„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Václav Klaus je ruský agent?

Autor: Jiří Míka | Publikováno: 29.11.2010 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Odpůrci prezidenta Klause pro jeho údajnou velkou proruskost mají svá tvrzení postavena pod úrovní průměrné konspirační teorie. Stejně jako když dle ČSSD měl být vajíčkový útok dílem ODS.

Clánek v týdeníku Nový prostor

Záložka

Jeho knihu financují "lidé napojení na Kreml" apod., to vše jsou jen jakési údajné ruské vazby, ale nic nedokazují a tak neopravňují takový povyk. Klaus je ruským agentem, protože kritizuje tu hodnou EU?

Na otázky napsané v té petici snad ani nemá smysl odpovídat někomu, kdo odpovědi nechce slyšet a chce jen protestovat. Opravdu nechápu, proč jim vadí prezident Václav Klaus, který je jeden z mála politiků ve světě stavící se proti babylonským kolosům jako je Evropská únie s jeho "trestuhodným" návrhem diskuze o směřování EU. Vadí vám, že podle vás kazí obrázek ČR ve světě? Větší odvahou je postavit se proti většině, jako to dělá pan Klaus. Nechápu, proč kvůli tomu bít napoplach takovými demonstracemi.

Až se bude pan Klaus účastnit někde tajných jednání jako pan Schwarzenberg na setkáních skupiny Bilderberg [iDNES.cz] nebo jako pan Václav Havel v podobné skupině zvané Římský klub (The Club Of Rome) , pak teprve můžeme mluvit o střetu zájmů.

Do té doby nám antiklausovci předvádí jen zaslepenou paranoiu unáhlených závěrů. Václav Klaus klidně může být opravdu nějakým ruským agentem, ale nechápu, jak toto může někdo tvrdit jen na základě několika málo jakýchsi indicií.

A proč těmto umělcům nevadí tajné thinktanky jako Bilderberg [wiki] , kam ani novináři nemají přístup a novinář britského deníku Guardian (a jiní) byl zatčen policií, když si chtěl vyfotit příjezd Bilderbergů minulý měsíc v Řecku [The Guardian] ? Jaktože toto tajné elitní jednání drze hlídala policie, přestože nešlo o oficiální návštěvu? V alternativní realitě by to byl novinový trhák a novináři by se předháněli, kdo o tajných setkání světových elit Bilderbergu napíše jako první.

Je snad zaujatost těchto umělců důkazem, že jsou umělci za tímto antiklausovských happeningem agenti CIA? Stěží. 

Vážení umělci, jestli chcete řešit paranoidní teorie a jinak se politicky angažovat, zjistěte si něco o incidentu 11. září 2001 [Google video, české titulky] a jiných vysoce zdokumentovaných záležitostech a nevařte spiknutí z vody pro nějaké politické body. Známé Bushovo lelkování ve třídě základní školy, zatímco byl národ pod útokem teroristů, také nebylo ještě důkazem ničeho. Váš přístup je stejný jako u těch, kteří za vším vidí Židy. Jde o unáhlenou paranoiu, ve kterých se tu topit snad nechceme, ne?

Zkuste si sami položit otázku, proč je Václav Klaus proti eurozatykači či proč se nepřidal k paranoidní hysterii z Ruska při konfliktu v Gruzii. Je zvláštní se Klausovi divit, když v dnešní době dokonce i víme, že sám gruzínský prezident se doznal k tomu, že tento útok odstartoval on a nikoliv Rusko. To vám uniklo?

Je opravdu neuvěřitelné, jak nízkou úroveň měl tento apel českých umělců. Položili v něm prezidentu Klausovi 17 otázek , o kterých oni sami evidentně nic nevědí.

Věřit raději člověku, který pojídá vlastní kravatu , než vlastnímu prezidentovi? Tito umělci si snad přejí 3. světovou válku, protože chtějí vidět problémy, kde nejsou? Udržovat dobré vztahy s Ruskem je naopak velmi rozumné.

To neznamená, že máte milovat Rusko a považovat Rusko za mírumilovné. Svět není tak jednoduchý (černobílý), jak jednoduchý ho záměrně malují propagandisté na obou stranách. Nikdo není úplný démon a nikdo není úplně svatý. Démonizování je dost podobné vytváření idolů. Obojí jsou pohádkové extrémy zavírající nám oči před realitou.

mika.blog.iDNES.cz

6502 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!Hrdinové z Antify proti důchodkyni s chodítkem (+ video)Na antirasistické konferenci zakázali bělochům pokládat otázkyGreta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat vzduch a kupodivu dodnes blahobytně žije (+ video)

ePortal.cz

Rebelie lhářů. Vzpoura proti neexistujícímu „šestému masovému vymírání“ODS na cestě od modré k červené. K tomu můžeme ještě přičíst návštěvu předsedy ODS Petra Fialy v Řeporyjích, kam přijel podpořit místního hulváta Pavla Novotného

euPortal.cz

Další šílenosti, které se dějí ve Čtvrté říši Angely Merkelové. Každý, kdo je v Německu proti imigraci, je automaticky označován za „rasistu“ či „pravicového extremistu“...Tajné služby: Vyšší forma diplomacie? Náš významný zpravodajský důstojník o tom byl přesvědčen. Bývali špióni statní jonáci! Poslední Polreichova "zpráva o stavu světa"

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Erdogan hodil Trumpův dopis do koše, z Německa udělal blbečka

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Rasputina na PutinaŽe Praha volí jako rozšířený ústav pro choromyslné, je věcí známou a ostatním lidem českým , moravským i slezským svorně proklínanou

ParlamentniListy.cz

Zeman zklamal Bakalovy novináře. Také ty z ČT, kvůli penězům. „Naprdne“ i RychetskéhoHulvát Zeman říká ku*da. Ondráček je zm*d. Jsem Ježíš, anděl pravdy. Pavel Novotný vytáhl šibenici a vytočil Drtinovou
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny