„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Zima jak za Klause aneb velké pravdy klimakomunismu

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 10.4.2013 | Rubrika: KLIMA
Ilustrace

Člověk, který si nic nepamatuje, nemá problém s posledním sněhem, který letos údajně napadl již 24. února.

("Neděle 24. února 2013 je zřejmě posledním dnem této zimy, kdy vydatně sněží a sníh komplikuje zejména dopravu," uvedl Dvořák ... viz http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/dnesni-snezeni-je-posledni-v-teto-zime-v-tydnu-az-deset-stupnu/905754 ) 

Takových posledních sněhů od té doby napadlo úhrnem několik metrů.

Nevadí. Člověk, který si nic nepamatuje, nemá problém, když uslyší nějakého eurokomisaře (dejme tomu) Dvořáka vykládat každých 14 dnů např. "tímto eurosummitem je krize eurozóny definitivně zažehnána."

Člověka, který si nic nepamatuje, jistě nesmírně potěší, když před volbami do europarlamentu  nalezne ve schránce modrou volební obálku posetou žlutými pěticípými hvězdami jednotné kandidátky odborníků podepsaných pod slibem hnutí "PORUČÍME VĚTRU DEŠTI."

Co na tom, že nejzaledněnější ostrov pojmenovali předkové eurokomisařů Zelený a pěticípé hvězdy bývaly ještě před pár lety rudé?

Člověk, který si nepamatuje, nemá problém s tím, že 40letá tzv. Studená válka bílých hvězd USA proti rudým hvězdám USSR hrozila 24 hodin denně projít bodem varu, zatímco Rusové hřáli Západ ropou a plynem a Západ svého nepřítele na život a na smrt krmil obilím.

 A na vlajce sovětů už tenkrát zářily hvězdy zlaté.

Člověk, který si nic nepamatuje, bezesporu už bezpečně zapomněl na remcala Klause, který nevěřil na šťastnou eurozónu, na to, že z mnoha lokálních minusů je velké globální plus, ani jak tenkrát pořád sněžilo a mrzlo, když Klaus tenkrát po 10 knihách odešel z Hradu. 

Člověk, který si nic nepamatuje, snadno uchová si důstojnou a vážnou tvář, když mu přijdou pod ruku noviny z prosince 2009 o klimakonferenci v Kodani - kterak Kodaň u příležitosti sletu 193 delegací řešitelů globálního oteplování zapadla sněhem. Pamětník by se smál, že Příroda je jaksi sama proti sobě, když brání svým zachráncům rokovat. viz http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=a5wStc0K6jhY 

Bez paměti, věčně mladý, každý den začít znova ... jak málo stačí ke štěstí!

http://vimmer.blog.idnes.cz

Klíčová slova: alarmismus  | EU  | klima  | Klaus
4291 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny