„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Daniel Herman a teroristé z MEK

Autor: Daniel Solis | Publikováno: 1.10.2013 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Neuvěřitelná, leč v české kotlině běžná situace, že exponent zahraničních tajných služeb, zapletený do mezinárodního obchodu s terorismem, má tu drzost kandidovat do legislativního orgánu České republiky.

A tímto způsobem se de facto vysmívat „hloupému“ českému voličovi, který bezelstně vhodí volební lístek do volební urny, aniž by jen tušil, co tím může způsobit, co tím činí a koho svým hlasem podporuje.

Ale snad nikdy nebyl tento výsměch tak sarkastický, jako v případě nadcházejících voleb do Poslanecké sněmovny, ve kterých má tu troufalost kandidovat jako lídr pražské kandidátky KDU-ČSL propuštěný kněz Daniel Herman a vysmívat se tím všem slušným lidem, zejména voličské obci katolíků, kteří lidovcům důvěřují a mají je stále ještě za slušné lidi a to i přes faktum, že z KDU-ČSL vzešla taková neskutečná numera, jako zejména Kalousek, Parkanová, Kasal, či Čunek… a že u nich byl nedávno na námluvách ex-šéf Zelených Bursík.

„Křesťanské hodnoty postavené na hlavu“. Tak nějak by měla znít kampaň KDU-ČSL, která si vybrala za svého pražského volebního lídra právě Daniela Hermana, člověka, který se nikterak netají svými styky s podsvětím teroristů, krvavých peněz a obchodníků se zbraněmi! Herman veřejně přiznává, že se s teroristickou organizací islámo-marxistických lidových mudžahedínů stýká, že jim fandí v jejich krvelačných válkách a že je v maximální možné míře podporuje! V rozhovoru pro Český rozhlas  odpovídá Herman, který se s MEK setkal již v lednu 2009, na otázku „co bylo cílem jejich návštěvy“ tako: "Hlavním cílem návštěvy bylo získávat v Praze podporu, aby z evropské černé listiny teroristických organizací byla vyškrtnuta organizace Lidoví mudžahedíni Íránu, která bojuje proti současnému režimu a fundamentalistické vládě tamějších mulláhů." Herman pak dále odpovídá na otázku „Co vůbec tato organizace představuje, co se o ní ví?“ takto: "Ví se o ní, že sdružuje především íránskou demokratickou opozici.“ Což je v naprostém kontrastu se zprávou ministerstva zahraničí USA „Country Reports on Terrorism 2010“, která uvádí, že MEK disponovala několika tisíci tanky a obrněných vozů.  

Podobnou propagandu pro teroristickou skupinu MEK podniknul Herman opět v ČRo v létě 2010 . Touto propagandou se dokonce dodnes chlubí na svých osobních webových stánkách, kde uvádí přepis rozhovoru.

Chtějí snad mít naivní voliči KDU-ČSL v parlamentu nebo, nedej Bože, ve vládě loutku, placenou krvavými penězi teroristů? Nejsou nám události ze Sýrie, z Keni, z Iráku a z mnoha dalších zemí, sužovaných terorismem, kterému padnou za oběť v první řadě vždy nevinní lidé, dostačujícím varováním? Existuje něco jako ex-terorista?

Organizace MEK je sektářsky vedená skupina pod vedením charismatické vdovy po muži z blízkého okolí Ajatolláha Chomejního, Myriam Radžáví. Skupina vychovává z dětí, které jsou odjímány v útlém věku svým rodičům „perfektní bojovníky“. V roce 2003 se jich na povel 10 podpálilo ve Francii a v Kanadě, dva z nich uhořeli. Minulý rok podpalování pokračovalo v jejich táboře v Iráku.  Je to skupina, která donedávna figurovala na seznamech teroristických organizacích po celém světě a jen šikovným veřejným aktivismem, dobře placenými lobbyisty a sponzorskými dary politikům  a veřejným činitelům , dosáhla toho, že od letošního roku z většiny těchto seznamů byla vyškrtnuta. Teroristé si tedy byli schopni za velké peníze, které původně pocházely od nechvalně známého iráckého prezidenta Saddáma Husajna , koupit bezúhonnost!  Ve spojených státech amerických jim k tomu dopomohla bývalá první dáma a později ministryně zahraničí, Hillary Clintonová.  Má totiž západu posloužit jako pátá kolona pro subverzi Íránské islámské republiky.  Ke spolupráci s tajnými službami je organizace podle oficiálních stanovisek ochotna a připravena  (nehledě na to, že tato spolupráce již dlouhodobě probíhá).  V teorii a i v praxi této skupiny se přitom nejednalo nikdy o nic jiného, než čistý a čítankový terorismus.

Bude tedy vstup Daniela Hermana do české politiky financován ušetřenými krvavými penězi Saddáma Husajna? Herman se již v roce 1999 zavděčil vojensko-průmyslovému komplexu, když společně s kolegou klerikem Halíkem vyzýval národ k podpoře bombardování Jugoslávie jednotkami Organizace Severoatlantické Smlouvy. Od té doby se tandemu Herman-Halík přezdívá „váleční štváči“. Není divu, že se na internetu celkem záhy po první zmínce o vazbách lidumila Hermana objevila parafráze na volební video KDU-ČSL, ve kterém jsou budoucí voliči vyzývání k tomu, aby volili ty, kteří chodí pozpátku.

Nutno dodat, že se „ministři zahraničí zemí Evropské unie na svém zasedání v Bruselu, které vedl český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, rozhodli vyškrtnout exilovou íránskou opoziční skupinu Lidoví mudžahedíni z unijního seznamu zakázaných teroristických skupin“. Kruh se tedy uzavírá. Schwarzenberg byl tehdy na ministerstvu zahraničí za Zelené, nyní se nachází s Kalouskem v  TOP09, kde se prezentuje jako špión Trilaterální komise. Kalousek byl za KDU-ČSL ministrem financí. Má se naše země v budoucnu zmítat mezi kšefty agentů tajných služeb, lobbistů a teroristů? Budou naši politici v žoldu cizích mocností, loutky zahraničních zpravodajských her? Herman je důkazem toho, že jsme na nejlepší cestě.

www.prvnizpravy.cz

Klíčová slova: domácí politika  | Česká republika  | demokracie
4448 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaV tomto půlbilionovém plánu EU se skrývá naprosto fantastický korupční potenciál...

euPortal.cz

Panna Marie se naklonovala a Ježíš byl transsexuál, objevili v pokrokovém ŠvédskuŽerte brouky, vyhlašuje nová pokroková potravinová politika EU prosazující méně masa a více alternativních proteinů

Eurabia.cz

Vláda Itálie odsouhlasila Kataru ideologickou kontrolu nad muslimskou komunitou ve své zemi ...Před pár dny Česká televize v dětském vysílání vyzvala děti, aby oslavily islám

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ParlamentniListy.cz

Liberální řečičky fungují, jen když svítí slunce, myslí si Petr Štěpánek. Novolevičácké třeštění, diktatura menšin. Když herečky s brunátnou tváří vyřvávají o pravdě a lásce...Ruský pohled na kauzu Koněv: I u nás víme, že s památníky to může být složité. Ale plánovat kvůli tomu vraždu tří starostů?
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny