„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Angelino, styď se!

Autor: Lucie Zaoralová | Publikováno: 3.6.2013 | Rubrika: NÁZORY ČTENÁŘŮ
Ilustrace

Světová média mají zase na dlouhou dobu o kom psát. Plastická chirurgie se může radovat a celá tato reklamní kampaň herečky Angeliny Jolie profituje z utrpení žen postižených rakovinou.

„Rozhodla jsem se být proaktivní a minimalizovat riziko, co nejvíc to jde. Rozhodla jsem se pro preventivní dvojitou mastektomii. Začala jsem s prsy, protože riziko onemocnění rakovinou prsu je mnohem vyšší a operace je složitější,“ uvedla Jolie. (Novinky.cz)

Angelinu Jolie stále pohání myšlenka, že díky svému sebezmrzačení pomohla miliardě žen, které trpí rakovinou prsu. Omyl, Angelino, propadla jsi pouze rakovinovému průmyslu!

Rakovina, která se v těle objeví, se nezaměřuje pouze na konkrétní část těla. Jestliže je v našem těle vyhovující prostředí (nezdravá výživa, chemikálie apod.), rakovina se bude rozvíjet tam. Je absurdní si nechat odstranit orgán, kde se nejčastěji rakovinotvorné buňky vyskytují.

Gen BRCA1, který putuje v těle Angeliny, putuje také v milionech dalších žen, u kterých se rakovina ani neprojeví, jestliže vedou zdravý životní styl. Místo toho, aby se A. Jolie snažila změnit svůj životní styl, raději si nechá uříznout svá prsa - pozitivní vidina pro OPRAVDU nemocné ženy!

Zajímalo by mne, jak by Angelina pokračovala se svou kampaní, kdyby se v jejím těle rozšířila rakovina na jiná místa. Co potom? Angelina bez mozku?

Většina médií nazývá Angelinin krok jako hrdinství. Já si tedy představuji hrdinství jinak, než si uříznout zdravá prsa. V tomto případě se dá potrat nazvat také hrdinství: raději aby se dítě nenarodilo, než aby se u něj rozvinul nádor, ne?

Běhá mi mráz po zádech z tohoto marketingového humbuku, který nutí lidi mrzačit svá těla. Je to hanebnost, když i odborní lékaři k tomuto tématu mlčí a nesnaží se tento čin odsoudit. Tohle se naprosto vymyká zdravému rozumu.

Nemusíme být žádní odborní lékaři, abychom věděli, že uříznout si z těla orgán, který je naprosto zdravý, je absurdní! A chlubit se tím, je podlý čin.

„Píšu o tom, protože doufám, že další ženy můžou z mé zkušenosti čerpat,“ vysvětlila Jolie. Čerpat z čeho?  To rovnou mohou kampaně proti rakovině vytvořit nějaké líbivé motto: “Díky uříznutí prsou vyhrajete boj s rakovinou!“ Angelina je hodně naivní dáma, ale co, už ji dlouho nebylo slyšet, nikoho nového neadoptovala, tak proč ne?

Tímto chci hlavně apelovat na ženy, které se rozhodnou pro tento krok – miliony lidí vyhrály boj s rakovinou jinými způsoby, bojujte tak jako bojovali ostatní. Je to složitá cesta, ale v konečné fázi jste vyhráli vy, vy jste hrdinové. Ne Angelina Jolie. Nenechte se zmrzačit a zmanipulovat.

čtěte také:

Mozart a svobodné zednářství

Budeme mít v nejbližší budoucnosti právo dýchat?

Klíčová slova: média  | zdraví  | propaganda  | manipulace
4511 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Digitální vražda a vymazání ze světa. Ukázkový případ nepohodlného novináře Alexe JoneseLidé ve Švýcarsku se obohatili! Tedy alespoň osmdesát procent těch, co pocházejí ze SomálskaNový Word bude politicky korektně opravovat psaný textVálčení jako droga. Může za všechno zase Írán?Londýnská galerie zakryla kvůli muslimům dva obrazy. Proč? Jeden vám ukážeme (+ foto)

ePortal.cz

Cirkus bude!Mediální mainstream vědomě zamlčuje islámský antisemitismus

euPortal.cz

Podpořte nás prosím a bojujte společně s námi za to, aby naše země byla opět naše, aby se tu dalo dobře a bezpečně žít a abychom tuto zemi ubránili pro nás i pro naše děti a vnuky a další generacePapež František je vinen tím, že kryl a chránil pedofilní kněze. Urážel jejich oběti. Zde jsou šokující informace i o jeho lžích

Eurabia.cz

Britská media informuji o útoku muslimů na shromáždění Robinsona stylem, jakoby za vše mohli jeho stoupenciProč jsou volby do EP volbami o imigraci?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Zběsilému úsilí téměř všech našich oficiálních médií, aby všichni naši lidé proklínali Rusko, do nebes vynášeli Ameriku a byli náruživými fandy EU a NATOBezradnost KSČM podporující v čele vlády oligarchu a současně se tvářící jako sociálně, ekologicky, a kdoví jak ještě starostlivou politickou stranu

ParlamentniListy.cz

Profesor, který nesnáší politickou korektnost: Drahoš těžce poškodil renomé vědců, kteří chtějí jít do politiky. Výzva Hřebejka? Drzost, měl by se stydět. A veřejnoprávní média...Ubožáci, kteří Jágrovi nesahají ani po kotníky. Politici chrání zloděje a gaunery a slušní lidé je nezajímají... Půvabná kandidátka do europarlamentu od Okamury promlouvá
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny