„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Veřejné tajemství české politiky

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 18.7.2013 | Rubrika: HUMOR
Ilustrace

Politika je špína a kdo ji chce dělat úspěšně, potřebuje železnou imunitu. Tolik jednou větou z Brna o tom, proč už jsou psanci Šnajdr, Fuxa a Tlučhoř z vazby venku. Co dodat?

Prostý televizní divák a daňový poplatník již téměř deset let (od roku 2004) trpně snáší, že českou politiku řídí jeden pán a ten se jmenuje Václav Moravec. Nástupce Oty Černého na televizním trůně zdánlivě každou neděli krom vánoc a prázdnin udává směr a tón českého politického dění. A o čem se bude po dnešních Otázkách mluvit?, sugeruje týden co týden manipulátor z Kavčích hor (občas z Afgánistánu) a domácí politici tancují, jak tento výtečník píská.

Voliči si zvykli, veškerý odpor proti Moravcově telediktatuře se omezuje na ignoraci či přepnutí kanálu.

 

Jenže ono je to jinak.

 

Agendu české domácí poltiky nenastavuje jeden dobře placený tlučhuba, ale moravské gangy.

 

Ano, vítr změn, který drolí pražské „ústavní zvyklosti“ duje zpod Hostýna.

 

Uvědomme si, že tato falešná a prázdná „antikorupční“ revoluce odstartovala na povel z Brna, když tajemný pan Gregor podla podnět k stíhání středočeského hejtmana Ratha na brněnském Nejvyšším státním zastupitelství. http://www.lidovky.cz/rath-by-se-to-dozvedel-vysvetluje-klicovy-muz-gregor-volbu-brna-p8p-/zpravy-domov.aspx?c=A120602_211822_ln_domov_mpr .

 

Trapný hon na Fuxu, Tlučhoře, Šnajdra a spol. byl rozpoután z Olomouce a opět odtrouben z Brna.  Co jim asi v Ostravě slíbili? http://www.denik.cz/z_domova/snajdr-tluchor-i-fuksa-mozna-vazebni-veznice-opusti-jeste-dnes-20130716.html

 

Občanstvo je toho času důkladně „informováno“ o rejdech pražských, plzeňských, ústeckých či jihočeských „kmotrů“ - ale slyšel někdy někdo o nějakém brněnském, olomouckém, či ostravském kmotrovi?

 

Že by na Moravě kmotry neměli?

 

(Jediný veřejně dohledatelný, tedy mediálně propíraný údajný „kmotr“, don Pablo Blažek z brněnské ODS byl posledním ministrem spravedlnosti.) http://domaci.eurozpravy.cz/politika/52604-brnensky-kmotr-sefem-spravedlnosti-spatny-vtip-premiera/

 

Od roku 1997, kdy moravský intrikán Zelenec zinscenoval sarajevský atentát na původní klausovskou ODS, jdou českým „kmotrům“ po krku moravští bratři, ochotní skládat živé oběti na bruselské oltáře. Novokřtěného chachara Topolánka po fišerovské loutkohře střídá vyčištěný valach Nečas, teď Zemanův ostravák Rusnok a na cestě jsou jihomoravští borci Sobotka s Haškem.

Kraluje nám moravská dynastie v cizích službách a jen dva muži si mohou být před krutými moraváky jisti: nedotknutelný kníže Kalousek a nenahraditelný Václav Moravec.

 

Více na 

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/278084/Dalikovy-zakony.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/313136/Protokoly-Hostynskych-mudrcu.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/314092/Jak-Klaus-vypalil-rybnik.html

 

čtěte také:

Šifra mistra Dominika

Mirka premiérka? Snad Mirek, ne?

Láska je tu s nami: a jak je to s Pravdou?

Klíčová slova: média  | domácí politika  | Česká republika  | justice  | demokracie
5973 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny