„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

9/11 a vojensko-zpravodajský, bezpečnostní stroj: vstříc trvalému stavu ohrožení v Americe

Autor: Larry Chin | Publikováno: 1.7.2013 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace

Americká vláda je zločineckým syndikátem, který otevřeně páchá zvěrstva v globálním měřítku. Zákonné normy jsou vzpomínkou, jež byla pohřbena v sutinách, které zbyly po útoku pod falešnou vlajkou 11. září, pod uměle vytvořenou „válkou proti teroru“ a pod zrůdností, kterou představuje zákon Patriot Act.  

Odkazem zločinu 9/11 – nejúspěšnější akce tajných služeb v dějinách (nikoliv jejich „selhání“) - je stav trvalého ohrožení země, kriminální, vojensko-zpravodajsko-válečnický aparát (ilustrovaný na příkladech CIA a NSA), jenž disponuje nepředstavitelnými možnostmi a neomezenou mocí. Dalším odkazem 9/11 je  válka, která nikdy nekončí.


Tomuto zlu napomáhá nevědomá, dobrovolně ignorantská a povolná americká většina obyvatelstva.

Průměrný Američan není informovaný, nezajímá se o to, co se skutečně děje a je dostatečně zpracovaný na to, aby podporoval války v zahraničí a nadšeně vítal svůj vlastní útlak. Američané tleskají bezpečnostním silám, která páchají zvěrstva, nekladou si žádné otázky, ale prosí tytéž síly, aby je ochránily před nebezpečím.

Většina Američanů věří původní lži o 9/11 a s entuziasmem podporuje mobilizaci policejního státu uvnitř hranic USA. Neslýchaná policejní izolace Bostonu, jež byla následkem velmi podivného bombového útoku během bostonského maratónu, byla jen generální zkouškou.

Většina Američanů souhlasí s tím, že jsou pod trvalým dozorem, že jsou monitorováni  a sledováni. Američané ochotně obětují své soukromí. „Velký Bratr“ nyní otevřeně a hrdě propaguje policejní stát. Vůdci ve Washingtonu hýkají a vřeští, jak je skvělý militaristický fašismus a získávají pro tuto ideu hlasy svých voličů.

Většina Američanů, jejichž mozky jsou popletené sci-fi filmy o příšerách a CIA propagandou, stále blouzní o tom, že oni jsou těmi „dobrými chlapíky“, kteří se musí „neustále bránit útokům.“

Představitelé americké vlády a CIA jsou natolik nestoudní a natolik jsou si jisti sami sebou a tím, že se pasivní populace USA o nic nezajímá, že se ani nesnaží předkládat alespoň napůl věrohodné lži. Vědí, což vyplývá z úspěchu operace 9/11, že v případě jakýchkoli teroristických útoků, nebudou většinou veřejnosti kladeny žádné otázky a to nezávisle na tom, kolik podezřelých faktů za sebou zanechají.

Dnes mohou své kriminální počínání dokonce otevřeně přiznávat a cítit se v bezpečí, že toto přiznání nebude mít žádné následky.

Americká vláda dnes otevřeně podporuje a vyzbrojuje Al-Kájdu po celém světě. Jak napsal Michael Chossudovsky: „ti, kteří vedou ‚globální válku proti terorismu‘ ve jménu ,demokracie‘ jsou titíž, kteří podporují a financují teroristické organizace, jež sami vytvořili.“

Nicméně Američany nic z toho nezajímá. Ani se nepozastaví nad tím, že oficiální báchorka o 11. září byla mnohokrát pozměněna. Původní mýtus o 9/11 je již natolik usazený do vnitřku jejich mozkových synapsí, že pokud dojde k následnému zhroucení Velké lži, ať už je tato lež jakkoli pobuřující či očividná, nebude to Američany vůbec zaznamenáno.

Válečnému stroji Washingtonu jde pěna od huby, jak usiluje o převrat v Sýrii. Washington  dodává množství chemických zbraní Al-Kájdě, zároveň lživě obviňuje syrskou vládu, že tyto zbraně používá, když v téže době tyto zbraně užívá proti syrským vládním jednotkám, které brání svoji zemi. Obama s Netanjahuem obviňují Sýrii z toho, že „překročila červenou čáru.“ Byla by to komedie, kdyby skutečnost nebyla tak apokalyptická.

Válečný zločinec a bývalý prezident Bill Clinton nazývá Obamu „slabochem“ a „naprostým bláznem“, pokud se v Sýrii neodhodlá k rázné akci a nepomůže „rebelům“ – teroristům Al-Nusra/Al-Kájda. Skutenost, že Clinton vyzývá k tomu, aby situace eskalovala do podoby masakru, do americké duše nepronikne. Americká veřejnost miluje Billa Clintona a ví jen velmi málo, pokud vůbec něco, o velké škále válečných zločinů, které Clinton spáchal jako prezident.

Senátorka Dianne Feinsteinová obhajuje domácí špehování prostřednictví NSA tím nejvíce odpudivým a brutálním způsobem, když tvrdí, že to, co se dnes děje, se nazývá „ochrana Ameriky.“ Feinsteinová je lhářka a válečný štváč, což ona sama ví zatraceně dobře. Nicméně její loajální liberální příznivci o tom nevědí nic.

Robert Mueller, jenž byl důverně spojený se zločinem  9/11 prohlásil, že 11. září mohlo být zabráněno, pokud by domácí špehování bylo všudypřítomné už v době před 9/11/01.

Možná ten hlavní organizátor 11. září, Dick Cheney, zopakoval stejné lži jako Mueller, tedy, že 9/11 by bývalo bylo možné zabránit, pokud by USA byly již za jeho působení úplným sledovacím státem.

Mueller, jakož i zlovolný Cheney, vědí oba zatraceně dobře, že Amerika byla naprostým sledovacím státem již v době před 11. zářím, a že v dnešní době jsou špehovací pravomoci ještě rozsáhlejší.

Jak bylo detailně zdokumentováno v řadě knih Jamese Bamforda, NSA má již po celá desetiletí ohromující sledovací pravomoci. Jak uvádí Michael C. Ruppert ve své knize Crossing The Rubicon, americká vláda užívala technologické výhody, které byly jakoby z jiného světa (jako například software PROMIS) za tím účelem, aby mohla nepozorovaně páchat velké množství zločinů. 9/11 jednoduše otevřel Pandořinu skříňku pro ještě rozsáhlejší užití těchto technologií.

Aféra Edwarda Snowdena, (ať už se jedná o opravdového informátora, či o podvod, aby bylo možné dále manipulovat s americkou veřejností) není ničím jiným, než pouze špičkou tohoto hrozivého ledovce.

Sledování, stejně jako válečné zločiny a „teror“ se stanou všudypřítomné a vše obklopující. Pro většinu Američanů je však tato skutečnost něco jako přidat si nové přátele na Facebooku.

Ignorance Američanů je hlavním palivem amerického zpravodajsko-válečnického stroje.

Obama je naprosté politické monstrum. Amerika jeho počínání nadále schvaluje. Díky jeho nařízením expandovala agenda Bush/Cheney a šíří se exponenciálním růstem. Nyní, ve druhém období se Obama nemusí zabývat svým znovuzvolením, ani tolik svým obrazem, který představuje na veřejnosti. Jeho barbarství se nyní dostává na denní světlo. Obama je pevně přesvědčený o tom, že kult jeho osobnosti je takový, že ti, kteří patří do jeho velkého tábora oklamaných příznivců, nedokáží prohlédnout, co se skrývá za uhlazenou osobností, jíž se prezentuje na veřejnosti. Tito lidé budou podporovat jakoukoli jeho akci a nezáleží na tom, jak bezcitná či protiprávní tato akce bude.

A zde je znamení doby, jež nejvíce vypovídá o dnešní Americe: George W. Bush je nyní populární osobou. Většina Američanů ho vnímá v pozitivním světle.

Jeho zločiny a trvalý odkaz destrukce a teroru byly téměř zapomenuty. Obdobně tak i na jeho otce, George H. W. Bushe, kmotra CIA a masového vraha, jenž kolem sebe plival jed, je nyní většinou Američanů nahlíženo jako na milého, starého a bezbranného dědečka. A zajisté nejsme daleko od okamžiku, kdy si kriminální rodina Bushů vezme zpět (či jí budou vráceny zpět) otěže světové kriminální moci. Jeb Bush se chce ucházet o prezidentské křeslo. Další generace, George P. Bush, stoupá na kariérním žebříčku mezi řadovými členy kongresu. Dystopie, která následovala po 9/11 se stále zhoršuje.

Toto jsou plody 11. září.

Vojensko-zpravodajský, bezpečnostní stroj pochoduje dál. A to za vřelé podpory amerických občanů.

9/11 and the Military-Intelligence-Security Machine: Towards a Permanent State of Emergency in America, vyšel 17.06. na Globalresearch.ca, překlad R. Václav.

 

čtěte také:

Kradnutie detí štátom

Guardian: Masové špehování je příznakem tyranské politické kultury

Outsourcovala NSA šmírování svých vlastních občanů do Izraele?

Klíčová slova: USA  | světovláda  | technologie  | tajné služby  | psychologické operace  | propaganda  | ovládání mysli  | NWO
4592 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny