„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Video si utahuje z KDU-ČSL. Tohle nejsou křesťané

Autor: Prvnizpravy.cz | Publikováno: 3.10.2013 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Po internetu koluje vtipné video, které usvědčuje KDU-ČSL z pokrytectví. Jde o upravený volební klip strany, kde její protagonisté - předseda Pavel Bělobrádek a europoslankyně Zuzana Roithová - chodí a mluví pozpátku.

Video nazvané "Křesťané s otazníkem" je doplněno sugestivním textem. "Jsou to křesťané? Proč podporuje Herman s Halíkem války? Proč Proč není Bělobrádek s Roithovou proti potratům?" - video zde

Dílo neznámého vtipálka reaguje na zjištění politologa Daniela Solise, který zveřejnil informaci o tom, že Daniel Herman, volební jednička strany v Praze, byl ještě letos v pozici ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů v kontaktu s organizací íránských lidových mudžahedínů (MEK), která je mnoha zeměmi považována za teroristickou organizaci.

"Daniel Herman píše teroristům: Cítím se Vašim lidem velmi blízký," pokračuje text videa. "Daniel Herman je blízký íránským mudžahedínům a jiným teroristům."

Herman dokonce lobboval u kardinála Dominika Duky, aby se tento sešel s představiteli této teroristické organizace, konkrétně s její vůdkyní Myriam Radžávi. Duka ale Hermanovi nevyhověl.

Skandál. Lídr KDU-ČSL Herman se paktuje s teroristy

Herman už dříve, spolu s Tomášem Halíkem, podporoval bombardování Jugoslávie, což je pro Solise i pro autora videa nepochopitelné v souvislosti s jejich údajnou křesťanskou vírou.

"Budou chtít zítra bombardovat syrské křesťany?" ptá se videoklip a končí sloganem "Volte ty, kteří chodí a mluví pozpátku."

www.prvnizpravy.cz
 
 
čtěte také:
 

Jak TOP 09 převzala poslanecký klub ANO podnikatele Andreje Babiše

Havlův sochař David: Tady bydlím já, velký umělec. Podívejte

Klíčová slova: pravdoláska
4099 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny