„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Julian Assange: Libertariáni Randa Paula jsou „jedinou nadějí“ pro budoucnost Ameriky

Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 26.8.2013 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Během videokonference, kterou pořádala Deakinská univerzita v Melbourne, podpořil zakladatel WikiLeaks, Julian Assange, Matta Drudge (zakladatel nezávislého zpravodajského serveru -drudgereport.com - p.p.) a pochválil jej za to, že narušil cenzuru médií establishmentu ve Spojených státech. Assange rovněž označil Randa a Rona Paula a libertariánské křídlo Republikánské strany za “jedinou naději” pro budoucnost Ameriky.

Když byl Assange dotázán na politického komentátora Matta Drudge, Assange jej označil za “inovátora v oblasti zpravodajských médií” a poznamenal, že Drudge se stal známým díky tomu, že začal “zveřejňovat takové informace, které tiskový establishment ve Spojených státech zveřejňovat odmítá.”

“To, co dalo Mattu Drudgeovi takový prostor a samozřejmě by mu za to lidé měli tleskat, bylo to, že zveřejnil velké množství jinak cenzurovaných informací,” prohlásilAssange  a dodal, že s některými názory Matta Drudge souhlasí, s jinými nikoliv.

Assange poté pokračoval a poznamenal, že Drudge se stal nyní, v první řadě, “sběratelem zajímavých zvěstí” a sociální média začala napodobovat jeho model sbírání zpráv.

Zakladatel WikiLeaks poté, v rámci následujícího dotazu, který se týkal bývalého člena kongresu Rona Paula, a současného senátora (jeho syna-p.p.) Randa Paula, poznamenal: “Jsem velkým obdivovatelem Rona a Randa Paula kvůli jejich velmi zásadovým postojům v celé řadě otázek v rámci amerického kongresu.” Assange dale prohlásil, že oba dva od začátku patřili k “nejsilnějším odpůrcům amerického útoku naWikiLeaks a na mě osobně.”

Assange rovněž vyzdvihl Rona a Randa Paula za jejich opozici vůči úderům bezpilotními letouny a vůči nezákonným vraždám, když dodal, že tato jejich opozice vychází z libertariánských intelektuálních tradic “nenásilí”, které se projevují nejen v jejich vztahu k útočným válkám, ale i v jejich postojích, které se týkají výběru daní a potratů.

Když byl Assange dotázán na to, co si myslí o vzrůstající vlně popularity Rona a Randa Paula mezi mladými lidmi, prohlásil, že prakticky každý demokrat v kongresu byl buďto kooptován Obamovou administrativou, anebo sociálními sítěmi ve Washingtonu DC. Křídlo establishmentu Republikánské strany je zase “zcela ovládané válečným průmyslem.”

Assange řekl, že obě hlavní strany se připojily k silám, které “ohrožují budoucnost americké demokracie” a dodal, že tato metoda nemá nic společného s konzervatismem.

“Republikánská strana se natolik propojila s válečným průmyslem, že nemůže být vůbec považována za Republikánskou stranu a libertariánský aspekt v rámci Republikánské strany je v současné době jediným užitečným politickým hlasem v americkém kongresu,” řekl Assange a dodal, že “toto bude hlavní síla, která zapříčiní výraznou proměnu Spojených států – tato proměna nepříjde od demokratů, nepřijde od Ralpha Nadera (nezávislý levicový politický aktivista, environmentalista a právník, který se několikrát ucházel o funkci amerického prezidenta -p.p.), ale přijde od kooptované části Republikánské strany.”

“Jedinou nadějí, co se týče politiky založené na voličích ve Spojených státech, je v současné době libertariánská sekce Republikánské strany,” uzavřel Assange.

Assange: Rand Paul Libertarians “Only Hope” For Future of America, vyšel 16.08. na infowars.com, překlad pro freeglobe.cz R.Václav

Klíčová slova: média  | USA  | Ron Paul
3458 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Panoptikum na Letné. Babiš může být v kliduÚnos a znásilnění, které otřáslo Izraelem

euPortal.cz

Šokující miliardová kauza Walderode. Benešovy dekrety porušeny. České soudy rozhodly o navrácení majetku rodu s nacistickou minulostíPapež František se omluvil muslimům za agresi křesťanů...

Eurabia.cz

Cikáni pořádají loupežné nájezdy v Itálií již za bílého dne ... Mladý Ital se stal jejich cílem a bojuje o životToto se káže v brněnské mešitě: Židé a Američané jsou nepřátele islámu. Vyzývá se také k džihádu

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostMoravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny