„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Pozvánka: Britští specialisté na evropského "Velkého bratra" v ČR

Autor: NWOO.org | Publikováno: 20.5.2013 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace

Britští investigativní novináři a aktivisté Brian Gerrish a Nathan Allonby přijedou do České republiky podpořit občany, kteří chtějí vzdorovat sílícímu tlaku nadnárodních totalitních struktur. O své zkušenosti se s vámi rádi podělí na tiskové konferenci, která proběhne ve čtvrtek 23.5.2013 od 13:30 v Jazzové sekci, Valdštejnská 14 (vchod branou ze zahrady). Širší prezentace o konkrétních podobách a nástrojích sledování, kontroly a manipulace obyvatelstva se bude konat též 23.5. od 17:30, v prostorách Technologického inovačního centra ČKD, Lisabonská 2394/4. Otevřená diskuze především pro občansky aktivní zájemce zaměřená hlavně na otázku, jak vnitrostátně i mezinárodně spolupracovat na odporu vůči totalitarizaci společnosti, se bude konat opět v Jazzové sekci v sobotu 25.5.2013 od 15:00.

Překlad na všechny akce je zajištěn, vstupné dobrovolné.

Globalizace reprezentuje koordinovaný útok na národní politické sebeurčení, demokratická práva a individuální občanské svobody. Evropská unie je regionální pobočkou globalizace a prostředkem promítnutí globalizace národům „třetího světa“ v Africe a Asii. Záměry globalistů jsou uskutečňovány koordinovaně a řízeny centrálně.

Opozice vůči těmto praktikám je naproti tomu roztříštěná, atomizovaná, často s aktivisty pracujícími v izolaci a bez kontaktů na ty, kteří pracují na stejné věci, ať už v jejich vlastní zemi nebo jinde ve světě. I když byla mezinárodní koordinace a spolupráce mezi anti-globalistickými a pro-občansko právními skupinami dobrá ještě koncem 90. let, od té doby došlo k jejímu výraznému snížení.
 
Brian Gerrish zkoumal způsoby, jakým Evropská unie prostoupila místní samosprávy a služby, jako zdravotnictví, vzdělávání či sociální systém. Organizace jako Common Purpose a další podobného typu jsou součástí této sítě, která se snaží pomocí psychologických a jazykových technik jako je např. tzv. politická korektnost, omezit veřejnou debatu a definovat okruh témat vhodných k veřejné diskuzi.
Brian Gerrish je též zakladatelem webu Common Purpose Exposed (www.cpexposed.com) a jedním ze zakládajících editorů novin a webu UK Column (www.ukcolumn.org). Společně s publicistickou činností se dlouhodobě věnuje organizaci a propojování aktivistů nejen ve Velké Británii. Brian bude hovořit o vlivu Evropské unie na náš každodenní život a o nelehkém úsilí vzdělávat veřejnost o tomto působení. Velkou oblastí, které se věnuje, jsou též systematické krádeže dětí státem skrze sociální systém.

On-line společnost napojuje všechny aspekty našeho života do systému centralizovaného elektronického sledování a zaznamenávání jakékoliv informace o tom, kam jdete, s kým se setkáváte, co děláte, atd. Systém evidence obyvatelstva s unikátním identifikačním číslem každého občana je základem této monitorovací sítě. Jedná se o mezinárodní systém určený k řízení jak celých společenství, tak jednotlivců a ke sledování jejich pohybu. Tento záměr však může být zmařen, pokud odmítneme spolupracovat na jeho uskutečnění.

Nathan Allonby bude mluvit o tomto masivním sledovacím systému, databázích EU, spolupráci mezi Europolem a místními policejními sbory a nástrojích, jakými jsou RFID čipy, biometrické doklady, kamerové systémy, apod. Také otevře diskuzi o tom, jak se bezpečnostní složky zaměřují proti „extremismu“ a jak EU usiluje o nastavení mantinelů pro povolenou politickou diskuzi regulací zpravodajských médií. To vše ve vztahu k některým základním pojmům z oblasti lidských práv.

Některé z přeložených článků:

Válka proti mediální svobodě: Aby rozvrátila nezávislá alternativní on-line média, bude EU “regulovat“ internetové vyhledávací enginy
http://nwoo.org/view.php?cisloclanku=2013010116

ID karty - mezivládní spolupráce v jejich celosvětovém zavádění
http://nwoo.org/view.php?cisloclanku=2010030008

Brian Gerrish – Kradnutie detí štátom
http://www.voxvictims.com/2012/09/21/brian-gerrish-kradnutie-deti-statom/

BIG BEN: Kdo pohlídá hlídače?
http://neviditelnypes.lidovky.cz/big-ben-kdo-pohlida-hlidace-dco-/p_zahranici.asp?c=A120306_205652_p_zahranici_wag

Tématicky podobně zaměřená prezentace Briana Gerrishe z r. 2011:
http://vimeo.com/36232138

K účelům přednášky 23.5. odpoledne bude prezentace z velké části (kromě obrázků, grafů, apod.) přeložená do češtiny!

Dejte, prosím, o této unikátní akci vědět co nejvíce lidem, protože se jedná o skutečně závažné téma podávané z první ruky.

To, co je pro nás vzdálená konspirační teorie, je pro Velkou Británii již každodenní realitou.
 
 
čtěte také:
 

Klíčová slova: Velká Británie  | světovláda  | manipulace  | NWO
4029 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Jan Palach nebyl hrdina. To opravdu neRazítkovací mánie snad nikdy neskončí

euPortal.cz

V minulosti Kliniku podpořil Andrej Babiš a dokonce hrál roli při jakési provizorní užívací smlouvě, za což byl tehdy levičáckými kruhy adorovánTvrdá realita: V Británii díky muslimům 15 útoků kyselinou týdně. Z toho 3/4 v Londýně

Eurabia.cz

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů Jak potom kvalifikovat chování NATO v Srbsku či v Afghánistánu a některých jeho členů v Iráku a v Libyí?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Halík mě poslal do pekla. Lituji, že jsem z Putny udělal profesora. Zeman u Soukupa odpálil několik bombBrutální výsměch Jaroslava Plesla „kavárně". TOPiči! Na Soukupa prý budou muset „vyhrabat" rasismus
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny