„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Žijeme v Apokalypse? (3) Jsou USA "Babylonskou děvkou" z Janova Zjevení?

Autor: Bohuslav Svatoš | Publikováno: 13.9.2013 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

(O podezřelém sunnitsko islamistickém vrtění poslušným euroamerickým psem)

 

Zjevení Jana Theologa, kapitoly 16,17,18,19

 

Nastupujícím civilizačním komplexem, který se v Janově zjevení chopí vlády nad Beránčí šelmou (Pseudokřesťanskou Bestií), je Babylonská děvkaMatka smilstva a ohavností země alias - Nevěstka veliká, kteráž sedí na vodách mnohých, s kterouž smilnili králové země, a zpili se vínem smilství jejího obyvatelé země.

 

Babylonská děvka je ve své podstatě stejně jako výchozí naci-komunistická bestie kolektivním společenským mentálním egregorem, který formuje široká lidská komunita. Je v podstatě všeobecně sdíleným způsobem seberealizačního zaměření lidí, kteří své charaktery a osobnosti prodávají – směňují za světské statky a konzumní styl života. Babylonská děvka vyvěrá z všelidského – nadnárodně multikulturního společenství lidských ras symbolicky vyjádřeného vodami mnohými, sedí na šelmě brunátné, tj. na stejné civilizaci, která se nechala uchvátit bludy falešných proroků coby zhoubců lidstva - Mohameda, Hitlera, Lenina, Polpota, Maocetunga a dalších. Tudíž je to stále společenský egregor současné západní post křesťanské civilizace. Civilizace, která se zřekla vlastní svébytné (nacionální) kultury a tradice a oddala se multikulturnímu smilnění, které je v Janově hrozivé vizi cestou do záhuby.

 

Tato Děvka coby univerzálně lidská kolektivní síla vládnoucí světu sedí na, resp. Ovládá, brunátnou – krvavou Bestii, která byla původně „dítětem“ falešného proroka (Adolfa Hitlera). Její mnohonárodní, resp. multikulturní společenský profil, vyvěrá z vod mnohých, na kterých nevěstka sedí a které jsou lidé a zástupové a národové a jazykové, akutně tak asociuje současnou globálně nadnárodní vládu světa, jejíž otěže spočívají primárně v rukou současných Spojených Států Amerických a druhotně Organizace spojených národů. Spojené státy Americké již nejsou tradiční výspou a oporou křesťanské civilizace, ale spíš poslušnou loutkou vojensko průmyslového komplexu, temných globalizačních sil a jejich světovládných cílů.

 

Pokud existuje společenský systém, který svým ryze ekonomicko konzumním charakterem a mentalitou velmi úzce koresponduje s charakterem a profilem Babylonské multikulturní děvky, která manipuluje lidstvem a pracuje na tom, aby jeho národy vnucováním multikulturního smilnění, zbavila národní identity a integrity, tak je to systém reprezentovaný Spojenými Státy Americkými. V tomto ohledu Není síly – velmoci na světě, která by tak očividně a až s ostentativní pýchou a samolibostí diktovala svoji vůli státům a národům, s jakou to praktikují USA, které vůči zbytku světa praktikují stejně zvrhlý arogantně diktátorsky rozvratný vzorec, jaký praktikuje Babylonská Děvka vůči lidstvu v Janově zjevení. V Janových vizích defiluje Babylonská Děvka jako síla, pro niž je byznys za každou cenu takřka posvátným aktem vrcholné seberealizace, a která národy světa otrávila svým vlivem, duši stravující posedlostí mamonem a z ní plynoucím bohatstvím. Děvka je „zpitá krví svatých a krví mučedníků Ježíšových“, a ač je to na první pohled k nevíře, tak USA jsou navzdory svému většinově křesťanskému vyznání největší záštitou a oporou protikřesťanského útlaku a terorismu, který v současném světě ve stále větší míře praktikují stoupenci Islámu. Je to podmíněno tím, že významným ekonomicko strategickým spojencem USA je mateřská země Islámské ideologie a klíčový exportér Islámského terorismu – Saudská Arábie. USA se snad skrze závislost na ropě, kterou produkuje SA, staly faktickým vazalem tohoto zrůdného teokratického režimu a mj. i proto Spojené státy diskrétně zavírají oči nad brutální teokratickou karikaturou humanity, svobody a demokracie, která v SA a jí podobných oporách petrodolaru vládne. Je až trapně groteskní, jak úporně se USA stylizují do role největšího světového policajta - vymahače svobody, humanity, lidských práv, a demokracie, a přitom jim přímo pod nosem, pod jejich ochrannými křídly a s jejich souhlasným mlčením, sílí a expanduje tak barbarsko teokratická zvrácenost jakou je Saudsko Arabský režim. Režim, kterému se díky závislosti USA na jeho ropě nejen dostává generálního pardonu, ale i souhlasného mlčení s šířením Islamistického teroru a jeho logisticko ideologickou podporou.

 

Je strohým faktem, že islámský zájem pronikl do samého nitra americké politiky a ekonomiky a stal se „ocasem, který vrtí psem“. Směřuje ji tak, aby pracovala ve prospěch Islámu – světového džihádu. V praxi se tato Saudsko Islámská infiltrace a vliv na orientaci Spojených států obnažila v podezřele přeochotné invazi USA do Iráku po 11. 9. 2001. Formálně je tato intervence chápána i vnímána jako typicky americký imperialisticky zištný akt, v jehož hledáčku je irácká ropa. Ovšem podprahovým, méně zřetelným, motivem této agrese je také saudskoarabský zájem na odstavení problematického sekulárního vůdce Saddáma Husajna. Co je zcela zřejmé, je přirozený zájem Saudské Arábie na nekompromisní sunnitské homogenizaci islámsko arabského impéria, které byl Saddám obdobně jako později Husní Mubarak, Muammar Kaddáfí, Bašár Assad, a další sekulární arabští vůdcové trnem v oku.

 

Odstraněním Saddáma Husajna a jemu podobných se Saudské Arábii pootevřela a za zprostituované asistence Západu stále otevírá cesta k plné sunitsko wahábistické unifikaci resp. nastolení tradiční teokratické šaría krutovlády v arabsko islámském regionu. Proto Saudská Arábie ochotně podpořila U.S. invazi do Iráku. Zabila tím dvě mouchy jednou ranou – zbavila se Husajna, a USA získaly zase o něco ďábelštější status velkého Satanského tyrana a škůdce Islámu. Z tohoto stavu mimochodem propagandisticky těží jak USA, tak Saudská Arábie. USA si posílily image světového policajta a následná teatrálně vehementní nenávist a zášť islámského světa napomohla alibistické sebe stylizaci USA do role ochránce svobody a bojovníka proti terorismu, takže je těžko někdo může vinit z napomáhání islamistickým zájmům. Druhotně zase Saudská Arábie využitím USA ve prospěch Islámu se nehodícímu Saddámu Husajnovi dále ideologicky znehodnotila USA v očích arabsko islámského světa jako velkého islámu škodícího Satana. To, že v pozadí americké invaze do Iráku stál také silný sunnitský zájem na sebeprosazení v regionu, je přehlíženo. Konflikt s Husajnem stál statisíce lidských životů, v podstatě byl nesmyslný a evidentně účelový. Proklamovaná vazba S. Husajna na Al Kaidu ani vlastnictví ZHN nebylo prokázáno, řada struktur vojensko průmyslového komplexu dirigujícího americkou politiku však na onom účelovém konfliktu vydělala. Sunnitská větev Islámu reprezentovaná vlivnou Saudskou Arábií a dalšími, s džihádem spřízněnými, státy si likvidací Saddáma a nyní probíhající likvidací B. Assada otevřela cestu k úplné „sunnitizaci“ regionu.

 

Jakkoli svět Islámu coby doména loajální falešnému proroku Mohamedovi nenávidí USA, resp. západní civilizaci obecně, a usiluje o jejich zničení (nebo to jen strategicky předstírá), tak je současně využívá jako mocného avšak hloupého trojského koně, který se ve snaze udržet hegemonii petrodolaru zaprodá jakémukoli zvěrstvu a zvrácenosti, která mu tuto hegemonii udrží. Dokládají to výsledky „Arabského jara“, které umožnilo odstavit jak Spojeným státům, tak Saudské Arábii, coby klíčové ideologicko logistické síle Islamismu, nepohodlně nezávislé arabské sekulární vůdce.

Klíčová slova: USA  | imperialismus  | náboženství
6646 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

Eurabia.cz

Maďarsko vetovalo účast EU na summitu demokracií pořádaném USAVe Varšavě je plánováno setkání konzervativních stran EU

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Když Pirát přejde od slov k činům, je to naprostá katastrofa. Drtivý rozbor jejich plánů od starého pravičáka„Další fake news pravověrných covidových zvrhlíků odhalena?“ Komentátor sledoval společné vystoupení Babiše a Fialy. Má jasno
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny