„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Kdo pije Staropramen, pije na nesvobodu. Prohlášení Akce D.O.S.T. k zahájení bojkotu výrobků Pivovarů Staropramen s.r.o.

Autor: redakce | Publikováno: 3.8.2013 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Po pivu hezky česky znějící značky Staropramen rád sahal nejeden český vlastenec, a to od založení Smíchovského pivovaru v roce 1869 až do doby historicky nedávné. Rok 2013 je bohužel v tomto ohledu bodem zlomu.

I když mnozí znalci zlatého moku mají k výrobkům pivovaru své výhrady, není to právě tento důvod, jenž nás vede k tomu, abychom přestali piva značky Staropramen kupovat a pít.

Náš důvod není konzumní, nýbrž ideový. Vedení pivovaru se rozhodlo podpořit homosexualistický festival Prague Pride, čímž se demonstrativně postavilo na stranu kulturní revoluce, podkopávající samotné základy lidské společnosti.

Kdo dnes stojí na straně Prague Pride, podporuje nezodpovědnou hru na homosexuální „manželství“, včetně  „práva“ na adopci dětí, a zároveň plíživou kriminalizaci zastánců přirozených hodnot.  Nedávné události ve Francii, kde došlo k brutálním policejním akcím proti kritikům homosexualismu, činí ze Staropramene spoluviníka procesu, jenž nevede pouze k pošlapávání občanských svobod a práv, ale i k nastolení režimu, založeného na pronásledování názorových odpůrců.

Vyzýváme tímto všechny normálně smýšlející spoluobčany, kteří ještě neztratili povědomí o významu přirozené rodiny pro zdravý vývoj dětí i celé společnosti, aby se k našemu bojkotu výrobků Staropramene připojili.

V Praze 1. 8. 2013

Mgr. Michal Semín, předseda

Mgr. Petr Bahník, místopředseda

www.akce-dost.cz

čtěte také:

Akce D.O.S.T. znovu proti totalitním praktikám francouzské vlády!

Teleskopickými obušky se pokojné soužití nevybuduje! Akce D.O.S.T. proti nepřiměřenému policejnímu zásahu a ohrožení občanských svobod

Iniciativa D.O.S.T. kontra pravdoláska

Klíčová slova: D.O.S.T.  | Homosexualismus
4289 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny