„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

„Velekněží globalizace“: začíná konference skupiny Bilderberg

Autor: Stephen Lendman | Publikováno: 9.6.2013 | Rubrika: SVĚTOVLÁDA
Ilustrace

Letošní  setkání skupiny Bilderberg se koná v období mezi 6.-9.červnem. Jedná se o svěcení jara. V jednom z minulých článků bylo uvedeno, že britský politický ekonom Will Hutton nazývá účastníky konference „veleknězi globalizace“.

Tito mocní lidé mají svoji vlastní agendu. Nemají v plánu nic dobrého. Scházejí se každý rok tváří v tvář. Konspirují, tajně se dohadují a kolaborují proti zájmům ostatních lidí. Podstatné jsou pouze jejich vlastní zájmy.

Podle webových stránek bilderbergmeetings.org byly každoroční konference této skupiny, jež byla založena v roce 1954, ustanoveny za tím účelem, „aby podporovaly dialog mezi Evropou a Severní Amerikou.“

„Každý rok je na tuto konferenci pozváno 120-150 politických představitelů a expertů z oblasti průmyslu, finančnictví, z akademického světa a ze světa médií.“

Přibližně dvě třetiny účastníků pochází z Evropy a zbytek ze Severní Ameriky. Třetina účastníků pochází z oblasti politiky a vlád, zbytek je z ostatních odvětví.“

„Konference je fórum neformální diskuse o megatrendech a o hlavních problémech, jimž
elí dnešní svět“. Z těchto diskusí není pořizován žádný záznam.“

Díky privátnímu charakteru této konference nejsou účastníci vázáni žádnou úřední úmluvou, či postoji, s nimiž by museli předem souhlasit.“

„Z tohoto důvodu mohou v klidu naslouchat, přemýšlet a shromažďovat jednotlivé náhledy. Setkání nemá žádnou detailní agendu, nedochází k navržení žádného usnesení, o ničem se nehlasuje a nejsou vydávána žádná politická prohlášení“.

„61. setkání Biderbergu se bude konat na počátku června 2013 ve Velké Británii.“

Agenda této skupiny byla diskutována v minulých článcích. Jejich ideálem je takový svět, v němž se nedá žít (t.j. světová vláda, globální policejní stát, radikální redukce obyvatelstva a  úplné zotročení těch, kteří přežijí – p.p.). Demokracie v takovém světě je „verboten“ (zakázaná-p.p.).

Jejich listina přání obsahuje obecné zákony, jež uvádějí do praxe. Jedná se o centralizovanou globální kontrolu, o permanentní krize a války, jde o vojska NATO operující po celém světě, o zničení střední třídy, o ustanovení společnosti podle vzoru vládce-otrok a o získání veškerého majetku a nezpochybnitelné, absolutní moci.

Poslušní otroci mohou poté, v nejlepším případě, očekávat hození zbytků pro svoji obživu a ti, kteří proti tomu budou protestovat, budou odstraněni. Podstatné pro představitele Bilderbergu jsou pouze priority Nového světového řádu.

Řídící výbor Bilderbergu obsahuje tucet prominentních Američanů. David Rockefeller je nazývá Poradní skupinou.

Rockefeller se letos rovněž zúčastní. Zveřejněný jmenný seznam obsahuje i jeho jméno. Bývá z dobrého důvodu nazýván hlavním pavoukem Bilderbergu. Byl dominantní osobou této skupiny po několik desetiletí. 12. června mu bude 98 let. Vytrácí se ze světa. Kdo ho nahradí, zatím není jasné.

Ve své knize „Síť dluhu“ cituje Ellen Brown ekonoma/geopolitického analytika Hanse Schichta, který říká: „Co bylo dobré pro Rockefellera, bylo pro Spojené státy prokletím. Občané, vláda a celá země byli zcela ponořeni do dluhu, byli zotročeni svými bankami.“

„Industriální síla Spojených států prohrála svůj souboj se zámořím, což byl následek politiky silného dolaru (tato politika byla provozována v zájmu bankéřů, nikoliv v zájmu země).“

Rockefeller již není tím, kým býval.

„Končí šedesát let dolarového imperialismu. Den finančního zúčtování je již velmi blízko.“

„Díky tomu, že Rockefeller ztrácí svůj rozhodující vliv a díky tomu, že se ve stejné době rovněž hroutí řád starého establishmentu, vstupuje svět do toho nejnebezpečnějšího přechodného období, kdy se může přihodit cokoliv.“

Bilderberští zločinci plánují vytvoření světa, v němž nebude možné žít. Může to vše skončit i tak, že během tohoto procesu celý svět zničí. Jen obtížně si lze představit nějakou sílu, která by představovala větší zlo. Američtí účastnící letošní konference odrážejí to nejhorší, co lze v rámci této skupiny nalézt.

Setkání probíhá v britském pětihvězdičkovém hotelu Grove, 18 mil od Londýna. Je to ideální místo pro jednání v ústraní. Během této konference došlo k tomu, že byli obyvatelé okolí vystaveni bezpečnostnímu policejnímu státu.

Policejní operace probíhají ve dne v noci, obyvatelé z okolí hotelu musejí předkládat policii své pasy, řidičské průkazy či jiné osobní průkazy s fotografií, aby se vůbec mohli dostat domů, do práce či aby se mohli věnovat osobním záležitostem.

Osobní svobody byly pozastaveny. V podstatě bylo zavedeno stanné právo. To, co zločinci z Bilderbergu požadují, to je jim poskytnuto. Tito lidé chtějí vytvořit na celé planetě ten nejhorší ze všech možných světů.

„The High Priests of Globalization“: Bilderberg Conference Convences, vyšel 6.06. na Infowars.com, zkrácená verze článku, překlad pro Freeglobe.cz, R. Václav.

Klíčová slova: světovláda  | Bilderberg  | NWO  | sionismus
5464 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny