„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Světová válka Z a její znepokojující podprahové zprávy

Autor: WertyzReport | Publikováno: 12.7.2013 | Rubrika: MÉDIA
Ilustrace

Světová válka Z, letní film, který byl medializován několik měsíců před premiérou, obsahuje několik znepokojujících politických náznaků. Tím hlavním je, že Mosad zjistil, že v Indii vypukne pandemie viru, který změní lidi do “zombie”, které po smrti ožijí. Pandemie se šíří kousnutím člověka. Jenže lidí, kteří trpí rakovinou, žloutenkou, meningitidou a dalšími smrtícími viry, jsou před zombie ochráněni, protože virus potřebuje pro přenos zdravého hostitele.

Je zde několik referencí na H1N1 a SARS, smrtící viry, které byly nejspíš produktem genetického slučování v západních laboratořích. Světová zdravotnická organizace (WHO) hraje ve filmu důležitého zachránce lidstva. V opravdovém životě její pochybné pandemické protokoly nejsou ale populární. Poté, co se lidé dozvěděli, jak se nakazit meningitidou na boj proti zombie, velká kopa zombie je spálena. Další jsou navedeny do míst jako jsou třeba stadiony, kde na ně vrtulníky střílí rakety.

FD7F9108-E967-4131-81AF-A5B2E21B2BFA_w640_r1_s

3F1CA942-278A-4174-9488-ED60F8FA9201_w640_r1_s

Bělorusko dostalo ve filmu dobrý obraz, pilot “Belarus Airways” pomohl zachránit den. Alexander Lukašenko musí být potěšen.

Vydání filmu přichází v době, kdy Indie sbírá mrtvá těla z obrovských záplav na severu v Himalájích. S globální změnou klimatu bude takových katastrof víc a víc a Světová válka Z předává “prediktivní programování,” aby si veřejnost na takové scény, jako jsou obrovské kremace a pohřby, zvykla.

Ve filmu jsou také scény, kdy izraelské vrtulníky střílí zombie hromadící se na “Oddělující zeď” v Jeruzalémě. Šéf Mosadu bývalému zaměstnanci OSN Gerrymu Laneovi (hraje ho Brad Pitt) vysvětluje, že zeď byla postavena, protože Mosad dostal od indického generála zprávu o epidemii zombie v Indii. Oddělující zeď drží na chvíli zombie daleko a Izrael je jedinou nenakaženou zemí na světě. Šéf Mosadu Laneovi řekne, že je moudré bránit Izrael před hrozbou zombie kvůli historii židů a holokaustu, Mnichovskému masakru a válce Yom Kippur v roce 1973. Izraelci samozřejmě nikdy své informace nesdíleli se svým blízkým “spojencem” ze Spojených států, kde New York, Washington a Philadelphia padly zombie, prezident byl zabit a viceprezident a členové Štábu náčelníků se pohřešují. Autoři scénáře alespoň trochu popsali, jak si Izrael se Spojenými státy hraje jako Šumař.

Zombie se hromadící se na Oddělující zeď, zatímco neinfikovaní židé a zpívající a tancující palestinští uprchlíci jsou chytrou psychologickou operací. Hamás a Hizballáh jsou často izraelskou propagandou označováni za “nelidské” teroristy.

Země, které se ve filmu daří, je Bělorusko Alexandera Lukašenka, posledního evropského diktátora. Když se chystají z izraelského letiště vzletět komerční letadla, letadlo “Belarus Airways” zastaví i když se k letadlu blíží zombie, aby vyzvedlo Lanea a jeho izraelskou kolegyni. Od doby, co francouzská rozvědka DGSE zachránila New York před Godzillou, země nikdy ve filmu takovou PR neviděla.

Počáteční scény filmu se odehrávají ve Philadelphii. Policie blokuje Most Benjamina Franklina, aby zombie zanbránila přejít řeku Delaware do Camdenu v New Jersey. Ve skutečnosti by každý chtěl, aby zombie šly do Camdenu. Byly by tam přepadeny, pobodány a postřeleny obyvateli newjerseyského Mogadišu.

http://www.waynemadsenreport.com/articles/20130628_5

Dodatek: Dnes je shodou okolností celý svět ohrožován novou nákazou pojmenovanou Středovýchodní respirační syndrom (MERS-CoV) . Tento koronavir byl objeven v březnu 2012 v Jordánsku a 26.června bylo 77 laboratorně potvrzených nákaz. Z toho 62 v Saúdské Arábii, 34 lidí pacientů zemřelo.

http://wertyzreport.com

Klíčová slova: média  | konspirace  | Izrael  | válka
7336 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Cítíte ten rozdíl? Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques Bursíková

euPortal.cz

Dezinformační hra Evropské komise, Věry Jourové a cenzura ministra Hamáčka „Bože můj, to je vůl!“ Mediální expert Štěpánek se vysmál Jiřímu Drahošovi kvůli Číně

Eurabia.cz

53-letá v Německu schytala obohacení od 23-letého imigrantaStudie: Nový Zéland nejlepší muslimskou zemí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

„Vy sluníčkáři, nelžete už!“ Co Okamura nestihl říct v ČT, protože ho ustřihli kvůli Kalouskovi„To nezvrátíme!“ Kalousek mluvil do duše poslanců ČSSD a udeřil: Podsvětí, Palermo!
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny