„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Reakce čtenáře na článek o Světlonošovi a ČNB: Samozřejmě, že jde o Lucifera

Autor: redakce | Publikováno: 20.5.2013 | Rubrika: NÁZORY ČTENÁŘŮ
Ilustrace

Vážený pane Bartoši, dovolte mi, prosím, okrást Vás o několik minut Vašeho času svou reakcí na Váš článek „Kdo je maskot České národní banky? Lucifer“, publikováno: 17.5.2013 v rubrice „za oponou“.  

Pane Bartoši, potřebujete opravdu u jména „Antonín Popp“ blikající nápis „JSEM ZEDNÁŘ“? Stačí se podívat na výběr jeho prací: „Císař Rudolf II. v kruhu svých umělců a vědců, Svornost a Ušlechtilost, Věda a Práce, busta filozofa a matematika Bernarda Bolzana (sic!). Co chcete víc?

Samozřejmě, že socha představuje Lucifera se světelnou korunou, co jiného by to bylo? Lucifer svým světlem ukazuje českému lvu cestu. Copak to není dost zřetelné? Copak se to celou dobu neděje, není celá historie Čech toho důkazem? Je jedno, pro kterou banku to bylo určeno, vždy je to jen „TA BANKA“, Luciferův roh hojnosti, ze kterého sype bohatství stvořené z ničeho pro své věrné.

Korunovaný muž s pochodní byl takto myšlen už od počátku, nejde o mediální manipulaci. Nehleďte na jména, která jsou v obecném povědomí, dívejte se nezaujatě a uvidíte skutečnost takovou, jaká je. Nejskrytější věci jsou všem na očích.

Myslíte si, že „Socha Svobody“ je něco jiného? Myslíte, že Fréderic Bartholdi nebyl zednář? Že socha s tváří pařížské prostitutky představuje pohanskou bohyni svobody Libertas? Vše je to klam. V nejlepším případě představovala v antice socha ženy s pochodní vždy měsíční bohyni Hekaté, mj. paní všech kouzel, a pochodeň byla jejím poznávacím znamením. Ovšem ani toto neplatí. Nedejte se oklamat tím, že postava má ženská prsa. Stačí se podívat na jakékoliv zobrazení Lucifera, Éliphasem Lévim počínaje a většinou tarotových karet konče. Lucifer má v esoterních zobrazeních vždy ženská prsa.  

Krásná tvář není tváří ženy, je to krása „nejkrásnějšího z andělů“, kterým byl před svým pádem. Pokud někdo vítá návštěvníky „Nového Světa“, pak je to jeho pán. On skutečně po svém pádu stvořil „Nový Svět“ Bohu navzdory. Ono „Novus Ordo Seclorum“ lze chápat i přeneseně jako „Řád Nového Světa“.

Navíc je svoboda a Svoboda. Luciferova svoboda je vzpourou proti řádu, Svoboda Spasitelova je ve vykoupení.

Je to velmi obsáhlé téma, které by si zasloužilo větší prostor, jinak zákonitě může dojít k nepochopení, omlouvám se tedy za stručnost.

Je dobře, že se studiu symboliky věnujete, je klíčem k mnoha věcem, většinou těm základním. K tomu vám přeji hodně zdaru.

Váš

33 (tedy držitel onoho „neblahého“ 33. stupně)

čtěte také:

Glosy FreeGlobe (24) Kdo je maskot České národní banky? Lucifer

Slobodomurárstvo. Nešťastie našej doby (3) Slobodomurárstvo a satanizmus

Klíčová slova: zednáři  | historie  | ilumináti  | Okultismus
6695 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Forum 24 a Hlídací pes. Dva dezinformační weby, které si hrají na arbitra pravdy, peskují ty druhé a jiný názor než svůj označují za fake news. Sami ale fake news pilně šíříSluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

euPortal.cz

EUROKOMISAŘKA PRO ROVNOST TROUBÍ DO BOJE PROTI NORMÁLNÍ RODINĚ. Vše se točilo kolem utrpení LGBT+ komunity...Sluníčkáři požadují odstranění soch a obrazů „bílého Ježíše“. Prý se jedná o rasismus

Eurabia.cz

I v Polsku změna ústavy: Žádné adopce dětí homosexuály!Nadnárodní firmy požadují cenzuru internetu na Západě! Brzy to bude jako v Číně ...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Evropská komise vyvíjí iniciativu, která má dosáhnout toho, aby se internetem šířila pravda, pouze pravda a nic než pravda... Splnění tohoto plánu garantuje Věra JourováObchod s lidskými orgány odebraným asi třem stům zajatým nebo uneseným Srbům. Měl se na tom podílet právě Hashim Thaçi, tehdy již premiér nezávislého Kosova

ParlamentniListy.cz

Neuvěřitelné věci ve smlouvě ředitele ČT! Nový radní ČT Matocha vypustil výbušný textHeslo Black Lives Matter i v Praze? Ivan Vyskočil zmateně pobíhá: Před kým mám pokleknout? Komu se omluvit?
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny