„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Angelina Jolie: Satanistka s českými kořeny?

Autor: Protiproud.cz | Publikováno: 1.6.2013 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Dnes přinášíme další informace, které odhalují možné jiné motivace hlavní tváře celé kampaně, herečky Angeliny Jolie. Jsou stejně závažné jako ty předchozí, možná ještě závažnější. A zdaleka nejsou tak fantastické, jak se možná na první pohled některým mohou zdát.

Velmi doporučujeme o tom přemýšlet. Bez zaujatosti, věcně. Okultismus je dnes velkou módou – zvláště mezi hvězdami showbyznysu. Málokdo z těch, kdo mu propadnou, si však uvědomuje, k jak nebezpečné „hře“ se propůjčuje. Jiní to naopak dobře vědí a cosi přesného tím sledují. Ke které skupině patří Jolie?

Zdánlivě logický krok

Angelina Jolie si nechala nejen odejmout ňadra a prsní žlázy, ale prohlásila, že ještě před dovršením čtyřicítky plánuje také odstranění svých vaječníků.Napohled jde o logický krok: Má-li takovou hrůzu před pouhou teoretickou možností, že by mohla dostat rakovinu, chce se zbavit všeho, kde by se tato choroba mohla objevit.

Ponechme teď stranou, že jde o nesmysl. Vznik a expozice rakoviny nejsou záležitostí pouze specifických orgánů ale celého organismu. Této problematice se však budeme věnovat v příštích dnech. I možnostem, jak přirozenými prostředky nebezpečí rakoviny předcházet, aniž by bylo třeba stát se „položkou“ v záměrech velkého byznysu se zdravím. Věnujme se však nyní jinému aspektu tohoto šílenství, o němž zatím nikdo nepromluvil.

Kdo je Angelina Jolie doopravdy?

Málokdo si uvědomí, že po všech operacích a odstranění všeho, co z ženy činí ženu, se z Jolie stane bezpohlavní bytost, takzvaný hermafrodit. Právě taková bytost má v temném okultismu zásadní postavení. Je to tento případ?

Než vysvětlíme čím je hermafrodit v historicko-kulturním kontextu, připomeňme si několik pozoruhodných epizod ze života hollywoodské divy. Mohly by nás zajímat tím spíš, že jde o ženu s českými kořeny.

Angelina je dcera herce Jona Voighta (rodiče československo-německého původu) a francouzsko-kanadské herečky Marcheline Betrandové. Při natáčení filmu Nebezpečná síť v roce 1995 prožila krátký románek s britským hercem Jonnym Lee Millerem. Po skončení natáčení na několik měsíců přerušili „kontakt se světem", později se však dali znovu dohromady a již 28. března 1996 následovala svatba.

Hrátky s krví

Veselka to nebyla ledasjaká: Angelina se na ni dostavila v černých kožených kalhotách a bílé košili, na níž měla ženichovo jméno napsáno svou vlastní krví.?Jejich svazek neměl dlouhého trvání. Rozešli se již v září 1997, ačkoli manželství bylo oficiálně rozvedeno až 3. února 1999.

Po dvouměsíčních námluvách se pak Angelina provdala 5. května 2000 v Las Vegas za herce Billyho Boba Thortona. Potkali se na natáčení filmu Bláznivá Runway v roce 1999, ale vztah se mezi nimi nerozvinul, jelikož Thornton byl v té době ještě ženatý s herečkou Laurou Dernovou.

Protože však si Angelina a Billy otevřeně a vášnivě projevovali vzájemnou náklonnost (známé je, že každý z nich nosil na krku ampulku s krví toho druhého), jejich manželství se stalo oblíbeným námětem bulvárního tisku. Doma měli i její krví popsané plátno s apokalyptickými texty. Angelina měla dokonce zájem pít jeho krev, čehož ale Billy nebyl zrovna nadšený.

V téže době se Angelina chtěla věnovat mumifikaci a pohřebnictví a zcela opustit svou hereckou kariéru. Zajímavé v této souvislosti také je, že si před pár lety zahrála ve filmu Beowulf, napsaného podle stejnojmenného starého saského  rukopisu anglo-severského původu. Hrála nestvůru (podle některých pramenů možná oboupohlavní), která samostatně zplodila Grendela, hlavního protivníka Beowulfa, což má být obluda "nelidsky zrozená" z čarodějnice. Je všechno jenom náhoda?

Hermafrodit v okultních praktikách

Připomeňme si nyní, kdo je hermafrodit. V této souvislosti se objevují dva termíny: buď oboupohlavnost nebo bezpohlavnost (hermafrodit). Podobné bytosti a symboly byly rozšířené jak u protoamerických kultur, tak ve starověkém světě Evropy i satanismu.

Podle původních amerických kultur je bezpohlavní sama "příroda", protože dává život oběma pohlavím. Aztécké božstvo bylo například zobrazováno jako bezpohlavní symbol s žabí hlavou. Pro nás je však podstatnější role hermafrodita v satanismu, který míří proti křesťanské tradici Západu.

Nejvyšší magický rituál ve své alchymické analogii symbolizovaný hermafroditem spočívá v „proniknutí dualitou“ a jejím pohlcením, nebo integrací. Původ rituálu lze historicky dohledat ve starém Řecku. Tam byl však s největší pravděpodobností přinesen spolu s mnoha dalšími hermetickými tajemstvími z Egypta, kde se kořeny rituálu ztrácejí v nedohlednu tajemných mýtů a legend. 

Úloha hermafrodita

Podstatné je, že pohlavní styk s hermafroditem měl u mnoha národů obrovskou magickou hodnotu. Sloužil k otevření takzvaného Třetího oka, navození mystického spánku a k získání magických schopností. Byl proto obvykle vyhrazen pouze nejvyšším mágům a velekněžím.

Bezpohlavní bytosti se ale vyskytují i v mnoha dalších kulturních oblastech. Zejména v některých asijských mýtech byly čarodějnicím nebo ženám-mágyním přisuzovány androgynní vlastnosti, což v moderní literatuře reflektoval například spisovatel Kodži Suzuki. Suzukiho romány Kruh, Spirála a Smyčka se hodí přímo jako úvod pro studium části symboliky hermafrodita.

Ostatně i Řekové přikládali čarodějnicím vlastnictví některých mužských znaků. Hůlka čarodějnice Kirké je falický symbol. Celé helénské umění se od nejrannějších počátků vyznačovalo snahou o vytvoření „ideálu“ sexuální obojakosti; ?těla soch žen a mužů i jejich tváře jsou pohlavně neurčité. Nikoli bohyně lásky, nýbrž Hermafrodit byl řeckou společností pokládán za vrchol krásy.

V Egyptě se oboupohlavní prvotní božstvo nazývalo Atum zvané “otec otců a matka matek” a dobu před vznikem světa, v které “žil”, charakterizovali Egypťané jako čas, “kdy ještě v tomto světě nevznikly dvě věci”. Z tohoto prabožstva, které vzniklo samo od sebe, se pak zrodí první heterosexuální božský pár Šu a Tefnut.

Móda, nebo hlubší záměr?

Okultismus je dnes „sexy“. Nejen v Hollywoodu, nejen v showbyznysu – i když tam je pro něj nepochybně nejlepší živná půda. Být extravagantní patří k „dobrému tónu“ a přitahuje pozornost bulvárních médií i filmových studií. Často se takové věci využívají cíleně ke zvýšení nejen herecké popularity.

Ve skutečnosti však jde o specifický druh „průmyslu“, který má odvést člověka od ideových a duchovních kořenů, na nichž naše západní civilizace vyrostla. Je součástí hnutí Nex Age a dalších „zábav“, které směřují k rozbití civilizace a jejímu nahrazení jinými principy.

Je Angelina Jolie ve službách i těchto temných sil? Není to vyloučeno. Je docela dobře možné, že se v případě kampaně na zcela zbytečné odstranění všeho, co z ženy činí ženu, spojují zájmy, které míří stejným temným směrem. Budeme se těmto tématům dále věnovat. Jde totiž o víc, než si většina z nás vůbec umí představit.

http://www.protiproud.cz

Klíčová slova: Okultismus
4963 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

OSN si bere do úst fotbalistu Messiho a hraje po bolševicku na prachsprostou závist (+ foto)Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volí

ePortal.cz

Kdy přijde znárodňování k nám?Cítíte ten rozdíl?

euPortal.cz

Michal Semín i Ladislav Jakl jsou lidsky velmi tolerantní a mírumilovné lidi, kteří si své užili za komunistického režimu a dnes se důvodně obávají, že opět nastává doba politického útiskuPolitruci vtrhli do škol: Týdny mediální nenávisti. Na naše děti si troufnou. Kdo jim to dovolil? Co takhle se učit matiku a češtinu? Soudruzi z Člověka v plísni by to potřebovali

Eurabia.cz

Google manipuluje a cenzuruje ovšem českým bojovníkům proti manipulacím to nevadíSkupina muslimských uprchlíků několik hodin znásilňovala německou dívku a nevidí v tom nic špatného

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Ticho! Jste hloupá! Skoro zalezli pod stůl! Na*raná Černochová o půlnoci explodovala. A bylo strašně zle Jste mladý, to dostudujete. Schillerová drsně vytřela podlahu s Ferjenčíkem. A tím spustila peklo
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny