„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

New World Order v praxi (III.) Sledování, odposlechy, čipy

Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 16.12.2010 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace

Varovné svědectví v Česku velmi populárního francouzského cestovatele, enviromentalisty a oceánografa o ´nutnosti vyvražďování lidí´ prostřednictvím OSN a agendy NWO:
Jacques-Yves Cousteau, French oceanographer, filmmaker and environmentalist revealing the misanthropic nature of the UN and the radical environmentalist movement: "The United Nation's goal is to reduce population selectively by encouraging abortion, forced sterilization, and control human reproduction, and regards two-thirds of the human population as excess baggage, with 350,000 people to be eliminated per day…. It's terrible to have to say this. World Population must be stabilized and to do that we have to eliminate 350,000 people per day. In one year that would equal 128 million people."
(Source: Elnadi, Bahgat; Rifaat, Adel: Interview with Jacques-Yves Cousteau, IN: The UNESCO Courier, 1. listopad, 1991, s. 13.)


Sledování občanů pomocí nové generace elektronických měřičů spotřeby elektrického proudu přímo ve vašem bytě.
(http://bits.blogs.nytimes.com/2010/03/15/tracking-electric-use-could-allow-utilities-to-track-you-too/)

Konec automobilové svobody. Proč vám vláda doporučuje zlikvidovat vaše staré auto? Aby vás mohla lépe sledovat a monitorovat každý váš krok. Zapomeňte na ekologické důvody. Další NWO zákon v akci: Nová auta budou muset mít tzv. ´černé skříňky´, které budou zaznamenávat podrobnosti o provozu vašeho vozu. Přístup k nim budou mít jak orgány veřejné správy, tak různé bezpečnostní složky nebo výrobci a to na dálku, bez nutnosti požadovat váš souhlas.
(Source: http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/04/29/AR2010042904700.html.)

Navíc GPS chytré čipy např. typu SiRFstar III zabudované v elektronice automobilu s cílem určovat jeho polohu, se již také s úspěchem využívají k monitoringu emisí skleníkových plynů a dalších tzv. moderně-enviromentálních problémů, které můžete vy nebo váš vůz způsobovat. Pokud to zjistí zařízení vybavené patřičným čipem a umístěné již výrobcem ve vašem vozidle a vyšle tuto informaci na bezpečnostní ústředí: vaše cesta rychle skončí elektronickým zablokováním chodu auta nebo přivoláním policejních aj. ´jednotek enviromentální bdělosti´.

Marná sláva, životní prostředí a vaše tzv. enviromentální chování mají přednost před např. odvozem manželky do porodnice. Vaše dítě přeci produkuje množství škodlivých emisí a je nebezpečím pro celou planetu. Samozřejmě tyto chytré čipy také umí zprostředkovat bez vašeho souhlasu odposlech kompletní komunikace uvnitř i vně kabiny vozidla např. při využití systému E911 a VoIP, mohou tak online upozornit patřičné orgány na vaše nevhodné výrazy, kritiku vlády nebo třeba na nesouhlas se zvyšováním daní atd. Při porušení některého předpisu může dojít k automatickému strhnutí dané finanční částky z vašich prostředků elektronického bankovnictví aj. Pro srovnání si např. stačí přečíst veřejně dostupné knížky od Ronalda Kesslera, renomovaného žurnalisty (Wall Street Journal, Washington Post) a držitele řady vysoce hodnocených novinářských cen (American Political Science Association - 1965, United Press International - 1967, Associated Press, Sevellon Brown Memorial award - 1967), který se zabýval mj. oborem bezpečnostních operací, abychom si uvědomili netušené možnosti nejrůznějších odposlechů. Níže uváděná citace je přitom již přes 15 let stará a technické prostředky za tu dobu opravdu neuvěřitelné pokročily.
„Každý reproduktor v rádiu nebo televizoru může být přeměněn na odposlouchávací zařízení, které vysílá signály do odloučeného poslechového místa. Elektrická zásuvka může být nahrazena jinou, která obsahuje odposlouchávací zařízení, jež vysílá signály vzduchem nebo po elektrickém vedení. Mikrofon v termostatu může přenášet signály do radiátoru, odkud může vysílačka předávat signály ven. Přepojením drátu v telefonu může být změněn v otevřený mikrofon přenášející zvuk z místnosti po telefonní lince, i když je sluchátko zavěšeno. Ani psací stroje nejsou imunní. Přívod proudu užívaný u psacího stroje IBM Selectric se dá využít ke zjištění toho, co se na stroji píše. Pokaždé, když se pohne psací jednotka, motor uvnitř stroje běží. Délka doby, kdy motor pracuje, záleží na tom, jak daleko se psací jednotka pohybuje. A tak délka pohybu se řídí podle toho, které písmeno se píše. Měřením množství okamžité spotřeby může tajné počítadlo určit, jak daleko se pohnula psací jednotka, a tak jaké písmeno bylo napsáno. Obrazovka počítače také vyzařuje signály, ze kterých se dá určit, které písmeno bylo napsáno. Mikrofon umístěný v místnosti se dá také používat k zachycení zvuků klávesnice. Každá klávesa má při úderu jiný zvuk. Tento zvuk může sloužit k určení, která klávesa byla stlačena. Podobně i jehličková tiskárna vydává zvuky, které se dají přeložit do textu, který právě tiskne. Pokud je zapnutý počítač vybaven modemem, může tajné slídidlo s pomocí obyčejné telefonní linky zaznamenat celý obsah pevného disku počítače.“ (Zdroj: Kessler, Ronald: CIA, Eminent, Praha, 1997, s. 238-239.)

Nové podmínky užívání Facebooku umožňují strojově-automatické vybírání klíčových slov z vašich příspěvků, jejich hromadné vyhodnocování a umísťování na vládní aj. webové stránky, aplikace apod.
(http://facebookiswatchingyou.blogspot.com/2010/04/what-you-say-now-on-facebook-can-go-to.html).

Většině z toho se dá ještě zatím zabránit pomocí zvýšeného nastavení vašeho soukromí. Pravdou však je, že veškeré informace, které o sobě uživatel Facebooku sdělí na svém profilu nebo obecně jinde na internetu, jsou využívány pro účely tzv. marketingového profilingu za účelem obchodních nabídek přímo na míru vašim zájmům a představám. Navíc jsou mnohdy využívány také bezpečnostními službami pro vytváření osobnostních profilů a monitoring potenciálních extrémistů, teroristů apod. Sám zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg označil lidi, kteří svěřují svá osobní data do prostoru sociálních sítí mírně řečeno za velké hlupáky:
„Loveable Facebook founder Mark Zuckerberg called his first few thousand users “dumb fucks” for trusting him with their data, published IM transcripts show. Facebook hasn’t disputed the authenticity of the transcript. Zuckerberg was chatting with an unnamed friend, apparently in early 2004. Business Insider, which has a series of quite juicy anecdotes about Facebook’s early days, takes the credit for this one.“
(Source: http://www.infowars.com/facebook-founder-called-trusting-users-dumb-fcks/.)
(Source: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1284363/How-BT-Sarah-spies-Facebook-account-secret-new-software-allows-BT-firms-trawl-internet-looking-disgruntled-customers.html.)


Pro NWO agendu a s ní sympatizující část médií se stávají již delší dobu velmi nebezpeční aktivní a svobodní lidé působící v sociálních sítích jako je Facebook. Tento fakt přiznal v rámci celého světa - mj. země také pro Česko - šéf CNN Jonathan Klein. Podle něj musíme (rozuměj my z NWO) lépe kontrolovat sociální sítě jako je svobodný Facebook a vymyslet způsob, kterak zastavit důvěru ve zpravodajství šířené zde vašimi přáteli. Ničí nám to přeci naše zakázky a oslabuje to naši moc (NWO). Tuto situaci již není možné nadále tolerovat:
(Source: http://www.webpronews.com/topnews/2010/03/10/cnn-president-really-afraid-of-social-networks.)

Microsoft chce působit na vlády jednotlivých států - mj. v Česku - ve shodě s agendou NWO tak, aby se zdařilo zavést nové daně pro každého uživatele internetu. Měl by být vytvořen fond finančních prostředků na tzv. ochranu proti tzv. kyber útokům.
„A top Microsoft executive on Tuesday suggested a broad Internet tax to help defray the costs associated with computer security breaches and vast Internet attacks, according to reports. Speaking at a security conference in San Francisco, Microsoft Vice President for Trustworthy Computing Scott Charney pitched the Web usage fee as one way to subsidize efforts to combat emerging cyber threats -- a costly venture, he said, but one that had vast community benefits. "You could say it's a public safety issue and do it with general taxation," Charney noted.“
(Source: http://thehill.com/blogs/hillicon-valley/technology/84717-microsoft-exec-pitches-internet-usage-tax-to-pay-for-cybersecurity-programs.)


Bill Gates chce používat vakcíny a potraty k redukci lidské populace přesně podle záměrů NWO agendy a usiluje o drastické zamezení produkce životadárného CO2, což bude znamenat samozřejmě mj. především omezení lidského dýchání. Jeho nadace velmi aktivně propaguje šíření vakcín po celém světě.
„Stating that the global population was heading towards 9 billion, Gates said, “If we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services (abortion), we could lower that by perhaps 10 or 15 per cent.” Quite how an improvement in health care and vaccines that supposedly save lives would lead to a lowering in global population is an oxymoron, unless Gates is referring to vaccines that sterilize people, which is precisely the same method advocated in White House science advisor John P. Holdren’s 1977 textbook Ecoscience, which calls for a dictatorial “planetary regime” to enforce draconian measures of population reduction via all manner of oppressive techniques, including sterilization.“
(Source: http://www.infowars.com/bill-gates-use-vaccines-to-lower-population/.)


Nadace Billa & Melindy Gatesových podpoří očkování částkou vyšší než 10 miliard dolarů. Bill Gates, předseda Nadace Billa & Melindy Gatesových, se nedávno zúčastnil Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu, kde oznámil zvýšení finanční podpory na očkování. „Během tohoto desetiletí jsme utratili přes 4,5 milionu dolarů za výzkum a rozvoz očkovacích látek. A dnes bychom se chtěli zavázat, že v tom následujícím desetiletí, ve kterém podle nás očkovací látky sehrají velmi důležitou roli, podpoříme tyto produkty finanční částkou vyšší než 10 miliard dolarů. Chceme tak pomoci vynalézt nové látky a přispět k jejich rozšíření a pokrytí“, řekl Bill Gates ve svém projevu. Světové ekonomické fórum je každoročním shromážděním vysokých představitelů politiky a ekonomiky se zaměřením na problémy jako globální vývoj, a právě Gates je již několik let jeho stálým účastníkem.“ (Zdroj: http://pcworld.cz/Videos/vysedavani-u-facebooku-ma-vazny-vliv-na-vase-zdravi-8855.)

Posilování požadavků na plošné zavádění biometrických identifikačních údajů a technologie RFID čipů. Z hlediska každého českého občana to znamená nebezpečí zcizení osobních údajů nepovolanými osobami, sdělování těchto citlivých informací státním aj. institucím bez přiměřené nutnosti nebo vaší svobodné volby, omezení ústavou garantované svobodné komunikace, pohybu, přístupu do některých institucí, úřadů nebo k daným obchodním aj. službám: pokud tedy s tímto porušováním Bohem garantovaného a Ústavou chráněného přirozeného práva nesouhlasíte. V blízké budoucnosti počítají dokonce někteří čeští bezpečnostní experti s implantací dálkově čtených RFID čipů již od narození vašim dětem v rámci prosazování totální kontroly nad životem každého člověka od narození do smrti - vše bude samozřejmě hezky marketingově zabaleno a zdůvodněno.
(http://www.estat.cz/share/pdf/Elektronicka_identifikace_obcana.pdf; http://www.isvs.cz/bezpecnost/zijeme-v-orwellovskem-svete.html; http://www.euroskop.cz/38/8548/clanek/velky-bratr-nas-sleduje/)

sestavil: RAdo Skydancer - http://skydancer.sweb.cz/

6316 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

V polovině případů v České republice zločinci za znásilnění a sexuální delikty odejdou od soudu pouze s podmínkou, a to dokonce i v případě sexuálního zneužívání dětí! Marine Le Pen odmítá nový migrační pakt EU jako ‚sebevraždu Evropy‘

Eurabia.cz

Rasizmus! Středověk! Erdogan vyplísnil NěmeckoPřituhuje: Erdogan poslal Macrona do blázince!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Tolik a tolik mrtvých za tolik a tolik HDP. Ekonomka Švihlíková odhalila, co slýchá od některých členů vlády. A přidává varováníNe, ne. Demisí Prymuly to neskončí! Profesor Keller tuší dohru celé kauzy
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny