„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Žijeme v Apokalypse? (2)

Autor: Bohuslav Svatoš | Publikováno: 9.9.2013 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Nová vzkříšená – metamorfovaná Bestie od všeho lidu pod její mocí vyžaduje bez výjimky držení specifického symbolu, který své vlastníky opravňuje ke „kupování i prodávání“.

 

A rozkazuje všechněm, malým i veliký, bohatým i chudým, svobodným i v službu podrobeným, aby měli znamení na pravé ruce své, aneb na čelích svých. A aby žádný nemohl kupovati a prodávati, než ten, kdož má znamení aneb jméno té šelmy,aneb počet jména jejího. Tuť jest moudrost. Kdo má rozum, sečtiž počet té šelmy. Nebo jest počet člověka, a jestiť počet ten šest set šedesáte a šest.

 

Tato všeobecná povinnost přijmout symbol – znamení – doklad podmiňující právo na elementární sociální fungování – nákup prodej = práci, obživu, má svoji synchronní historickou paralelu v zavedení absolutně povinného osobního identifikačního dokladu Hitlerovským Německem v  roce 1939. Tvůrci nově zaváděného pořádku velice dobře věděli, že jejich mocenské plány se bez všeobecné inventarizace obyvatelstva neobejdou. V dubnu 1939 (nařízení říšského ministra vnitra o zřízení Volkskartei - RGBl. I S. 823 z 21. 4. 1939) bylo zahájeno povinné zařazení všech občanů do jednotné kartotéky a potažmo také jejich očíslování – ocejchování. Žádný předchozí režim neměl tolik totalitní drzosti jako režim Hitlerovského Německa, které přinutilo všechny své občany bez ohledu na společenské postavení povinně vlastnit osobní identifikační doklad.

 

Přednacistické režimy Evropy také znaly „občanské průkazy“ ale jejich vlastnění bylo dobrovolné. V ČSR byly občanské průkazy zavedeny vládním nařízením č. 481/1919 Sb. z. a n., kterým se zavádějí všeobecné občanské legitimace, vydaného k provedení císařského nařízení č. 31/1857 ř. z., o zavedení nového pasového systému. Tato legitimace byla dobrovolná a obsahovala fotografii.

Zjevení zmiňuje, že povinné přijetí čísla „666“ je zaváděno novou „jakoby Křesťanskou metamorfózou“ předchozí bestie, kteráž však provozuje všechnu moc té šelmy první, před tváří její. To souvisí s tím, že pořádky a metody – číslování, inventarizace obyvatel zavedené Hitlerovským Německem, byly vděčně převzaty totalitními státy především východního bloku, pro které byla číselná inventarizace občana samozřejmým a nezbytným nástrojem absolutní vlády státu nad občanem resp. vlastnění občana státem.

 

Dne 30. června 1949 vydalo Ministerstvo vnitra vyhlášku č. 736/1949 Ú.l., o všeobecné povinnosti prokazovat se občanským průkazem. Ta stanovila všeobecnou povinnost československých občanů, kteří mají ve smyslu zákona č. 198/1948 Sb., nárok na vydání občanského průkazu, opatřit si jej do 31. prosince 1950 a od 1. ledna 1951 se jím na výzvu oprávněných orgánů prokazovat kdekoliv na celém území Československé republiky.

 

USA, Velká Británie nebo Švédsko žádnou takovou povinnost po svých občanech prozatím nevyžadují, s neblahými fenomény současné doby se však zdá, že i tyto ostrovy respektu vůči občanským svobodám, se díky importu mohutných zločineckých sil produkovaných multikulturní ideologií, budou muset vzdát svobodné občanské anonymity a ve jménu udržení pořádku a bezpečnosti budou donuceni vlastnit osobní cejch „666“ – občanský průkaz – identity card, díky jehož držení teprve získají oprávnění k běžné sociálně ekonomické seberealizaci. Slovy zjevení, jen skrze povinně držený identifikační doklad budou moci „kupovati a prodávati“.

 

Sekundárně je však nivelizační cejch 666 též psychologickým procesem, který je systémem implantován do všeobecného povědomí lidu. Je povinnou sebe popírající adaptaci do systému výměnou za to, že byznys – neomezený nákup prodej – se stane prioritou lidské existence. Nezbytný až povinný psychologický srůst člověka s ekonomicko konzumeristickým duchem společnosti se stává determinačním principem lidského bytí bez ohledu na přirozené založení člověka. Přehrává spontánní autentickou seberealizaci člověka, náhradní seberealizací, výhradně ekonomickou seberealizací, čirým konzumerismem, který je pouhou únikovou kompenzací ne-seberealizovaného lidského bytí.

 

Jan v držení osobního identifikačního dokladu vidí něco ďábelského a špatného – sebe zaprodání temným silám – mj. protože jeho vytržení duchem o téměř dva tisíce let kupředu je nutně poznamenáno jeho osobní předpojatostí k „ďábelské moderní době“, kterou se všemi jejími vymoženostmi vnímá jako dílo ďábelství a pekelných zázraků zbavujících člověka duše. Především však nejde o to, zda je člověk držitelem osobního identifikačního „cejchu“. To je pouze zevní nepodstatná stránka věci, jde o to, aby nebyl niterně loajální k ideologii Šelmy - Babylonské děvky, protože bezduchá konzumeristická orientace, kterou musí jí loajální partneři přijmout za vlastní, je skutečnou zhoubou lidského ducha.

 

Jan všechny zázraky moderní doby, které před ním jeho vizích defilují spontánně démonizuje, a v duchu svého zaujetí slibuje všem, kteří se s nimi zapletou věčná muka v plamenech pekelných. To je podmíněno v jeho době oblíbenou tradicí strašení hříšníků pekelným ohněm, který je měl přimět ke spořádanému ctnostnému životu. Dále je vysoce pravděpodobné, že ono hrozivé ohnivé jezero plné věčných muk, je naším světem – vesmírem, který se nadčasovým – nad kosmickým transcendentním svobodným bytostem - Bohu, Andělům atp. v Janově podání - jeví jako peklo věčných nepopsatelných muk.

 

Na jednu stranu je však jeho předpojatost oprávněná a pochopitelná protože industriálně technologická společnost má sklon transformovat - nivelizovat člověka do podoby neosobní bezduché stádní nádoby s osobním číslem a uniformní duševní konstitucí. Navíc je otázkou, jaké vymoženosti přinese budoucnost, současná technologie se netají ochotou člověka očipovat elektronickým kódem a přiblížit ho tak ideálu naprosté společenské nivelizace a osobní nesvobody, jak nahlédl Jan ve svém nadčasovém výletu do budoucnosti.

 

Zásadním faktorem, se kterým je nutno počítat je to, že Zjevení je velmi známou biblickou knihou, a funguje jako kontroverzní nadčasový antivirus, který tím, že obnažuje věci budoucí zabraňuje tomu, aby se uskutečnily tak jak je samo předjímá. Brání tomu, aby temné - totalitní síly prosadily svoje otrokářské záměry zcela bez překážek. Bez překážek ze strany nadčasové vyšší moci, na kterou se Janovo zjevení skrz samo sebe odvolává a jejíž existenci svojí pravdivostí verifikuje.

 

Každá totalitní společnost, jak fašistická tak komunistická či kapitalistická (konzumeristická) byla a stále je díky varovně kynoucímu prstu Janova Zjevení nucena hledat jiné metody „ duševního i společenského zotročení lidského jedince“. I proto je nyní vyloučeno, že by „číslo - cejch 666“ mělo smysl brát doslovně. Cejch 666 je především symbolem vnucené registrace – inventarizace lidské bytosti, systémem v němž je člověk (bez možnosti odporu) transformován do formy neosobní inventární položky.

 

Této až do nástupu Hitlera nikdy před tím nevídané (avšak stále přežívající a ve většině Evropy normální) občanské buzerace odpovídá i Janova předpověď, která předjímá, že post Hitlerovská „mírumilovná“ bestie bude pokračovat v odkazu Bestie původní – Hitlerovské. Jan toto znamení šelmy „vidí“ na čele nebo ruce postiženého – ocejchovaného jedince, a v naší realitě je osobní identifikační doklad velmi úzce spojen s čelem – fotografie obličeje, a ve většině případů pravou rukou, kterou číselně inventarizovaný jedinec podává svoji legitimaci.

 

čtěte také:

 

Žijeme v Apokalypse?

Klíčová slova: světovláda  | církev
3944 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019Bilderberg! Známe agendu a účastníky letošního setkání šedých korifejů ve Švýcarsku

ePortal.cz

Než důchodovou reformu, raději postaví pekárnu na koblihyEliminace slov maminka a tatínek je ukázkou blbosti, nikoliv pokroku

euPortal.cz

Rusko rekordně nakupuje zlato a posiluje tak svou nezávislost. Tím bychom se měli inspirovat i myPodpořte nás prosím a bojujte společně s námi za to, aby naše země byla opět naše, aby se tu dalo dobře a bezpečně žít a abychom tuto zemi ubránili pro nás i pro naše děti a vnuky a další generace

Eurabia.cz

Čech si nechtěl nechat líbit předbíháni muslimem a tak ho německá policie zmlátila! Pro Němce jsme horší než muslimovéVelení švédské armády se již připravuje na nasazení proti odpůrcům imigrace a islámu?!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Chcete místo nás ve vládě SPD? Onderka z ČSSD pohrozil. A vyslal vzkaz ZemanoviVolíte ANO? Jste zloději. Šílená veřejnoprávní jízda Josefa Klímy, i vy ji platíte. A jak se „maká“ v ČT? Peníze lítají ven oknem. Kontrolor ČRo Kňourek šel do otáček
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny