„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Volíme Miloše a nejsme jako oni! Nikoho kádrovat a z práce vyhazovat nebudeme

Autor: RP | Publikováno: 26.1.2013 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Prezidentská volební kampaň je v té nejvíc horské fázi, mnohé z vás to již přestává bavit a čelíme i naprosto bezprecedentním skutečnostem. Během předvolebního boje se především v pravém světle ukázala velká média. V posledních zhruba deseti dnech jsme byli svědky snad nejhorší mediální manipulace a propagandistické masáže v moderních dějinách našeho státu. Většina veřejnoprávních i soukromých médií, tvářících se jako objektivní, mnohdy otevřeně podporovala Karla Schwarzenberga a naopak na jeho soupeře se fanaticky snažila cokoliv vyhrabat. I když nebylo co a pokud ano, z komára byl stvořen velbloud.

V tom skutečném světle se nám nakonec ukázal i knížepán, ač se mu to dařilo dlouho skrývat. Tu přiznal, že by podepsal cokoliv z EU přijde, tu označil Benešovy dekrety za neplatné, tu označil prezidenta budovatele Edvarda Beneše za válečného zločince, tu prozradil, že by se coby prezident radil i s Kalouskem…

Na povrch ale vyplulo něco mnohem horšího a musel se z toho zvedat žaludek i silným povahám. Totiž jednání velké části knížecích skalních fanoušků, ne náhodou pocházejících z holistického tábora. Začalo to tím, že tvůrci seriálu Zdivočelá země vyrazili herce Martina Dejdara, protože si „dovolil“ veřejně říct, že volí Zemana. Ano, pan Stránský se nakonec omluvil, ale co z toho? Prokázal kádrovácké myšlení, i když si v minulosti vytrpěl své. O to je to strašlivější.

A nakonec přišlo ještě něco o stupeň horšího. „Členové mé rodiny hrají ve dvou divadlech v Praze. Vedení divadel (a prý nejenom těchto dvou) vyvíjí naprosto nedemokratický nátlak vzhledem k volbě prezidenta. Podmiňují setrvání v angažmá volbou Karla Schwarzenberga a také veřejným prohlášením, že dotyční herci stojí za Karlem,“ informovaly s odkazem na spolehlivě důvěryhodný zdroj Britské listy.

Podstatné v tom všem je ale to, že nikdo z tábora příznivců Miloše Zemana se ani náznakem nepokusil ničeho podobného. Nejen z jeho blízkého okolí, není mapován vůbec žádný takový podobný případ. To je skvělá zpráva ne jenom pro nás, Milošovy příznivce, ale i pro ty, kteří „volí Karla“. Proč?

Víte, až Miloš Zeman usedne na Pražském hradě do prezidentského křesla, my vás, Karlovy příznivce, nebudeme vyhazovat z práce, nebudeme vás kádrovat a když vás potkáme na ulici, slušně vás pozdravíme.

My totiž uznáváme svobodu názoru, demokracii a vážíme si toho. MY NEJSME JAKO ONI!

Takoví jsme a budeme my, kteří volíme Miloše!

www.euserver.cz

3852 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny