„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Láska je tu s nami: a jak je to s Pravdou?

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 24.6.2013 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Advokát Láska identifikuje zproněvěru "svědomí a vědomí" Tlučhořovy party jako důkaz korupce non plus ultra. Teď jen zjistit, jestli Tlučhoř, Lexa a spol. někdy nějaké svědomí měli

Možná na to mají řádoví bratři Společnosti Pravdy a Lásky nějaký skvělý consciometr (měřič svědomí) patentovavaný v USA, který bude v nejbližších dnech slavnostně odhalen. Možná už za pár hodin ho předvede pan B. O. v Berlíně u Braniborské brány jako dárek zaostalé Evropě, kterou Severní Amerika už 100 roků tak obětavě a bez nároku na odměnu tahá z bryndy.

Než ten bezvadný měřák poctivosti spustíme, vzpomeňme jak to bylo třeba s Vítkem Bártou.

To byla, pane korupce ! Kočí Škárka práskal bičem, až praskaly poslanecké lavice, soudce Šot byl mediální hvězdou, vznikl nový politický útvar neznámého původu LIDEM … A pak se loni před vánoci, když všichni žili duelem Karel kontra Miloš u vyšší instance v tichosti zjistilo, že to bylo jinak. Chudák Vítek chtěl průhledně (česky transparentně) předejít tomu, aby to s ideály jeho protikorupční formace VV, která to možná opravdu chtěla dělat nějak levněji, nedopadlo jako vždycky ... - ale přeplatili ho.

 

A tak skončil Vítkův boj proti "dinosauří" korupci a zůstalo nám ve vládě poslušné LIDEM, které přežije i Nečase.

 

Ideální koaliční lepidlo do neočasů neodemokracie.

 

Ještě dřív, než do našeho zemského ráje na pohled zaparkuje ten testovač svědomí od firmy Westinghouse, nebylo by od věci zvážit jisté chronické vady emerické technologie.

 

Máme zkušenost, že i Američan se občas utne.

 

Např. v roce 1943 omylem bombardovali blázinec v Dobřanech u Plzně viz  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/223071-nalet-na-dobrany-navigatori-si-spletli-skodovku-s-psychiatrickou-lecebnou/  v roce 1945 omylem bombardovali buď Drážďany nebo Prahu http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/5639-dodnes-neni-jiste-zda-byl-americky-nalet-na-prahu-umysl-nebo-omyl/  letos po "čečenském atentátu" v Bostonu cosi jaksi náhodou vybouchlo v čechoamerickém Westu a pak hned v pražské Divadelní ulici.

 

Proč? Těžko říct.

 

Jestli pořád někomu není jasné, jak jde dohromady Láska s Pravdou, jaký je rozdíl mezi Čečnou a Českem a co se to U Nás v poslední době děje, ať si zahraje dohromady nebo zvlášť :

 

http://www.youtube.com/watch?v=bAiolr49WiU 

http://www.youtube.com/watch?v=OZGPknIhjCI

 

http://vimmer.blog.idnes.cz

 

čtěte také:

 

Banánová republika a americká faleš

 

Státní zastupitelství: Že jsou za pádem vlády Američané? Čirá spekulace, ke které se nebudeme vyjadřovat

 

Když žalobníčci žalují Američanům. Podívali jsme se na vazby státních zástupců na americkou ambasádu

 

Klíčová slova: domácí politika  | USA  | Česká republika  | tajné služby  | demokracie
3662 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

ODS, lidovci, STAN, TOP 09, Piráti i ČSSD a ANO de facto prosazují cenzuru internetu a potlačení svobody slovaMusíme bránit svobodu a demokracii, proti těm, kteří chtějí státní orgány zneužívat pro potírání opozice a jiných názorů!

Eurabia.cz

Totální selhání českých bezpečnostních složek v Ostravě? Jak by nás ubránili pří útoku islámských teroristů?!ČSSD s Českou televizí zneužívají tragedie v Ostravě k snaze omezit zbraně! Hajzlové bez citu!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

Proč ho volíte? Chvilkaři se odebrali stěžovat na nádraží, tam agitovali mezi cestujícímiVIDEO Peklo na zastupitelstvu v Řeporyjích: Jako Emanuel Moravec. Tohoto dobře živeného pána bych nechtěl potkat v nacistickém lágru...
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny