„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Dopis Ruské federaci: Famózní Putin podepsal zákon proti deviantům. Rusko jde samostatnou, suverénní cestou a odmítá nátlaky temných světových sil

Autor: Přišlo mailem | Publikováno: 12.8.2013 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Velvyslanectví Ruské Federace
Praha

SERGEJ  BORISOVIČ  KISELEV
zplnomocněný velvyslanec


Vaše Excelence, pane Velvyslanče!

S velkým potěšením jsme přijali zprávu, že Státní Duma Ruské Federace dne 11. června 2013 přijala legislativní úpravu, jejímž smyslem a cílem je ochrana mládeže a dětí před sexuálními deviacemi typu homosexuality, lesbismu, transsexuálů a bisexualismu, jakož i ochrana před jakoukoliv propagandou těchto zvěrstev. Zákon rovněž zakazuje pochody těchto deviantů na veřejnosti,  jakým je například pražský ostudný tzv. Prague Pride.

Zákon, tolik potřebný pro ochranu lidskosti a skutečných práv člověka, garantující život a rozvoj ruského člověka v tradičních, staletími osvědčených morálně-duchovních hodnotách ruského křesťanského pravoslaví, podepsal Váš famózní president Ruské Federace, pan Vladimír Putin. Patří mu za to velký dík!

Existence zákona proti homosexualismu svědčí o moudrém a uvážlivém rozhodnutí poslanců ruské Státní Dumy, a upozorňuje světovou veřejnost, že Ruská Federace jde samostatnou, suverénní cestou a odmítá různé nátlaky temných světových sil, jež chtějí rozklad tradičních rodin evropských národů a tím i jejich pozvolnou likvidaci a likvidaci evropské kultury.

Politická strana Národní sjednocení je si vědoma, že existence tohoto zákonného opatření v Rusku nemá pro občany České republiky nijaký význam, avšak jeho význam  pro nás tkví v oblasti morální a politické.
 
Za Národní sjednocení
Ladislav Malý, předseda NSJ v.r.
Pavel Krešne, místopředseda NSJ v.r.

V Praze, dne 6. 8. 2013

Klíčová slova: Rusko  | Homosexualismus
5365 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny