„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Věc: chemtrails (geoinženýring)

Autor: Ladislav Kopecký | Publikováno: 18.12.2010 | Rubrika: DISKUZE
Ilustrace

Vážený pane Šafaříku,

přečetl jsem si na stránkách Klubu psychotroniky a UFO několik kritických článků o tzv. konspiračních webech. Mezi kritizovanými tématy jsou i tzv. chemtrails. Nechci se těchto webů zastávat, protože Vaše kritika je částečně oprávněná, ale pokud jde o chemtrails, jsem připraven s Vámi polemizovat. Přeložil jsem několik článků na téma chemtrails, které mě přesvědčily, že toto téma nelze tak snadno smést ze stolu. Jsem pamětník dob, kdy bílé stopy za letadly mizely dost rychle, řádově během jednotek až desítek sekund (podle povětrnostních podmínek) a nikdy se nestalo, aby na obloze zůstávaly celé hodiny a dokonce vytvářely oblačnost. Rozhodně před rokem 2000 tady žádné chemtrails nebyly a nevím o tom, že by se za několik let úplně změnila technologie tryskových motorů. Nevím, jak je tomu u Vás, ale mě paměť slouží dosud dobře. Mé překlady článků (+ jeden vlastní) jsou na stránkách Orgonet, FreeGlobe a mém webu, který je věnován disidentům vědy a techniky. Odkazy na články najdete níže:

http://free-energy.xf.cz/exotic-weapons/contrails.pdf
http://free-energy.xf.cz/ekologie/smoking_gun.pdf
http://free-energy.xf.cz/exotic-weapons/wayne.pdf
http://free-energy.xf.cz/exotic-weapons/aluminium.pdf

Tyto a další články najdete také na serveru FreeGlobe v sekci KLIMA:

http://www.freeglobe.cz/default.aspx?CatId=7

Vyberte si jeden nebo více článků, které jsem přeložil nebo napsal a můžete vesele kritizovat a odhalovat bludy. Klidně si k tomu pozvěte věhlasné vědce, Sisyfy, klimatology, meteorology a já nevím, koho ještě a vysvětlete mi, proč ty bílé čáry za letadly dříve mizely a najednou potvory zůstávají na místě a dokonce vytvářejí oblačnost. Dále bych rád věděl, odkud se vzal zvýšený obsah hliníku, baria a dalších kovů v půdě, vodě a ve srážkách, např. v severní Kalifornii u hory Mt. Shasta. Nemusíme však chodit tak daleko, stačí Krušné hory (viz čtvrtý .článek na mém webu).

Byl bych rád, kdyby se tyto nejasnosti jednou pro vždy vysvětlily. Obrázků a videí s podivnými čarami na obloze jsou na internetu miliony a nikdo zatím pořádně nevysvětlil, kde se najednou vzaly a co to znamená pro naše zdraví a pro ekosystémy Země. Jestli umíte anglicky, podívejte se na video What in The World Are They Spraying? Pokud neumíte, najděte si někoho, kdo Vám to přeloží. Informace zde uvedené rozhodně stojí za to vidět a slyšet. Najdete ho zde: http://vimeo.com/16219493

Těším se na Vaši odpověď. Všeobecně kritizovat je snadné, nyní ukažte, v čem se autoři těchto článků mýlí a konkrétně v čem matou veřejnost.

S pozdravem

Ing. Ladislav Kopecký

Odpověď:

Vážený pane Kopecký,

také já znám Vaše články a tak se nehodlám pouštět do zbytečné a neplodné polemiky.
Pokud jste se až dosud nepoučil z argumentů odborníků, meteorologů, leteckých techniků a nebo jste nenašel vysvětlení tohoto jevu ve svém mozku, já Vám neřeknu nic jiného, než co je všeobecně známo.
Svůj čas hodlám věnovat užitečnějším věcem, než vyvracet někomu stále opakované pitomosti.

S pozdravem

L. Šafařík

Moje reakce na reakci:

Vážený pane Šafaříku,

děkuji Vám za rychlou a stručnou odpověď. To, že nemáte věcné argumenty a jen budete mlžit, jsem čekal. Svůj dopis uveřejním na svém webu a pod něj připojím Vaši odpověď, aby si čtenáři mohli sami udělat úsudek, čí argumenty jsou pádnější a na čí straně je pravda.

S pozdravem

Ladislav Kopecký

http://free-energy.xf.cz/exotic-weapons/dopis.htm

7949 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny