„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Dominikán P. Filip M. Štajner: Bilderberg je nejtvrdší zednářskou a mocensko-židovskou organizací

Autor: P. Filip M. Štajner | Publikováno: 26.1.2013 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Drazí v Kristu a Panně Marii, přijměte pár slov k prezidentským volbám. Zdálo se téměř jisté, že půjde o souboj mezi Fischerem a Zemanem, ale máme tu Zemana a Schwarzenberga.
Zajímal mě názor tří vynikajících osobností církevního života, dříve vyučujících na teologických fakultách.

 Jeden z nich píše: „Schwarzenberg je členem skupiny Bilderberg, Zeman zase bude volen komunisty, nehledě na jeho členství v Lionsklubu. Tentokrát je volba pouze mezi Skyllou a Charybdou, a protože vidím, že oba jsou stejně nebezpeční, vidím jako jediné řešení zaujmout principiální postoj a nevolit nikoho z těchto dvou. Z obou kandidátů jsou oba propotratoví a přející homosexuálům.“

Druhý doporučuje k volbám jít a volit menší zlo, za které považuje Schwarzenberga. Třetí volí jako menší zlo Zemana.
Mnoho času jsme strávili hledáním informací o skupině Bilderberg a o Lionsklubu. Zatímco Lionsklub neznamená členství v zednářské lóži, ale je jakousi spřátelenou a náborovou organizací, skupina Bilderberg je nejtvrdší zednářskou a mocensko-židovskou organizací, samozřejmě tajnou nebo politicky korektně neveřejnou. Každoročně pořádá konference, na které zve vlivné politiky, finančníky a bohaté podnikatele.

Ví se, že zakladateli byli Rockefellerové, Rothschildové a podobní, kteří se hned po válce přičinili o založení OSN. Jejich cílem je nový světový řád bez Církve, bez Krista a nejspíš bez Boha, i když některým zednářům existence Boha nevadí, hlavně když se nevěří, že zasahuje do řízení světa.

Nejvyšší stupně zednářského rituálu obsahují zasvěcení Luciferovi. V praxi nový světový řád znamená zrušení národních států, zavedení jedné socialistické světovlády, totální kontrolu lidí, jejich čipování a drastické snížení počtu obyvatel planety za pomoci biologických zbraní.

Bilderberg se před lety postaral o zavedení AIDS, především k decimaci Afriky. Nedávno vynalezl ptačí a prasečí chřipku s očkováním, do něhož se přidávají látky způsobující rakovinu.

http://www.magnificat.sk

12934 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny