„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Nechutné. Pedofilové se hlásí o svá práva. Pomohou jim zelení?

Autor: -abb- | Publikováno: 25.9.2013 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Toho, že při letošním pochodu homosexuálů Prague Pride začaly vystrkovat růžky i další sexuální minority, dosud ve společnosti tabuizované, si kromě redakce Prvnizpravy.cz všimla i některá další média.

Letos to totiž bylo poprvé, co se pedofilové veřejně prezentovali jako menšina, která - podobně jako homosexuálové - žádá porozumění a toleranci většiny. Už před časem spustili čeští pedofilové internetové stránky s názvem domény "nejenhomo.cz".

Zdá se, že vystoupení pedofilů je i pro liberální Pražany zatím silné kafe. Deník Metro přinesl například článek s názvem "Pedofilové šli Prahou, lidé zuří." A skutečnosti si všimli i v zahraničí - slovenský server hlavnespravy.sk informuje o tom, že srpnový pochod v Praze byl historicky první veřejnou promenádou pedofilů.

Jeden z účastníků konzervativního protestu proti pochodu homosexuálů, Václav Lamr, popsal to, co viděl v průvodu homosexuálů.

"Viděl jsem děti v předškolním věku, jak jsou zneužity při akci v jednom alegorickém voze. Jiný bratr viděl pochodující muže ´dole bez´ a někdo mne upozornil na skutečnost, že muži konali na veřejnosti masturbaci během průvodu," popisuje znechuceně výstřednosti, které ale byly v průvodu považovány za normální.

V průvodu si také všiml sloganů, které hlásaly slova "Máme právo na děti". "Domníval jsem se, že jde o jiné heslo gayů ve smyslu jejich požadavku na adopci dětí," vysvětluje Lamr.

Až pak mu ale došlo, jak byl slogan míněn. "Je nutno rozlišovat v těch heslech - mezi požadavky homosexuálních párů na adopci dětí a mezi požadavky pedofilů mít také nárok na potěšení se ze sexuálního obcování s dětmi," podotkl Lamr.

Pedofilové se už hlásí. Jsme tu i my, říkají po Prague Pride

Další transparent pedofilů pak hlásal: "Nejenom homosexuálové procházejí coming outem". Slovenský server Hlavnespravy.sk přinesl fotografii skupiny pedofilů, která v rámci pochodu mašírovala za svá "práva" na sex s dětmi.

"Jde o závažný útok na naši dosavadní civilizaci, na rodiny. Musí to vést do střehu rodiče malých dětí," varuje Lamr.

Pedofilní lobby přitom přitvrzuje po celé Evropě. V Holandsku se například pravidelně pokouší o hlasy voličů ve volbách politická strana hájící zájmy pedofilů - Strana Shovívavost, svoboda a odlišnost (NVD). A v Německu dokonce už v 80. letech liberální Strana zelených uvažovala o legalizaci pedofilie, ač nakonec od veřejné artikulace těchto požadavků ustoupila, jak před časem upozornila Česká televize.

Jedním z podporovatelů "lásky s dětmi" je například německý europoslanec za zelené francouzsko-židovského původu, Daniel Cohn-Bendit, který udržuje dobré vztahy i s českou Stranou zelených.

Redakce několikrát oslovila předsedu Strany zelených Ondřeje Lišku, aby se k informacím ČT vyjádřil a aby se vyslovil k tomu, zda i česká Strana zelených uvažuje o tom, že by ve svém programu vyšla pedofilním choutkám vstříc.

Liška ale neodpověděl a ani přes urgence na dotaz nereagoval.

Jak se to říká? Mlčení je souhlas...?

www.prvnizpravy.cz

Klíčová slova: pedofilie
5162 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Ekonomický pád bude větší, než vláda tušíJe to neskutečné, jak je lidstvo nepoučitelné. Posledních sto let to zkoušelo znovu a znovu. Socialismus tuhle a onde, tudy a jinudy. Vždycky se spálilo

euPortal.cz

Salvini: EU je doupě zmijí a hyen. Epidemie změnila myšlení Italů. Solidarita na bruselský způsobŠvédská zdravotní rada upřednostňuje při péči o virem napadené migranty před Švédy se zhoršeným zdravotním stavem a seniory

Eurabia.cz

Děsivé svědectví z Řecka. Muslimští uprchlíci ze rabují a kradou co mohouFeminismus zabíjí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem VaršavyČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...

ParlamentniListy.cz

Hřib a Drahoš opět dráždí čínského draka. Vytvořili děkovné VIDEO a Tchaj-wan ho zveřejnil. Diplomaté nevěří svým očímVrcholový exmanažer z ČRo se neudržel: V době, kdy miliony lidí přicházejí o příjmy, by ředitel ČT z kapes koncesionářů rád vytáhl další peníze!
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny