„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Mladí lidé ve Francii protestují za tradiční hodnoty. Zednáři jsou z toho v šoku a obracejí se na prezidenta s prosbou o pomoc

Autor: redakce | Publikováno: 20.8.2013 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Vlna protestů Francouzů proti homosexualistické agendě (státem vynuceným "manželstvím" homosexuálů a adopcí dětí homosexuály) vstoupila do nové fáze: mladí lidé organizují hnutí odporu, v rámci kterého provádějí tiché protesty za tradiční hodnoty - mladí lidé při nich mlčky a nehybně stojí na veřejných prostranstvích a před úředními budovami, často několik hodin.

I tento nevinný způsob protestu je ale pro zednáře, kteří za francouskou redefinicí manželství stojí, trnem v oku. Ve skutečnosti se ho velice obávají.

Podle francouzských zednářů je toto hnutí protestu "bojem proti hodnotám republiky" a mladí podle nich představují dokonce "nemorální bestii".

Velmistr francouzského Velkého Orientu José Gulino si už kvůli tomu vyžádal schůzku s francouzským prezidentem Francois Hollandem, s kterým chce údajně probírat nárůst odporu proti svobodným zednářům, informuje server Hlavnespravy.sk.
 
"My, francouzští zednáři, si uchováváme naši republiku hluboko v srdci, a Velký Orient Francie, který republiku stráží, se obává, že nárůst extrémistů, slovních násilností a netolerance ohrožuje universalismus stejně jako samotnou republiku, která je křehká," napsal velmistr Hollandovi.

Že se Hollande bude snažit vyjít zednářům co nejvíce vstříc, je jisté - už dříve redakce FreeGlobe.cz informovala o tom, jak se v rámci své předvolební prezidentské kampaně byl Hollande u zednářů ucházet o přízeň.

zdroj:
http://www.hlavnespravy.sk/francuzski-slobodomurari-sa-obavaju-hnutia-odporu-obracaju-sa-na-prezidenta-so-ziadostou-o-riesenie/124993/

Klíčová slova: zednáři  | Francie  | Homosexualismus
6365 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny