„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Schwarzenbergův přítel, miliardář Bakala, koupil Aktuálně.cz a Centrum.cz. Nevěřte tomu, co se píše v novinách a na internetu!

Autor: LP | Publikováno: 18.5.2013 | Rubrika: MÉDIA
Ilustrace

Máme tady další důkaz, že média v ČR nejsou žádnými hlídacími psy demokracie a občanských svobod, nýbrž ideově monopolní a vlastnicky oligopolní struktura hájící cizí zájmy – Německa, EU, USA, tedy něco, co lze zjednodušeně charakterizovat jako Nový světový řád.

Nakl. Vltava-Labe Press vydávající Deník je německé. Stejně tak MAFRA vydávající Lidové noviny a MF Dne též patří Němcům. Vydavatel Blesku je německo-švýcarský…. K tomu havlistická ČT...

No a pak tu máme společnost Economia vydávající Hospodářské noviny, Ekonom a Respekt. Nyní nakladatelství Zdeňka Bakaly, blízkého přítele proněmeckého Karla Schwarzenberga navštěvujícího setkání Bilderberg, koupilo Centrum Holdings, která provozuje zpravodajský server Aktuálně.cz.

Samozřejmě asi proto, aby pan Bakala zajistil názorovou „pluralitu“: S EU, USA, Německem a Novým světovým řádem na věčné časy!

V ČR působící média (drtivá většina) nepodporují svobodu slova a demokracii, ale naopak proti ní bojují. Každý, kdo hájí ústavní demokracii, nezávislost našeho státu, je proti členství v EU, nemá nenávistný postoj vůči Rusku a je naopak kritický k Německu, každý, kdo hájí tradiční křesťanské hodnoty proti neomarxistické feministické homosexualistické NGOistické revoluci, každý, kdo hájí občanské svobody proti jejich omezování takzvanými bojovníky proti korupci, je v ČR působícími médii označen za veřejného nepřítele číslo 1. Za fašistu, bolševika, zpátečníka či blázna. Média jsou vlajkovou lodí politické korektnosti, která není ničím jiným než omezením svobody slova.

Že v ČR působící média – jejich naprosto drtivá většina – nepodporují pluralitu, se ukázalo během prezidentské volby, kdy drtivá většina z nich kopala za Karla Schwarzenberga. Ukazuje se to v to kauzách, jako je Lisabonská smlouva, kdy drtivá většina z nich podpořila naši podřízenost Bruselu a konec nezávislosti s demokratického zřízení našeho státu.

Ukázalo se to i v minulosti, kdy drtivá většina médií útočila prakticky na cokoli, co učinil a řekl Václav Klaus. Čili v ČR působící média jsou cokoli jiného, jen ne pluralitní. Je to monolitní havlistické neomarxisticko-neokonzervativní proněmecké probruselské moře s občasnými ostrůvky pozitivní deviace.

Takže obchodní transakce pana Bakaly potvrzuje jen obecné pravidlo.

Proto: nevěřte médiím, nevěřte médiím, nevěřte médiím, nebo z vás udělají tupé snadno ovladatelné ovce!

www.euportal.cz

čtěte také:

Malé přípravy na konec světa

Ištván Lékó přiznal, že Babiš si platí Českou pozici na špinavou práci

Kdo ovládá Ameriku? (III)

Klíčová slova: média  | Česká republika
9535 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Cítíte ten rozdíl? Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques Bursíková

euPortal.cz

Piráti a KDU-ČSL nominovaly do Rady ČTK Josefa Šlerku, což je člověk napojený na sorosovské globalistyŠokující miliardová kauza Walderode. Benešovy dekrety porušeny. České soudy rozhodly o navrácení majetku rodu s nacistickou minulostí

Eurabia.cz

Imigrant z Nepálu podřezal v Itálií Poláka. Polák mu nechtěl totiž dát peníze ...OSN: Táák holenkové, a teď si džihádisty pěkně vemte domů do Evropy!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Vaše generace vnímá demonstrace jako samozřejmost... Schillerová nadzvedla ze židle Tvarůžkovou z ČT. Ta začala soptitTakže zpět ke kalkulačce... Analytik počítá demonstranty na Letné a o jejich vlivu má zcela jasno
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny