„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Jiří Pehe: Nový světový pořádek a jeho příčiny

Autor: odjinud | Publikováno: 8.4.2013 | Rubrika: SVĚTOVLÁDA
Ilustrace

Známý český politolog a spisovatel Jiří Pehe zveřejnil na svém webu článek pojednávající o vzniku Nového světového pořádku (řádu). Nepolemizuje nad tím, zda Nový světový pořádek bude, hovoří o jeho příčinách.

Zde je krátká citace:
„Válka v Iráku není pouhou epizodou na velkém plátně historie. Je to politické zemětřesení vyprodukované tektonickým zlomem mezi dvěma historickými epochami. Před našima očima vzniká nový světový pořádek, který si vynucuje proces globalizace a s ním související šíření nových, často nebezpečných technologií.

Nový světový pořádek, který se pokoušejí USA nastolit, vychází z přesvědčení, že jedinou obranou proti smrtelnému nebezpečí ničivých technologií v rukou autoritářských režimů spolupracujících, reálně nebo potenciálně, s teroristy je demokratizace takových režimů nebo jejich vynucené otevření mezinárodní kontrole. Jinými slovy, globalizace—poté, co zasáhla ekonomiku, politiku, komunikaci a vědu—nyní vtrhla do oblasti mezinárodní bezpečnosti. Supermoderní technologie mohou být prospěšně pouze v kombinaci s demokracií, či alespoň vynuceným racionálním chováním aktérů mezinárodních vztahů. V opačném případě nám hrozí Armagedon.“

Mírně krácená verze tohoto článku vyšla pod názvem „Tahle válka není epizodou“ v Mladé Frontě Dnes, 27.3.2003

Článek naleznete ZDE

Poznámka:
Bible říká, že přijde doba, kdy bude na celém světě situace, že Ti, co se nepodřídí politicko-náboženskému systému, budou vyřazeni. Nebudou moci nakupovat ani prodávat bez ohledu na to, zda budou bohatí nebo chudí. Amerika bude hrát v této fázi dějin významnou roli. Viz Zjevení 13. kapitola. Definici šelem z knihy Zjevení naleznete ZDE

Jakkoliv se důvody pro Nový světový řád mohou zdát logické a prospěšné, jedná se o nebezpečný systém, ve kterém se moc nad světem přesune do rukou relativně malé skupinky lidí. Nejeden diktátor dějin usiloval právě o toto.
Pro pochopení duchovní roviny NWO a další důležité odkazy si přečtěte Nový světový řád.

Jiří Pehe je také hlasitým kritikem Václava Klause a člen skupiny Bildeberg.

http://www.dobakonce.cz

Klíčová slova: pravdoláska  | světovláda  | NWO
7712 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny