„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Daniel Herman a teroristé z MEK

Autor: Daniel Solis | Publikováno: 1.10.2013 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Neuvěřitelná, leč v české kotlině běžná situace, že exponent zahraničních tajných služeb, zapletený do mezinárodního obchodu s terorismem, má tu drzost kandidovat do legislativního orgánu České republiky.

A tímto způsobem se de facto vysmívat „hloupému“ českému voličovi, který bezelstně vhodí volební lístek do volební urny, aniž by jen tušil, co tím může způsobit, co tím činí a koho svým hlasem podporuje.

Ale snad nikdy nebyl tento výsměch tak sarkastický, jako v případě nadcházejících voleb do Poslanecké sněmovny, ve kterých má tu troufalost kandidovat jako lídr pražské kandidátky KDU-ČSL propuštěný kněz Daniel Herman a vysmívat se tím všem slušným lidem, zejména voličské obci katolíků, kteří lidovcům důvěřují a mají je stále ještě za slušné lidi a to i přes faktum, že z KDU-ČSL vzešla taková neskutečná numera, jako zejména Kalousek, Parkanová, Kasal, či Čunek… a že u nich byl nedávno na námluvách ex-šéf Zelených Bursík.

„Křesťanské hodnoty postavené na hlavu“. Tak nějak by měla znít kampaň KDU-ČSL, která si vybrala za svého pražského volebního lídra právě Daniela Hermana, člověka, který se nikterak netají svými styky s podsvětím teroristů, krvavých peněz a obchodníků se zbraněmi! Herman veřejně přiznává, že se s teroristickou organizací islámo-marxistických lidových mudžahedínů stýká, že jim fandí v jejich krvelačných válkách a že je v maximální možné míře podporuje! V rozhovoru pro Český rozhlas  odpovídá Herman, který se s MEK setkal již v lednu 2009, na otázku „co bylo cílem jejich návštěvy“ tako: "Hlavním cílem návštěvy bylo získávat v Praze podporu, aby z evropské černé listiny teroristických organizací byla vyškrtnuta organizace Lidoví mudžahedíni Íránu, která bojuje proti současnému režimu a fundamentalistické vládě tamějších mulláhů." Herman pak dále odpovídá na otázku „Co vůbec tato organizace představuje, co se o ní ví?“ takto: "Ví se o ní, že sdružuje především íránskou demokratickou opozici.“ Což je v naprostém kontrastu se zprávou ministerstva zahraničí USA „Country Reports on Terrorism 2010“, která uvádí, že MEK disponovala několika tisíci tanky a obrněných vozů.  

Podobnou propagandu pro teroristickou skupinu MEK podniknul Herman opět v ČRo v létě 2010 . Touto propagandou se dokonce dodnes chlubí na svých osobních webových stánkách, kde uvádí přepis rozhovoru.

Chtějí snad mít naivní voliči KDU-ČSL v parlamentu nebo, nedej Bože, ve vládě loutku, placenou krvavými penězi teroristů? Nejsou nám události ze Sýrie, z Keni, z Iráku a z mnoha dalších zemí, sužovaných terorismem, kterému padnou za oběť v první řadě vždy nevinní lidé, dostačujícím varováním? Existuje něco jako ex-terorista?

Organizace MEK je sektářsky vedená skupina pod vedením charismatické vdovy po muži z blízkého okolí Ajatolláha Chomejního, Myriam Radžáví. Skupina vychovává z dětí, které jsou odjímány v útlém věku svým rodičům „perfektní bojovníky“. V roce 2003 se jich na povel 10 podpálilo ve Francii a v Kanadě, dva z nich uhořeli. Minulý rok podpalování pokračovalo v jejich táboře v Iráku.  Je to skupina, která donedávna figurovala na seznamech teroristických organizacích po celém světě a jen šikovným veřejným aktivismem, dobře placenými lobbyisty a sponzorskými dary politikům  a veřejným činitelům , dosáhla toho, že od letošního roku z většiny těchto seznamů byla vyškrtnuta. Teroristé si tedy byli schopni za velké peníze, které původně pocházely od nechvalně známého iráckého prezidenta Saddáma Husajna , koupit bezúhonnost!  Ve spojených státech amerických jim k tomu dopomohla bývalá první dáma a později ministryně zahraničí, Hillary Clintonová.  Má totiž západu posloužit jako pátá kolona pro subverzi Íránské islámské republiky.  Ke spolupráci s tajnými službami je organizace podle oficiálních stanovisek ochotna a připravena  (nehledě na to, že tato spolupráce již dlouhodobě probíhá).  V teorii a i v praxi této skupiny se přitom nejednalo nikdy o nic jiného, než čistý a čítankový terorismus.

Bude tedy vstup Daniela Hermana do české politiky financován ušetřenými krvavými penězi Saddáma Husajna? Herman se již v roce 1999 zavděčil vojensko-průmyslovému komplexu, když společně s kolegou klerikem Halíkem vyzýval národ k podpoře bombardování Jugoslávie jednotkami Organizace Severoatlantické Smlouvy. Od té doby se tandemu Herman-Halík přezdívá „váleční štváči“. Není divu, že se na internetu celkem záhy po první zmínce o vazbách lidumila Hermana objevila parafráze na volební video KDU-ČSL, ve kterém jsou budoucí voliči vyzývání k tomu, aby volili ty, kteří chodí pozpátku.

Nutno dodat, že se „ministři zahraničí zemí Evropské unie na svém zasedání v Bruselu, které vedl český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, rozhodli vyškrtnout exilovou íránskou opoziční skupinu Lidoví mudžahedíni z unijního seznamu zakázaných teroristických skupin“. Kruh se tedy uzavírá. Schwarzenberg byl tehdy na ministerstvu zahraničí za Zelené, nyní se nachází s Kalouskem v  TOP09, kde se prezentuje jako špión Trilaterální komise. Kalousek byl za KDU-ČSL ministrem financí. Má se naše země v budoucnu zmítat mezi kšefty agentů tajných služeb, lobbistů a teroristů? Budou naši politici v žoldu cizích mocností, loutky zahraničních zpravodajských her? Herman je důkazem toho, že jsme na nejlepší cestě.

www.prvnizpravy.cz

Klíčová slova: domácí politika  | Česká republika  | demokracie
3833 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Temná minulost hraběte Walderode: Pomáhal vytipovat Lidice jako odplatu za atentát na Heydricha? Prolomení Benešových dekretů v den popravy parašutistů. Náhoda, nebo symbol?Totálně odporné. Mladík pod hrozbou smrti musel sledovat, jak mu migrant znásilňuje jeho přítelkyni na výletě v Německu

Eurabia.cz

Syrský “uprchlík” plánoval masakr v kosteleDíky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v Mnichově

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Komunista Valenta udeřil: Demonstrace organizuje nejzákeřnější skupina osob v zemi. Většina protestujících ani neví, o co běží! A vesnice? Ta má jiné starostiProfesor Chýla: Milion chvilek se musí na Letné omluvit. S Babišem a EU je to jinak. Mrzí mě přístup mladých
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny