„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Homosexuálové si v Novém světovém řádu ještě rádi vzpomenou na katolíky

Autor: Martin Pavel Lorenc | Publikováno: 21.11.2010 | Rubrika: NÁZORY ČTENÁŘŮ
Ilustrace

Z dnešního pohledu na svět je tento nadpis úplný nesmysl a blábol, ale ze zkušenosti materialistické Československé socialistické republiky vím, že homosexualita byla trestná a zase trestná bude. Bude přísně zakázaná a brutálně trestána, bude-li nastolen takzvaný Nový světový řád. V něm budou lidé důsledně 24 hodin sledováni, aby mysleli, mluvili a jednali podle směrnic. Ne podle nařízení, ale podle směrnic!

Z Janova zjevení (Bible, Nový zákon) jasně vyplývá, že falešná církev (v naší době nový světový řád) se na konci časů ujme pomyslné vlády nad světem a bude bojovat proti pravé církvi ze všech svých sil a prohraje. Tato doba možná je, možná není, tak vzdálená a nejen pro homosexuály bude krajně nepříjemná.

Dnes se sice těší údajné svobodě a jsou různě podporováni, ale ve skutečnosti jen a pouze slouží Novému světovému řádu a to hned ve dvou rovinách. První posluha je z oblasti lidské a vyznačuje se jednoduchou rovnicí. Homosexualita = žádní noví lidé. To se hodí „nadlidem“, kteří chtějí zredukovat lidstvo(globální holocaust) pod jednu miliardu.  
Druhá posluha je z oblasti duše. Zkazit co nejvíce mladých lidí.  Zatáhnout je do strašné temnoty zvrácené sexuality a tím do absolutního nevědění. Každé nesprávné jednání má svůj důsledek a jedním z takových důsledků je zatčená mysl, která nasměruje člověka do duševního otroctví a tělesného konzumu.

Dostanou–li se k moci takzvaní „vyvolení“, už nebude této služby třeba. Jinak sexuálně orientovaní lidé pak budou jistojistě zlikvidováni podle směrnic pseudovědců a pseudopolitiků, stejně brutálně jako za doby Stalina a Hitlera.

A zde se vytvoří prostor pro homosexuály, kteří si možná rádi vzpomenou na katolickou (všeobecnou) církev, která je nepronásledovala. Ano, učila, učí a učit bude, že homosexualita je hřích a to hřích do nebe volající, ale učí i to, že homosexuálové jsou především rovnocenní lidé, kteří mohou být léčeni a vyléčeni. Pokud ovšem oni sami a ve svobodě budou chtít.

Naopak stoupenci Nového světového řádu homosexualitu berou jako zvířecí abnormalitu (podle Eugeniky) a proto velmi škodlivou pro jejich věc. Čistota rasy, vzpomínáte, kdo to prosazoval?

Podobný scénář posluhy a pak následné likvidace je připraven i pro různá náboženství, zanícené ekology, pohanské filozofy, různé volnomyšlenkáře a myslitele, drogové dealery atd. Z historického hlediska je obecnou znalostí, že každá revoluce požírá své vlastní děti.

Ze srdce se osobně omlouvám každému, pokud jsem se dotkl jeho přesvědčení nebo jeho způsobu života. Tento článek nebyl napsán proti homosexuálům, ale paradoxně pro ně a pro další aktivisty OSN a nového světového řádu. Chtěl jsem v něm poukázat, jak lehce může být každý člověk zmanipulován, oklamán a zneužit pro uskutečnění diktatury.
Závěrem bych chtěl všechny povzbudit jedním slovem z Bible (Božího slova). To slovo je v celé Bibli obsaženo ne náhodou 52x - „NEBOJTE SE“!
 

7045 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny