„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Pravda o 9/11 (3. díl)

Autor: Paul Adams, J.D. | Publikováno: 23.1.2013 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Ráno 11. září se George W. Bush zúčastnil setkání Carlyle Group, na němž byl přítomen rovněž i bratr Bin Ladena, Shafig Bin Laden. Rodiny Bushových a Bin Ladenových investovaly společně do Carlyle Group, která je jedním z největších světových kontraktorů v rámci odvětví obrany a tato firma nesmírně profitovala z 9/11 a z války proti teroru.

Tvrzení právního zástupce generála Teda Olsona, že mu jeho žena, Barbara Olsenová, volala dvakrát z paluby letu 77, když popisovala únosce, kteří byli ozbrojeni řezačkami na krabice, byla hlavním bodem programu oficiální verze 9/11. Nicméně, technologii, která by umožňovala volání z mobilních telefonů z letů o vysoké výšce, se podařilo vyvinout až v roce 2004. American Airlines potvrdily, že let 77 byl Boing 757, a že toto letadlo nebylo vybaveno palubními telefony. Podle FBI se Barbara Olsenová pokusila zavolat svého manžele pouze jedenkrát, ale hovor se nepodařilo uskutečnit.

V říjnu 2008, vystoupil člen japoského parlamentu, Yukisha Fujita s projevem, v němž potřetí v témže roce zpochybnil oficiální verzi o 9/11.

Bývalý sekretář Bezpečnosti domoviny (Homeland security), Tom Ridge, napsal ve své knize, že na něho tlačili členové kabinetu prezidenta Bushe, aby zvýšil stupeň pohotovosti vůči teroristickým útokům právě v období před prezidentskými volbami v roce 2004. Ridge se domníval, že by k tomu tehdy nebyl jakýkoli legitimní důvod.

11.z áří 2001 kolem 10 hodiny dopoledne bylo spatřeno a nafilmováno obrovské bíle letadlo, které se vznášelo nad zakázaným vzdušným prostorem poblíž Bílého domu. Toto letadlo bylo později identifikováno jako E-4B, modifikovaný Boeing 747-200. Toto nebylo nikdy vysvětleno a tato skutečnost byla rovněž vypuštěna z nechvalně proslulé zprávy komise. Tato skutečnost byla ze zprávy vypuštěna, stejně jako fakt, jenž se týkal kolapsu budovy 7. Victor Thorn, autor a spisovatel, který píše pro American Free Press, napsal, že mu spisovatel Mark Gaffney potvrdil, že z paluby E-4B lze komunikovat s veškerým vojenským velením americké armády po celém světě. V zásadě lze E-4B použít jako úplnou komunikační náhradu za Pentagon. Podle Gaffneyho, stejně jako podle novin Omaha World Herald, byla toho dne, tedy 11.září, kdy došlo k útokům, tři letadla E-4B zapojena do gigantické vojenské simulace pod názvem Global Guardian. Co je ještě vice podezřelé, je skutečnost, kterou potvrdila celá řada výzkumníků a autorů, že na palubě E-4B se nacházel rovněž i Brent Scowcroft, člen Trilaterální komise a Bilderbergu. V minulosti byly stroje E-B4 užívány pro vládní cvičení a je velmi pravděpodobné, že se stejné cvičení odehrávalo i toho dne. Úředníci, kteří se nacházeli na palubě, měli z nějakého důvodu povědomí o tom, že Bílý dům nezasáhne žádné letadlo a možná plánovali, či se snažili provést nějaký druh státního převratu, aby se zmocnili vlády nad zemí.

Pět dní po útocích 9/11 prohlásila Christie Todd Whitmanová, ředitelka Agentury na ochranu životního prostředí, že vzduch v oblasti dopadu budov (Ground Zero), je pro dýchání bezpečný. Nicméně samotní úředníci EPA, Úřadu generálního inspektora později odhalili, že to byla naprostá lež, protože přítomnost azbestu ve vzduchu byla v té době třikrát vyšší, než povolují národní standardy. “Úmyslné a zavádějící prohlášení Whitmanové, které poskytla tisku, když ubezpečila veřejnost, že vzduch je pro dýchání ve spodní části Manhattanu a v Brooklynu bezpečný, a že nehrozí žádné zdravotní nebezpečí pro ty, kteří se chtějí vrátit do dané oblasti, je zcela šokující.” Federální soudkyně na Manhattanu, Deborah Batts, napsala v únoru 2006: “Nyní, když je veřejně známo a potvrzeno, že vláda konspirovala a lhala o toxickém prachu, kdy vystavila tisíce lidských životů riziku, což vedlo ke stovkám úmrtí, proč bychom, proboha, měli věřit jakýmkoli jiným aspektům toho, co nám říkají o těch dnech a týdnech, které následovaly po oněch tragických událostech?”

Někteří výzkumníci veří, že 9/11 byl ještě něčím vice, než vražedným útokem pod falešnou vlajkou, že tento útok ještě sloužil jako okultní rituál podobný těm, které se každoročně odehrávají na Bohemian Grove (okultní místo v severní Kalifornii –p.p.), kam se každoročně sjíždějí vůdčí světoví představitelé (rodina Bushova, Nixon, Kissinger atd..). Byly tam k vidění zlé tváře v kouři? Je mnohoznačné, že stavba Pentagonu započala 11. září 1941. Kolik mrtvých mají na svědomí plány, které byly vypracovány v této budově? Vypovídá to o něčem podstatném, že prezident George Bush Sr. vyhlásil zrod Nového světového řádu 11. září 1991?

Následující jedinci profitovali ze svých pohádek o 9/11: George W Bush (CFR), Tony Blair (Bilderberg), Dick Cheney (CFR), Donald Rumsfeld (CFR), John Ashcroft (CFR), Codoleeza Rice, Colin Powel (který dodal Spojeným národům falešné informace o zbraních hromadného ničení v Iráku, aby mohla být ospravedlněna invaze do této země po 9/11), John Bolton (CFR-Bushův velvyslanec při Spojených národech), Karl Rove, bývalý ředitel Bezpečnosti domoviny (Homeland security), další bývalý ředitel téže organizace Michael Certoff (CFR), (který se zabývá kontakty v bezpečnostní oblasti, a jehož firma prosadila celotělní skenery vyrobené firmou Rapiscan na amerických letištích), a bývalý starosta New Yorku, Rudolph Giuliani (CFR).

Následující jedinci byli odsouzeni za válečné zločiny (bohužel zatím pouze v Malajsii – p.p.): prezident George W. Bush a jeho spolupracovníci, jmenovitě Richard Cheney, bývalý viceprezident Spojených států, Donald Rumsfeld, bývalý ministr obrany, Alberto Gonzales, v té době poradce prezidenta Bushe, David Addington, hlavní poradce viceprezidenta, William Hayes, v té době hlavní poradce ministra obrany, Jay Bybee, v té době asistent generálního prokurátora a John Choon Yoo, bývalý zástupce generálního prokurátora.

Cass Sustein, správce úřadu Bílého domu pro informace a jejich regulaci, považuje jedince, kteří se odváží zpochybnit propagandu vlády, za bezpečnostní hrozbu. Sustein vypracoval plány pro americkou vládu, jakým způsobem infiltrovat “konspirační skupiny”, včetně hnutí pro pravdu za 9/11, aby bylo možné podlomit vliv těchto skupin, např. i působením na internetu v rámci diskusních skupin, prostřednictvím dalších aktivit na sociálních sítích, jakož i v rámci reálných setkání. Na stránce 14 zprávy, která byla Susteinem vypracována a zveřejněna v lednu tohoto roku pod názvem “Konspirační teorie”, Sustein navrhl, že by vláda “mohla zakázat konspirační teorie a mohla by uvalit nějaký druh finanční, či jiné daně na ty, kteří tyto teorie rozšiřují.” Obamův informační car chce opravdu zakázat, takovým způsobem, že je učiní ilegálními anebo na ně uvalí daň, názory a myšlenky, které by nebyly schváleny vládou!

Nebezpečí skutečného terorismu (nikoliv toho, který je sponzorovaný vládou) je naprostý podvod. Víc Američanů zemře na nemoc střev, než na terorismus. Údaje ze studií jasně ukazují, že Američanům hrozí ve stejné, či dokonce ve větší míře zabití způsobené přebíhajícím jelenem přes cestu, či alergickou reakcí na oříšky, než prostřednictvím teroristického útoku. Počet amerických civilistů, kteří zemřeli minulý rok po celém světě na teroristické útoky: 8 – minimální počet lidí, kteří zemřeli díky úderu bleskem: 29. Toto je ona hrozba, v jejímž jménu je budován rozsáhlý domácí bezpečnostní stát; toto je ona hrozba, díky níž jsou a budou vedeny války a další útoky; toto je ona hrozba, kvůli níž budou přesunuty triliony dolarů soukromým bezpečnostním a obranným kontraktorům, a to ve stejné době, kdy se Američanům říká – dokonce v době, kdy čelí obrovské nerovnováze v příjmech – že musí obětovat základní ekonomické jistoty, neboť je třeba snížit rozpočet.

Aparát Bezpečnosti domoviny (Homeland security), jenž byl vytvořený po 9/11, údajně z toho důvodu, aby monitoroval zahraniční teroristy, byl nyní obrácen směrem dovnitř země a Homeland security se nyní zaměřila na “domácí teroristické hrozby.” Tyto hrozby zahrnují válečné veterány, libertariány, opozici vůči soukromě vlastněné centrální bance, Federální rezervě, která patří bankovnímu kartelu, či jedince, kteří vyznávají ústavu.

Navzdory tomu, co se můžete dočíst v tomto článku, korporátní média hlavního proudu pokračují ve svých tvrzeních, že “neexistují žádné důkazy, které by zpochybňovaly oficiální verzi vlády o 9/11.” Tato média citují zkreslené, či přímo zcela nepravdivé výzkumy veřejného mínění a ty výzkumy, které ukazují, že většina lidí pochybuje o oficiální verzi o 11. září, tato média ignorují. Vzhledem k tomu, že se korporátní média odmítají zabývat velmi významnými důkazy, které ukazují na to, že 9/11 byl útok pod falešnou vlajkou, kdy došlo k použití kontrolované demolice, lze z toho vyvodit, že tato média napomáhají teroristům a stávají se tak pomocníky 9/11 a dalších válek a smrti, jež budou v budoucnu následovat.

Těm, kteří byli součástí týmů první pomoci 9/11 – včetně policie, požárníků a dalších, nebylo povoleno zúčastnit se ceremoniálu, který měl připomenout 10. výročí útoků. Namísto toho stáli na Ground Zero politici - váleční štváči, včetně Obamy a George W. Bushe.

9/11 posloužil jako záminka pro zavedení zákona Patriot Act (tento zákon byl napsán několik let před 11. zářím a pouze se čekalo na vhodnou příležitost, aby mohl být uveden do praxe-p.p.), jenž umožňuje monitorování amerických občanů bez jakéhokoli oprávnění; posloužil rovněž jako záminka pro zákon NDAA, který umožňuje jejich zadržení na časově neomezenou dobu bez soudu; posloužil rovněž jako záminka pro zavedení FEMA táborů, jakož i dalších devastujících útoků na občanská práva. 9/11 byl rovněž použit k tomu, aby mohlo být ospravedlněno mučení těch, kteří údajně bojovali proti americkým invazím do svých zemí a někdy dokonce i jako ospravedlnění mučení jejich dětí.

Po 9/11 zavedla Homeland security nepopulární TSA celotělní skenery a tělesné prohlídky, kdy dochází k osahávání cestujících, jakož i jejich dětí na intimních místech. Dále byly zavedeny prostřednictvím DHS rovněž checkpointy na silnicích, došlo k nasazení mobilních skenerů v dodávkách na veřejných cestách a na dálnicích, jakož i ve vlacích, v autobusech, na lodích, na sportovních stadionech, v hotelech, v nákupních centrech a na jiných místech. Russel Tice, který varuje před policejním státem, odhalil, že tajná služba NSA sbírá a schraňuje informace o každém jednotlivém člověku v zemi. Rovněž Mark Klein odhalil, že společnost At&T spolupracuje s americkou vládou a monitoruje veškeré internetové aktivity a všechny e-maily.

9/11 byl použit ke zničení zákona Posse Comitatus (zákon v USA, který zakazuje příslušníkům vojenských jednotek, aby podnikali jakékoli aktivity proti civilnímu obyvatelstvu v zemi-p.p.). Vojenská policie nyní unáší lidi přímo z ulic za bílého dne, a to takovým způsobem, že je nacpe do neoznačených aut. TSA okupuje cesty a dálnice prostřednictvím checkpointů za pomoci VIPR (vojenská policie-p.p.) a takovýmto způsobem porušuje 4. dodatek ústavy.

9/11 a podvodná válka proti teroru byly použity k tomu, aby mohly být Spojené státy transformovány na technokratický stát, jenž je ovládán vražednými kriminálníky prostřednictvím železné pěsti. 9/11 vedl k Národnímu obrannému aktu (National Defence Act), který se stal v roce 2011 zákonem, a který umožňuje zadržení amerických občanů na neučitou dobu bez obvinění, bez soudu, či bez jakéhokoli jiného typu řádného soudního řízení. FAA předpovídá, že do roku 2020 bude proti Američanům nasazeno 30.000 bezpilotních letounů (dronů), mnoho z nich by mělo být vybaveno zbraněmi.

Skuteční podezřelí z 9/11 musejí být obžalováni a postaveni před Velkou porotu a ti, kteří bojují za pravdu, by měli být podpořeni. Seznam jedinců, kteří by měli být obžalováni vzhledem k 9/11, lze najít na stránkách www.whodidit.org/cocon.html.

Alespoň po dobu 15 let již policie, vojsko a vojenské jednotky z cizích zemí nacvičují, jakým způsobem provést zásah proti Američanům a jak je umístit do koncentračních táborů. Jedná se o cvičení jako například Urban Warrior. Přesídlování dětí pod záminkou mimořádné situce bylo rovněž nacvičováno. Tábory FEMA již byly aktivovány.

Zločinci, kteří naplánovali a provedli 9/11, objednali pro Homeland security (tedy pro použití doma, nikoliv v zahraničí) přibližně 1.4 miliardy nábojů s dutou špičkou (tyto náboje se nepoužívají pro cvičení, ale užívají se proto, aby způsobily v těle člověka co největší škody). Pro koho je určena tato munice? Zločinci mají přichystaný svůj plán stanného práva. Vyvíjejí dokonce speciální roboty, kteří budou lovit politické disidenty. Až spustí svůj další útok pod falešnou vlajkou, necháte se znovu zmást, anebo se budete schopni vypořádat s Rex 84 (tajný plan americké vlády na zavedení stanného práva-p.p.), jakož i s pravdou o 9/11?

Přichází čas, kdy se mlčení stává zradou.  (Martin Luther King Jr.)

You Can´t Handle the 9/11 Truth, vyšel 10. září na activistpost.com, překlad pro freeglobe.cz R. Václav

Klíčová slova: USA  | konspirace  | tajné služby  | terorismus  | psychologické operace  | manipulace
4088 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny