„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Studie 911 (1) Úvod

Autor: Hledač pravdy | Publikováno: 2.9.2013 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Teroristický útok dne 11. září 2001 v USA se jistě mnohým lidem hluboce negativně vryl do paměti i do duše, a mnozí se jistě ptají, proč došlo k tak hrůznému činu, který byl spáchán lidmi na lidech. Také by se dalo říci, že zodpovědnému člověku, obzvláště křesťanovi, by asi nemělo být lhostejné, co se kolem nás děje, neboť mnohé události světového významu, jako byl tento útok, nejenže mohou mít velký negativní vliv na celosvětovou politiku, ekonomiku a utváření duchovní a morální úrovně lidské společnosti, ale také mohou být založeny na podvodech a mediálních mystifikacích.
         

Aby člověk mohl dobře odborně prozkoumat všechny okolnosti údajného teroristického útoku dne 11. září 2001 v USA, musel by být fyzikem, architektem, pyrotechnikem, a kdo ví, čím vším ještě. To však není možné, přesto se však i laik může dobrat k dobrým informacím, které mu umožní utvořit si víceméně celkový realistický obraz o této události a podle něj tak zaujmout k celé záležitosti stanovisko. Je však nutné najít si čas a také, ale snad se teď nikdo neurazí, dívat se otevřenýma očima, poslouchat otevřenýma ušima, uvažovat zdravým rozumem, vše hodnotit objektivním způsobem a předně v neustálých modlitbách prosit Ducha Svatého o vedení.
         

Také je potřeba nelpět na všelijakých konspiračních teoriích, ale ani je nijak rezolutně neodmítat, důležité je předně se soustředit na fakta, důkazy, ať už přímé či nepřímé, na indicie, výpovědi očitých svědků, s obezřetností vyslechnout názory konspiračních teoretiků, zastánců oficiální verze, laiků i odborníků, je dobré prozkoumat to, co je prokazatelně vidět, případně i prokazatelně slyšet, a zajímat se o předchozí a následující události, které by mohly s 11. září jakkoliv souviset, dále se snažit o ověření těchto informací z vícero různých zdrojů, poté si je sestavit dohromady jako mozaiku, a vše rozumně, uvážlivě zhodnotit. Je nutné být opatrný, neboť jak se říká – ,,Nevěř všemu, co vidíš, nevěř všemu, co slyšíš. O všem je potřeba pochybovat, i o vlastních pochybnostech.“ Samozřejmě, že absolutní pravdu o 11. září se z jistotou budeme moci dozvědět, dá-li Bůh, nejspíše až v nebi, pokud se tam dostaneme.
         

O události 11. září 2001 toho bylo jistě již hodně řečeno a mnoho napsáno, a to zejména na internetu, kde se však bohužel lze často setkat se všelijak zmatenými údaji, neseriózními články, informačním chaosem, různými diskusemi vedenými mnohdy s projevy nezvládnutých negativních emocí nebo bez potřebných alespoň základních vědomostí a znalostí, a navíc, což je vzhledem k závažnosti celé události 11. září o to smutnější, s mnohdy nerozumnými nekonstruktivními, logiku a věcnost postrádajícími komentáři, navrch ještě doplněnými různými, zcela zbytečnými a někdy i agresi neskrývajícími, vulgárními invektivami.
         

Zde se vám nabízí studie, i když víceméně laická a jistěže ne zcela vyčerpávající, která je za stálých modliteb v pokorné úctě před Boží mocí výsledkem dlouhodobého intenzivního a poctivého zkoumání za pomoci internetu, různé literatury, konzultace s několika odborníky a významnějšími českými osobnostmi z oblasti politiky a armády, je doplněna různými názory, úvahami, komentáři a také odkazy na internetové stránky s různými články, videi nebo fotografiemi vztahujícími se k daného tématu. Nelze však vyloučit, že již v těchto okamžicích jsou a v budoucnosti budou některé tyto internetové stránky nefunkční nebo zrušené, s tím se ale bohužel nedá nic dělat. Také je možné, že se v této studii mohou objevit různé chyby či omyly, které čtenáři snad pochopí a omluví, a také je nutno počítat s tím, že v současnosti a budoucnosti může být svět seznámen se skutečnostmi, jež některé zde sdělené informace nějakým způsobem překonají nebo vyvrátí.
         

Tato studie je napsána anonymně, aby bylo zřejmé, že jejímu autorovi nejde o nějakou egoistickou prezentaci a oslavu své osoby s případným “vytřískáním“ mediálního či jakéhokoliv jiného kapitálu, ale o upřímnou snahu poodhalit pravdu, upozornit na možná nebezpečí a také v pozitivním slova smyslu zapůsobit na duši i ducha člověka. Je též ale potřebné, aby čtenáři tuto studii studovali nejen kriticky, opatrně a obezřetně, ale také pozorně, bez předsudků, nepředpojatě a nezaujatě, a aby o všem objektivně, rozumně a moudře uvažovali a přemýšleli.
         

Snad bude tato studie přínosná v objasnění události 11. září 2001, a snad povede také k pochopení, že bez upřímné víry v Boha jsme víceméně vydáni na pospas různým nebezpečným mocenským strukturám a jejich zlovůli, neboť bez Boží pomoci a ochrany sami máloco zmůžeme.

čtěte také:

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

Aktér Watergate obviňuje „židovské neokonzervativce“ z konspirace

Autor konspirací 11. září byl zabit při likvidační černé operaci

Klíčová slova: USA  | tajné služby  | 11/9
4595 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny