mezi touhou a realitou.“ Tato organizace by se pokusila překonat neblahou pověst Světové banky a MMF uskutečněním intenzivní kampaně k ukončení chudoby, zastavení devastace životního prostředí a nasměrovat lidstvo na kurs exponenciálního rozvoje do budoucnosti. Touto organizací by nebylo uloženo žádné břemeno na americký lid a ani by nepředstavovala žádnou hrozbu svrchovanosti USA. Spíš by měla poskytovat rozsáhlé nové příležitosti pro americké občany a korporace.

Nakonec, i když je to čistě americký domácí problém, silně doporučujeme, abyste zkonfiskovali kapitál ukradený americkému lidu během minulého století zločinnými finančníky a vrátili jej právoplatným vlastníkům. Vladimír Putin byl schopen zpateronásobit ruskou životní úroveň, když udělal podobnou věc v Rusku.

Poslední bod, který chceme připomenout, je ten, že lidé na celém světě touží po míru. Všeho schopná zločinná klika v pozadí Rady federální rezervy dosud vládne obrovskou mocí a stále se pokouší rozpoutat 3. světovou válku. Chtěli bychom požádat o pomoc americký lid s ukončením této zvrácené hrozby lidstvu a planetě.

Upřímně Váš

Benjamin Fulford

PS: Pokud chcete slyšet víc, kontaktujte mě prostřednictvím ambasády USA v Tokiu. .

Benjamin Fulford 090-3439-5558

18. 12. 2010

http://www.rense.com/general92/flf.htm

Překlad: Ladislav Kopecký

http://bnw-nwo.wz.cz/fulford/Open_Letter.htm

6118 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny