„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Zednáři a ilumináti: Pravdu nelze umlčet, ale co se stihomamem?

Autor: odjinud | Publikováno: 23.5.2013 | Rubrika: MYSLÍM SI
Ilustrace

„Napráskám ti bratry, pokud stáhneš články o mně, chceš? Uděláme takový obchod? Potřebuju být pod Boží ochranou, prosím! Adramelech“ (pozn. Tomáš Halík). Petra Bostlová ví všechno o židozednářských rejdech, nebojí se to říct a proto aspiruje na titul nejlegračnější existence českého webu.

Pokud toužíte po skutečně pikantním čtivu plném neortodoxních mluvnických řešení, hluboce prožívaného pornografického zanícení a syrového stihomamu, stránky Petry Bostlové se pro vás stanou českým binárním Edenem. Čelná představitelka Strany demokratické obnovy se vrhá do boje o záchranu světa a spásu bloudících se zápalem, který by odborník označil nejspíš za monománii.

Jejím spouštěčem je Tomáš Halík, katolický kněz, kterého Bostlová vytrvale odhaluje jako Adramelecha. Halík – Adramelech je v pojetí magistry Bostlové svorníkem v židovsko – zednářském spiknutí, jehož cílem je ovládnout celý svět nebo alespoň Chlum u Třeboně. Halík – Adramelech se dopouští rituálních vražd. Je to on, kdo z pozadí řídí kamion, v němž dochází k čipování nic netušících občanů.

Teoložka, politoložka a křesťanská archeoložka (?), někdejší studentská aktivistka, členka ODS a v současné době hlava lokální politické strany s mizivým vlivem Petra Bostlová zahlcuje český internet nebývalým množstvím publicistických textů. Její boj je tvrdý, a tak se musela naučit být tvrdá.

bloger_551

“Navzdory vašim černým zaříkávačkám, zednáři. A varuji jakákoli média: Zveřejníte-li tento podvrh (viz následné), či jakýkoli jiný, zažaluji vás za pomluvu tiskem, podle trestního zákona. Děkuji za pochopení,” píše v jednom z čerstvějších textů.

V zásadě magistra Bostlová spadá do kategorie sociálně autistických grafomanů, bez nichž by český web byl šedivý a nudný. Narozdíl od klasiků žánru jako je Darius Nosreti nebo nejmenované liberálně spasitelské médium ale zachází až příliš daleko za hranici mezi svobodou slova a jejím zneužíváním.

“TAJNÉ PEKLO POD PRAHOU! THE SECRET HELL UNDER PRAGUE! The prosecution to lord Evelyn Rothschild: HALÍK VÁM KRVAVÝMI MASAKRY VYBÍJÍ POD PRAHOU ZEDNÁŘE! A TAK SE ZBAVUJE SVÉ KONKURENCE! UŽ VÁM ZABIL VAŠEHO VLASTNÍHO SYNA! TOMÁŠ HALÍK HAS ALREADY KILLED YOUR OWN SON!! ,” píše magistra Bostlová.

Tady už se jedná o závažné obvinění, které by se nemělo přehlédnout s vysvětlením, že excentrických solitérů je plný internet. Vzhledem k tomu, že se Petra Bostlová označuje za strážkyni svobody projevu, jistě o masakrech páchaných Tomášem Halíkem informovala osazenstvo nejbližší policejní služebny. Pokud nikoliv, je třeba osazenstvo nejbližší policejní služebny upozornit na to, že by mělo věnovat pozornost Petře Bostlové.

Hned poté by možná nebylo od věci zahájit diskuzi o svobodě slova v kontextu osob, jejichž rozlišovací a rozumové schopnosti si žádají odborné posouzení nejen editorem významného zpravodajského webu, ale také psychiatrem. „Vyřadil jsem Váš blog z HP blogu… Důvodem jsou Vaše bizarní teorie, v nichž konkrétním lidem přisuzujete vlastnosti, aktivity a moc, jimiž nedisponují,“ napsal Bostlové Jan Dvořák z iDnes.cz.

Kde vlastně leží hranice svobody slova a projevu u osob trpících duševní poruchou, osob narušených a přece publikujících, osob politicky aktivních a přitom žijících ve světě plném bludů?  A kdo to posoudí?

http://souvislosti.wordpress.com

Klíčová slova: manipulace  | ovládání mysli
13572 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

V devadesátých letech probíhal poměrně ostrý boj mezi dvěma skupinami: a) havlisté chtěli všechno rozdat nadnárodním korporacím, b) klausovci chtěli vytvořit vrstvu domácích podnikatelů a národní kapitalismusPokud by nebyl ministrem vnitra Hamáček, tak standardní ministr vnitra by měl po německé vládě požadovat vysvětlení, proč z Německa vyhoštěný imigrant znásilňoval v ČR

Eurabia.cz

Jak Salvini «obrátil» katolické voliče?Africký uprchlík znásilnil šestnáctiletou Češku u Terezína! Multikulturní obohacení dorazilo ze Západu již i k nám ...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Jan Schneider: Babiš čelí Kubiceho zprávě číslo 2. Byl jsem u toho, viděl jsem ty lži z PrahyRusové a Ukrajinec, ruskou raketou. Sestřelení letu MH17 je vyřešeno. A bude soud
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny