„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Zednáři a ilumináti: Pravdu nelze umlčet, ale co se stihomamem?

Autor: odjinud | Publikováno: 23.5.2013 | Rubrika: MYSLÍM SI
Ilustrace

„Napráskám ti bratry, pokud stáhneš články o mně, chceš? Uděláme takový obchod? Potřebuju být pod Boží ochranou, prosím! Adramelech“ (pozn. Tomáš Halík). Petra Bostlová ví všechno o židozednářských rejdech, nebojí se to říct a proto aspiruje na titul nejlegračnější existence českého webu.

Pokud toužíte po skutečně pikantním čtivu plném neortodoxních mluvnických řešení, hluboce prožívaného pornografického zanícení a syrového stihomamu, stránky Petry Bostlové se pro vás stanou českým binárním Edenem. Čelná představitelka Strany demokratické obnovy se vrhá do boje o záchranu světa a spásu bloudících se zápalem, který by odborník označil nejspíš za monománii.

Jejím spouštěčem je Tomáš Halík, katolický kněz, kterého Bostlová vytrvale odhaluje jako Adramelecha. Halík – Adramelech je v pojetí magistry Bostlové svorníkem v židovsko – zednářském spiknutí, jehož cílem je ovládnout celý svět nebo alespoň Chlum u Třeboně. Halík – Adramelech se dopouští rituálních vražd. Je to on, kdo z pozadí řídí kamion, v němž dochází k čipování nic netušících občanů.

Teoložka, politoložka a křesťanská archeoložka (?), někdejší studentská aktivistka, členka ODS a v současné době hlava lokální politické strany s mizivým vlivem Petra Bostlová zahlcuje český internet nebývalým množstvím publicistických textů. Její boj je tvrdý, a tak se musela naučit být tvrdá.

bloger_551

“Navzdory vašim černým zaříkávačkám, zednáři. A varuji jakákoli média: Zveřejníte-li tento podvrh (viz následné), či jakýkoli jiný, zažaluji vás za pomluvu tiskem, podle trestního zákona. Děkuji za pochopení,” píše v jednom z čerstvějších textů.

V zásadě magistra Bostlová spadá do kategorie sociálně autistických grafomanů, bez nichž by český web byl šedivý a nudný. Narozdíl od klasiků žánru jako je Darius Nosreti nebo nejmenované liberálně spasitelské médium ale zachází až příliš daleko za hranici mezi svobodou slova a jejím zneužíváním.

“TAJNÉ PEKLO POD PRAHOU! THE SECRET HELL UNDER PRAGUE! The prosecution to lord Evelyn Rothschild: HALÍK VÁM KRVAVÝMI MASAKRY VYBÍJÍ POD PRAHOU ZEDNÁŘE! A TAK SE ZBAVUJE SVÉ KONKURENCE! UŽ VÁM ZABIL VAŠEHO VLASTNÍHO SYNA! TOMÁŠ HALÍK HAS ALREADY KILLED YOUR OWN SON!! ,” píše magistra Bostlová.

Tady už se jedná o závažné obvinění, které by se nemělo přehlédnout s vysvětlením, že excentrických solitérů je plný internet. Vzhledem k tomu, že se Petra Bostlová označuje za strážkyni svobody projevu, jistě o masakrech páchaných Tomášem Halíkem informovala osazenstvo nejbližší policejní služebny. Pokud nikoliv, je třeba osazenstvo nejbližší policejní služebny upozornit na to, že by mělo věnovat pozornost Petře Bostlové.

Hned poté by možná nebylo od věci zahájit diskuzi o svobodě slova v kontextu osob, jejichž rozlišovací a rozumové schopnosti si žádají odborné posouzení nejen editorem významného zpravodajského webu, ale také psychiatrem. „Vyřadil jsem Váš blog z HP blogu… Důvodem jsou Vaše bizarní teorie, v nichž konkrétním lidem přisuzujete vlastnosti, aktivity a moc, jimiž nedisponují,“ napsal Bostlové Jan Dvořák z iDnes.cz.

Kde vlastně leží hranice svobody slova a projevu u osob trpících duševní poruchou, osob narušených a přece publikujících, osob politicky aktivních a přitom žijících ve světě plném bludů?  A kdo to posoudí?

http://souvislosti.wordpress.com

Klíčová slova: manipulace  | ovládání mysli
14711 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Část českých médií a politiků propadá v poslední době protičínské hysterii a předhání se ve všestranné dehonestaci asijské velmoci při každé sebemenší příležitostiV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

euPortal.cz

Ani v korona-krizi se mladí imigranti ve Švédsku nenudí. Mají novou zábavu. Ptají se kolemjdoucích, kde je tu nemocnice a kašlou při tomCo pro nás znamená rozsudek o migračních kvótách? Každý členský stát EU, který si na své území vpustí muslimské nebo africké migranty, bude mít právo část z nich přemístit do České republiky

Eurabia.cz

Pozor, "von der Lejno" přežila a nikdy nespí! "POZOR chystá se na nás Migrační pakt 2020Po Itálií zachraňuje Rusko i Srbsko. EU se na Srby klasicky vysrala

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem VaršavyČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...

ParlamentniListy.cz

Hřib a Drahoš opět dráždí čínského draka. Vytvořili děkovné VIDEO a Tchaj-wan ho zveřejnil. Diplomaté nevěří svým očímVrcholový exmanažer z ČRo se neudržel: V době, kdy miliony lidí přicházejí o příjmy, by ředitel ČT z kapes koncesionářů rád vytáhl další peníze!
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny