„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Revoluční mediální fronta v akci – leden, únor 2013

Autor: Václav Danda | Publikováno: 22.2.2013 | Rubrika: MÉDIA

Když ke konci minulého roku vyšel na NTA článek zabývající se vlnou nenávisti, šířící se v uplynulém roce ve zdejších médiích (Nenávistníci v médích v roce 2012), nikdo netušil, že hned začátek roku následujícího tyto orgie nenávisti a zloby mnohokrát předčí. Revoluční mediální fronta (RMF) vytáhla v jednotném šiku hned po novém roce do boje proti všemu národnímu a konzervativnímu s takovou vehemencí, že i otrlým mediálním pozorovatelům ztuhl úsměv na rtech.

Hlavním cílem těchto útoků se jako obvykle stal prezident republiky Václav Klaus, který svým vlasteneckým postojem a neochvějnou snahou o prosazování konzervativních hodnot, přivádí loutkáře z Bruselu a jejich domácí kolaboranty k zuřivosti. Vypustili proto své mediální rotvajlery, aby ke konci volebního období nezbyl na prezidentovi ani chlup suchý.

Záminkou se jim stala novoroční amnestie, vyhlášená prezidentem republiky. Jako na povel začala palba ze všech „mediálních děl“ a RMF spolu s kolaborantskými politiky vytáhla do „poslední bitvy“ s českým prezidentem. Kobercové mediální bombardování neměl prezident politicky přežít, což mělo připravit půdu pro dosazení kandidáta RMF na Pražský hrad. Nutno dodat, že kampaň, připomínající svou zběsilostí 50. léta, přinesla své plody. Prezidentova popularita opravdu poklesla. (zpravy.idnes.cz - Důvěra v Klause se propadla o desítky procent na historické minimum). Ovšem ne natolik, jak by si RMF přála.

Druhou záminkou se stala kampaň před druhým kolem prezidentské volby. Mediální miláček RMF kníže z Bilderbergu, kterého se „hoši v zástěrách“ pokusili neúspěšně dotlačit na Hrad vycítil se svou havlistickou TOP 09 šanci převzít vedoucí roli na pravici a lavírující ODS tak definitivně sestřelit. Knížecí kampaň, i přes vydanou energii a prostředky, úspěšná nebyla. „Primitivní nacionalismus“ s podporou Václava Klause, jak jsme se mohli dočíst v mnoha mediálních komentářích, slavil úspěch a na Hrad zasedl Miloš Zeman.

Třetí záminkou se na začátku února stala slova pronesená v rozhovoru pro polský týdeník Do Rzeczy (Rozhovor prezidenta pro polský týdeník Do Rzeczy), v kterém označil Václav Klaus ikonu probruselských kolaborantů Václava Havla za extrémního levičáka, který bořil přirozený lidský řád. I po tomto rozhovoru se RMF odhodlala k útoku, který se snažil v některých případech dokonce zpochybnit prezidentovo duševní zdraví. Po ohlasech veřejnosti, která reagovala na zmíněné prezidentovi výroky převážně kladně, byla tato mediální operace ukončena.

Revoluční mediální fronta, úzce spolupracující s havlistickými politiky, tedy předvedla dosud nevídanou mediální kampaň. Tato zběsilá kampaň zřejmě souvisí se strachem bruselských i domácích „proevropských“ elit z dalšího působení Václava Klause po skončení jeho prezidentského období.

Abychom lépe poznali strukturu a složení RMF je dobré podívat se na jednotlivé autory. Přikládám proto odkazy na jednotlivé články se jmény autorů. ....viz příloha v PDF

http://www.natia.cz

čtěte také:

Fabiano Golgo: Britské Listy se rozkládají. Čulík do určité míry tuneluje dary čtenářů Blistů

Neskromný pan Čulík

Glosy FreeGlobe.cz (18) ČT: Poznejte židovské kořeny našich populárních bavičů

3411 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny