„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Studie 911 (3) Pan prezident

Autor: Hledač pravdy | Publikováno: 9.9.2013 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

George W. Bush, syn bývalého prezidenta USA George Bushe, začínal jako obchodník, na západě Texasu založil ropnou a těžní společnost Arbusto, a člověk, který do této Bushovy společnosti investoval, byl jeho dlouholetý přítel James Bath. Bush však vedl společnost Arbusto ke krachu, stejně jako ostatní společnosti, ve kterých se angažoval. Mnoho jeho společností bylo také financováno Saudskými Araby. Nakonec jednu Bushovu společnost koupila firma Harken Energy, kde dostal místo ve správní radě. V té době, zhruba v 90. letech, byl Bush vyšetřován bezpečnostní komisí, proti které mu pomohl právník Jamese Bakera Robert Jordan, který byl po vítězství G. Bushe jr. v prezidentských volbách jmenován velvyslancem v Saudské Arábii. Po krachu Harken Energy, se ztrátou 23 milionů dolarů, se G. Bush jr. stal členem správní rady Carlyle Group.

 

Mezi 17. 1. 1995 – 21. 12 2000 byl George Bush jr. ve funkci guvernéra amerického státu Texas.

 

V roce 2000 proběhly v USA prezidentské volby, mezi kandidáty byli demokrat, bývalý viceprezident USA za prezidentství Billa Clintona, senátor, Albert Arnold Gore ml. a republikán George Bush jr., jehož volební kampani šéfovala žena, která pak sčítala volební hlasy.

 

V těchto volbách nakonec velmi těsně zvítězil George Bush jr., avšak zůstalo vážné podezření, že výsledek voleb byl zfalšován. Kupříkladu na Floridě, kde byl v té době guvernérem Bushův bratr Jeb Bush, se zdál být jednoznačným vítězem A. A. Gore, ale následně Fox News prohlásila, že vítězem bude s největší pravděpodobností G. Bush jr., a za rozhodnutím o tomto prohlášení stál bratranec G. Bushe John Ellis. Mnohým afroameričanům bylo znemožněno v těchto volbách volit, a vrchní soud, jehož mnozí členové byli dobří známí G. Bushe sr., rozhodli pro vítězství G. Bushe jr.

 

V den společné schůze sněmovny reprezentantů a senátu bylo potvrzeno vítězství G. Bushe jr. A. A. Gore předsedal v senátu události, která oficiálně ustanovila G. Bushe jr. za nového prezidenta. Kongresmani, kteří chtěli vznést proti tomuto ustanovení námitku, museli mít souhlas alespoň jednoho ze senátorů, avšak nikdo z nich se k námitce nepřipojil, a tak kongresmani nebyli vyslyšeni. V den inaugurace prezidenta G. Bushe jr. proběhla v hlavním městě demonstrace deseti tisíců Američanů, kteří proti jeho zvolení protestovali.

 

Následujících osm měsíců nebyl prezident G. Bush jr. ve svém křesle příliš úspěšný, proto se odebíral často na dovolenou. Podle Washington Post strávil G. Bush jr. od své inaugurace do 11. září 2001 na dovolené zhruba 42% svého času.

 

6. srpna 2001 obdržel G. Bush jr. zprávu o bezpečnosti, ve které se psalo, že Usama bin Ladin hodlá zaútočit na USA pomocí letadel, přesto zkrátil rozpočet protiteroristického oddělení FBI. Před 11. září G. Bush jr. nařídil FBI zastavit vyšetřování proti Usamovi bin Ladinoi. Tehdejší zástupce ředitele FBI John O´Neill rezignoval na protest proti tomuto nařízení.

 

Prezident G. Bush jr. měl 2 dny před 11. září 2001detailní brífink o možných teroristických útocích v USA, zprávu o tom však nečetl a ani ji nepodepsal. Letecké společnosti nebyly varovány o možných útocích, nebylo ani nařízeno FBI začít s kontrolami lidí na Watch List a zvýšit bezpečnost na přechodech a letištích. 10. září 2001 se pak setkal se svým bratrem na Floridě.

 

Ráno 11. září 2001 byl G. Bush jr. na cestě do základní školy Emmy Bookerové v Sarasota na Floridě. Poté, co byl informován o útoku na WTC 1, šel dále do školy a nechal se fotografovat. Po oznámení o útoku druhého letadla na WTC 2 seděl dále dalších zhruba 20 minut ve školní třídě a dělal jako by nic (viz – http://www.youtube.com/watch?v=TFPOstgw3rk), žádná tajná služba nezasáhla, aby zajistila jeho bezpečnost. Je zcela logické se domnívat, že pan prezident musel vědět, co se stane. Děti ve školní třídě opakovaly po své učitelce tato, zřejmě nějaká klíčová slova – ,,Drak, zasáhnout, ocel, letadlo, muset:“ Poté četly panu prezidentovi příběh Pet Goat, což znamená domácí koza, který byl o tom, jak se kozí král proslavil tím, jak svojí flétnou k sobě lákal děti.

 

čtěte také:

Studie 911 (1) Úvod

Studie 911 (2) Události a situace před 11. září 2001

Klíčová slova: USA  | světovláda  | tajné služby  | terorismus  | 11/9
3973 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Cítíte ten rozdíl? Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques Bursíková

euPortal.cz

Dezinformační hra Evropské komise, Věry Jourové a cenzura ministra Hamáčka „Bože můj, to je vůl!“ Mediální expert Štěpánek se vysmál Jiřímu Drahošovi kvůli Číně

Eurabia.cz

53-letá v Německu schytala obohacení od 23-letého imigrantaStudie: Nový Zéland nejlepší muslimskou zemí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Kdo má víc? Výborný to změřil Babišovi se Sobotkou. Premiéra nepotěšil„Vy sluníčkáři, nelžete už!“ Co Okamura nestihl říct v ČT, protože ho ustřihli kvůli Kalouskovi
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny