„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Veřejné tajemství české politiky

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 18.7.2013 | Rubrika: HUMOR
Ilustrace

Politika je špína a kdo ji chce dělat úspěšně, potřebuje železnou imunitu. Tolik jednou větou z Brna o tom, proč už jsou psanci Šnajdr, Fuxa a Tlučhoř z vazby venku. Co dodat?

Prostý televizní divák a daňový poplatník již téměř deset let (od roku 2004) trpně snáší, že českou politiku řídí jeden pán a ten se jmenuje Václav Moravec. Nástupce Oty Černého na televizním trůně zdánlivě každou neděli krom vánoc a prázdnin udává směr a tón českého politického dění. A o čem se bude po dnešních Otázkách mluvit?, sugeruje týden co týden manipulátor z Kavčích hor (občas z Afgánistánu) a domácí politici tancují, jak tento výtečník píská.

Voliči si zvykli, veškerý odpor proti Moravcově telediktatuře se omezuje na ignoraci či přepnutí kanálu.

 

Jenže ono je to jinak.

 

Agendu české domácí poltiky nenastavuje jeden dobře placený tlučhuba, ale moravské gangy.

 

Ano, vítr změn, který drolí pražské „ústavní zvyklosti“ duje zpod Hostýna.

 

Uvědomme si, že tato falešná a prázdná „antikorupční“ revoluce odstartovala na povel z Brna, když tajemný pan Gregor podla podnět k stíhání středočeského hejtmana Ratha na brněnském Nejvyšším státním zastupitelství. http://www.lidovky.cz/rath-by-se-to-dozvedel-vysvetluje-klicovy-muz-gregor-volbu-brna-p8p-/zpravy-domov.aspx?c=A120602_211822_ln_domov_mpr .

 

Trapný hon na Fuxu, Tlučhoře, Šnajdra a spol. byl rozpoután z Olomouce a opět odtrouben z Brna.  Co jim asi v Ostravě slíbili? http://www.denik.cz/z_domova/snajdr-tluchor-i-fuksa-mozna-vazebni-veznice-opusti-jeste-dnes-20130716.html

 

Občanstvo je toho času důkladně „informováno“ o rejdech pražských, plzeňských, ústeckých či jihočeských „kmotrů“ - ale slyšel někdy někdo o nějakém brněnském, olomouckém, či ostravském kmotrovi?

 

Že by na Moravě kmotry neměli?

 

(Jediný veřejně dohledatelný, tedy mediálně propíraný údajný „kmotr“, don Pablo Blažek z brněnské ODS byl posledním ministrem spravedlnosti.) http://domaci.eurozpravy.cz/politika/52604-brnensky-kmotr-sefem-spravedlnosti-spatny-vtip-premiera/

 

Od roku 1997, kdy moravský intrikán Zelenec zinscenoval sarajevský atentát na původní klausovskou ODS, jdou českým „kmotrům“ po krku moravští bratři, ochotní skládat živé oběti na bruselské oltáře. Novokřtěného chachara Topolánka po fišerovské loutkohře střídá vyčištěný valach Nečas, teď Zemanův ostravák Rusnok a na cestě jsou jihomoravští borci Sobotka s Haškem.

Kraluje nám moravská dynastie v cizích službách a jen dva muži si mohou být před krutými moraváky jisti: nedotknutelný kníže Kalousek a nenahraditelný Václav Moravec.

 

Více na 

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/278084/Dalikovy-zakony.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/313136/Protokoly-Hostynskych-mudrcu.html

http://vimmer.blog.idnes.cz/c/314092/Jak-Klaus-vypalil-rybnik.html

 

čtěte také:

Šifra mistra Dominika

Mirka premiérka? Snad Mirek, ne?

Láska je tu s nami: a jak je to s Pravdou?

Klíčová slova: média  | domácí politika  | Česká republika  | justice  | demokracie
5332 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

ODS, lidovci, STAN, TOP 09, Piráti i ČSSD a ANO de facto prosazují cenzuru internetu a potlačení svobody slovaMusíme bránit svobodu a demokracii, proti těm, kteří chtějí státní orgány zneužívat pro potírání opozice a jiných názorů!

Eurabia.cz

Totální selhání českých bezpečnostních složek v Ostravě? Jak by nás ubránili pří útoku islámských teroristů?!ČSSD s Českou televizí zneužívají tragedie v Ostravě k snaze omezit zbraně! Hajzlové bez citu!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

Proč ho volíte? Chvilkaři se odebrali stěžovat na nádraží, tam agitovali mezi cestujícímiVIDEO Peklo na zastupitelstvu v Řeporyjích: Jako Emanuel Moravec. Tohoto dobře živeného pána bych nechtěl potkat v nacistickém lágru...
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny