„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Mirka premiérka? Snad Mirek, ne?

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 26.6.2013 | Rubrika: HUMOR
Ilustrace

Hodit na stůl eso jménem Dr. Kuba v tuto chvíli je samozřejmě totéž co poprava. Takže ODS předhodí lvům z TOP09  nebohou Mirku. A vládu bude dál řídit Mirek: aby se to nepletlo.

Ženy v české vládě jsou smutnou kapitolou tragických dějin českých zemí. Buzková, Parkanová, Třeštíková, Jurásková, Hanáková, Müllerová ... ty ostatní si lze najít zde  http://padesatprocent.cz/cz/databaze-expertek-a-politicek/zeny-v-ceskych-vladach-2

 

Džendr fantasmagorie oprašující báji o kněžně Libuši a Šárce, čili sen o tom, jaký bude v ČEZraeli zemský ráj (to napohled), až nám povládnou ženy, tomu nevěří ani 50%, ani 20%, ani 10% žen, ale nevadí.  V loutkohře je to legitimní žánr. Báchorky o "lepší politice" ženského rodu jako všechny utopie slibují nikdy neuskutečnitelnou fikci, ke které se jako ke komunismu sice blížíme, ale nikdy k němu nedojdeme, navždy zůstane za obzorem. Že se na každém kroku bolestně přesvědčujeme, že pohlaví není kvalifikace (nejčerstvější příklad paní družinářky z Vizovic), na to je univerzální pokrokářská odpověď: málo kroků jsme ještě urazili ! 

 

Ženy, které nestudovaly život z ideologických džendr příruček (viz paní famfatál Naďová), dobře vědí jak se nejlépe vládne: prostřednictvím mužů.  Omotat si páníčka kolem prstu, to je jistota. Feministický švindl s kvótami nevede nikam jinam než v pravý opak, protože  nařízené popírání přírodních zákonů prostě nefunguje.

 

Čili nastrčená figurka ženského pohlaví (řekněme Mirka) bude stějně dělat s čistou hlavou jen to, co jí do sluchátka bude diktovat nějaké to grémium - orgán samozřejmě složený toliko z mužů.

Vládní trio DOS + POT + DILEM bude dál dirigovat kníže Mirek. 

 

Co když nám ale vítr změn odvane i Mirka?

 

Ani takovou katastrofu nelze v nastupující éře dramatické neopolitiky úplně vyloučit.

 

V tom případě nastoupí brněnský ženomuž Adam Škrla, průkopník typu animirekanimirka, který si dal uříznout prsa tak dávno před božskou Anželýnou Žolý.

 

To bude teprv džendr fičák!

viz http://vimmer.blog.idnes.cz/c/313136/Protokoly-Hostynskych-mudrcu.html

 

čtěte také:

Láska je tu s nami: a jak je to s Pravdou?

Za všechno můžou jehovisti

 

Klíčová slova: domácí politika  | Česká republika  | demokracie
4253 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny