„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Původní Evropané utíkají ze západu na východ. Už vznikají první přistěhovalecké osady. Cítí se tam bezpečněji

Autor: MoonChild | Publikováno: 26.12.2017 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Poblíž maďarského města Csemő vzniká nizozemská a belgická kolonie. Lidé utíkají ze západní Evropy před muslimskými imigranty.

Ze západní Evropy se v poslední době přestěhovalo do Maďarska několik tisíc rodin. Je to podle všeho jenom začátek toho, co se může zanedlouho změnit v hromadné osídlování.

V okolí maďarského města Csemő vzniká skutečná nizozemsko-belgická kolonie. Imigranti z těchto zemí koupili už více než tři sta domů a noví přistěhovalci stále přibývají.

Jedněmi z prvních pionýrů byla nizozemská rodina Bastiaensenemových, která nejprve hledala v Maďarsku jenom letní dům. Nakonec ale před pěti lety nejen koupili dům a hospodářství u Csemő, ale rozhodli se do Maďarska přestěhovat na stálo.

Jacqueline a Jeroen Bastiaensenovi chválí maďarského premiéra Orbána a říkají, že díky jeho politice se mohou v Maďarsku cítit bezpečně.

Za jejich příkladem začali k Csemő přijíždět další rodiny, a tak vznikla přistěhovalecká osada, kde téměř všichni obyvatelé mluví po vlámsku.

Hlavní důvod, proč lidé opouštějí své rodné země, je vždycky stejný: obavy z islámských imigrantů v Nizozemsku a Belgii a touha vychovávat své děti beze strachu z možného teroristického útoku. Roli hraje rovněž kulturní invaze islámu v zemích Beneluxu.

O tom, že zájem o opuštění západní Evropy narůstá, svědčí rovněž nabídka realitních kanceláří. V Nizozemsku a Belgii se stále častěji objevují nabídky prodeje domů v Maďarsku.

Nizozemský realitní agent Robert Kemers potvrzuje, že dostává stále více dotazů na nemovitosti v Maďarsku i nabídek u této země. Podle něj se už nejedná o ojedinělé případy, ale imigrační hnutí v číma dál tím větším měřítku.

 

Zdroj: voiceofeurope.com

Klíčová slova: EU  | islám  | Maďarsko  | imigrace
5571 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneObrana hotovosti

euPortal.cz

Hnutie Black Lives Matter podporuje potraty, homosexualitu a je proti rodinePosláním zpravodajských služeb USA je obelhávat nás

Eurabia.cz

Podle Langšádlová z TOP09 je islamistický režim Erdogana nezastupitelným spojencem ČR ...Šílený: Turecká tajná služba se podílela na imigrantských násilnostech ve Vídni!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ParlamentniListy.cz

Tuc, tuc, fet a chlast. V centru Prahy proběhne technoparty. Až uslyšíte, kde to bude, padnete. Nevěřili nám to ani poslanciKandidát ODS, který se s tím příliš nepáře: Přeobsadit Ústavní soud. Nostalgie mladého komunisty Rychetského...
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny